18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Saia 2011-07-02, 19:16 2
mikel1994 napisał/a:

Naśmiewanie się z najwybitniejszego fizyka teoretycznego dzisiejszych czasów jest dla mnie nie na miejscu -.- Nie chciałbyś mieć stwardnienia rozsianego, uwierz (czy chuj wie co tam) i komunikować się z innymi za pomocą policzka.

Swoją drogą jebaniec wg. lekarzy miał umrzeć już kilkadziesiąt lat temu.



BongMan napisał/a:

Mnie to nie śmieszy, ta piosenka jest chujowa jak sam chuj. A Hawkingowi możecie co najwyżej buty wypucować.



mario-s3 napisał/a:

śmiejcie sie dalej....



DinAlt napisał/a:

Jestes idiotą, ale pewnie to juz wiesz...



Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2011-07-02, 20:41
On ma stwardnienie zanikowe boczne zdaje się, a nie stwardnienie rozsiane
Zgłoś
Avatar
ziembix 2011-07-02, 23:11
sie kurwa pedały , cioty , głąby śmiejecie z najpotężniejszego umysłu tego świata . a sami jesteście po 4 klasach podstawówki .

kurwa ale z was marne , żałosne , wygadane , cwane , lizopłaskospermołykacze . przydało by sie żeby tak każdemu z was "chodzi mi o osoby które sie z wybitnie mądrego faceta " spuszczono konkretny wpierdol i żebyście tak jak on siedzieli na wózku do końca waszych już teraz żałosnych dni .
Zgłoś
Avatar
Saia 2011-07-03, 1:17 2
ziembix napisał/a:

sie kurwa pedały , cioty , głąby śmiejecie z najpotężniejszego umysłu tego świata . a sami jesteście po 4 klasach podstawówki .

kurwa ale z was marne , żałosne , wygadane , cwane , lizopłaskospermołykacze . przydało by sie żeby tak każdemu z was "chodzi mi o osoby które sie z wybitnie mądrego faceta " spuszczono konkretny wpierdol i żebyście tak jak on siedzieli na wózku do końca waszych już teraz żałosnych dni .



Zgłoś
Avatar
Ratilt 2011-07-03, 11:13 2
Też szanuję Hawkinga, ale czy to znaczy że nie można sobie z niego pożartować?



Pussys!
Zgłoś
Avatar
Psychiczny 2011-07-03, 11:25 2
ulthart napisał/a:

@up
A na chuj mu buty skoro jest sparaliżowany i siedzi na wózku?


a na chuj masz głowe skoro mózgu nie używasz ?
Zgłoś