18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 48 minut temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
🔥 Z dupy takie hamulce - teraz popularne
Beka z metaluchów
5987389 • 2013-05-12, 20:10
Chuj że pedały i nawet nie brudne, ale jest seks w lesie z dozą technicznego metalu.

PS: Perka to nie automat
Zgłoś
Avatar
p................a 2013-05-14, 10:48 1
jedyne za co szanuje ta muzyke to prezycja grania na instrumentach i szybkosc, lecz zadnej wartosciu muzycznej z tego nie wyciagam. budowanie napiecia mi sie w ogole nie podoba, zero buildupu zero bridga, mi nie lezy
Zgłoś
Avatar
Matikens 2013-05-14, 11:27 2
"Beka z metaluchów" właśnie takie zadanie ma ten teledysk, wyśmiać tych wszystkich groźnych smutasów i tych którzy malują swoje mordy jak pandy i biegają z pochodniami po lasach. Kawałek zajebiście mocny aż łamie żebra, typy mają solidną bekę w tym teledysku, dodam też że cały kawałek jak i cały ten ich projekt ogarniają tylko we dwóch, ja nie potrąfie zagrać prostej melodii na gitarze a oni grają na tych instrumentach jak maszyny dzieląc się obowiązkami. Szacun dla nich bo ładnie mają natyrane w tych głowach, gdyby znali nasz język to myślę że byliby uzależnieni od sadola
Zgłoś
Avatar
Mentorstajl 2013-05-14, 12:35
Jak tego słuchać,przecież to gówno do potęgi >.<
Zgłoś
Avatar
Gl0BaL 2013-05-14, 12:54
Jak darcie ryja można nazywać muzyką?
Zgłoś
Avatar
Lordzik92 2013-05-14, 13:42
Tutaj probowali swoich sil w tv...
Zgłoś
Avatar
hogg 2013-05-14, 16:17 2
Zgłoś
Avatar
Bridgwater88 2013-05-14, 17:14
do chuja ciezkiego nie obrazac mi tu metali ! sam nim kiedys bylem a to co tu na tym pierwszy filmiku pokazujecie to jakies kurestwo z rocznika powyzej 2000 :/
Zgłoś
Avatar
starskrim^ 2013-05-14, 17:31
To nie jest metal ku*wa. Infant Annihilator Deathcore!!!!!
Zgłoś
Avatar
Thanatophiliac 2013-05-14, 22:37
Ruchałbym. Wszystkie 3.
Zgłoś
Avatar
Persekutor 2013-05-15, 0:21
To nie metal. To jakiś nowomodny syf.
Armagedda to jest metal. I Vulture Lord
Zgłoś
Avatar
p................7 2013-05-15, 0:34
Właśnie dlatego przestałem interesować się metalem. Oczywiście nadal słucham moich ulubionych kapel ale w dupie mam co dzieje się na tzw. scenie metalowej. Muza z tego klipu przedstawia to co dla mnie spierdoliło się w metalu. Jest głośno, są przestery, jest growl ale co kurwa z tego - jeśli chodzi o wypierdol, jakiegoś ducha, pasję, to coś najbardziej ulotnego, co było (dla mnie) najważniejsze ta muza jest pusta jak bęben. Szczerze mówiąc wolę sobie puścić "Kill'em All" i od razu czuję że krew krąży mi w żyłach. A ten filmik? Jakichś trzech cweli z problemami hormonalnymi (co zbliżenie na mordę to nie wiadomo co to za płeć...) próbuje szydzić z black metalowców. Spoko, też mam polewkę z tego ale humorem na poziomie "chcemy kogoś ośmieszyć to będziemy udawać że oni ruchają się w dupę" sam dysponuję, nie muszę go dodatkowo oglądać w internecie. Poza tym polewka polewką ale wiele moich ulubionych kapel to właśnie skandynawski black metal z wczesnych lat 90-tych, zanim wszystko się spierdoliło i zaczęli puszczać to na MTV (dla gimbazy - to był jeden etap przed tym jak na MTV zaczęły lecieć tylko chaty bogatych czarnuchów). Jacy ci goście byli, tacy byli, ale do ich muzyki wracam z przyjemnością. Jeśli chodzi o tą muzę z klipu to równie dobrze mógłbym posłuchać szlifierki kątowej a potem iść się zbrandzlować "jaki to ja kurwa jestem ekstremalny". A potem dwóch dresów zaczepia wieczorem na parafii i trzeba lecieć zmieniać majtki do domu. Taka sytuacja...

@ SiewcaWiatru no ale choćbyś się zesrał to i tak nic z tym nie zrobisz. Ksywa SiewcaWiatru i każdy wie o co chodzi...
Zgłoś
Avatar
Konrad26b 2013-05-15, 17:10
Safko666 napisał/a:

@up
Sam growl jest chujowy, trzeba najpierw mieć jakieś zdolności wokalne, jak np. Phill Anselmo z Pantery (teraz DOWN). Faktycznie jedyną rzeczą której mogę zazdrościć innemu mężczyźnie jest tylko głos.



Ja nie zazdroszcze tylko stwierdzam fakt
Juz 4 lata treningu mam za sobą i nie widze problemu z robieniem takich wokali

Luknij sobie na kolesia Phil Bozeman <-- ten to ma wokal
Zgłoś