18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Kilka dni temu sprawdzałem i niby było, ale linki prowadzące do "było" prowadziły donikąd.
Teraz sprawdzam i ni chucha nie mogę znaleźć..., a więc wrzucam ponieważ zajebista przeróbka

Zgłoś
Avatar
M4rkOPL 2013-12-28, 21:16
Eh nie ma to jak "Wjebie jej"
Zgłoś
Avatar
koolowsky 2013-12-28, 23:00
Dobra kurwy. Nie macie o niczym pojęcia, a pierdolicie. Bednarek o dziwo okazał się naprawdę spoko typem. Ma dystans, nie zadziera nosa. Muzyki nie słucham, ale szacunek za podejście dla niego.
Zgłoś
Avatar
benzedrine 2013-12-28, 23:02
ta piosenka jest tragiczna, a przeróbki tak samo mnie wkurwiają za samą tą zjebaną muzykę... Bednarka nie lubię ani mi się nie podoba, ale trzeba przyznać, że ma oryginalny głos, no ale jak by mogło być inaczej u polskich "młodych artystów"- poleciał w radiowe gówno...
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-12-29, 0:25
jaki kurwa bol dupy xD
rege tak nie nawidze jak skurwysyn
ale widze, ze tutaj bol dupy, bo chlopak natrzepal kasy
Zgłoś
Avatar
protos 2013-12-29, 0:33
co wy chcecie od bednarka. mamy naszego polskiego Bibera i się cieszyć trzeba. Ładnie chłopak śpiewa i TVN też jest za nim a to przecież jedyna słuszna telewizja.
Zgłoś
Avatar
karimata2121 2013-12-29, 1:00
Śmieszna przeróbka jak każda od chwyciora nie płaczcie zakały sadistica
Zgłoś
Avatar
kih0n 2013-12-29, 1:09
Znam towarzystwo bednarka, jakby ktoś mnie zapytał kiedyś czy ich przyjaźń przetrwa karierę to od razu bym powiedział że nie. Banda debili bez szkoły, żaden nie znalazł ambicji aby zrobić maturę, a bednarek zapomniał o kolegach którzy kasę wydawali na samochody i imprezy.
Po jednej stronie bednarek - szmira, pop ; po drugiej Gutek/Indios Bravos - skromność, talent i pasja...
Zgłoś
Avatar
shadyville 2013-12-30, 3:35
Irydion jest OK !
Zgłoś