18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 27 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 46 minut temu
🔥 Czerwone było - teraz popularne
🔥 Pedalarz i roboty drogowe - teraz popularne
🔥 Murzyńskie wozidła ... - teraz popularne
Avatar
MADAFAKA16 2010-06-04, 1:20 1
up. pizduś
Zgłoś
Avatar
p................x 2010-06-04, 1:25 3
- Pa, jebnie!
- Aaaaa... sorry. ;/
Zgłoś
Avatar
mcmt 2010-06-04, 1:27 2
Ra7age napisał/a:

mi to wygląda na jakiś atak na VW bo ten koleś (tzn śmierć) jest łudząco podobny do szefa VW Ferdinanda Piecha

Obrazek


Faktycznie, dobra reklama, ale tez swietne spostrzezenie.

ps. powinni "usunac ten wus..."
Zgłoś
Avatar
okioko 2010-06-05, 9:43
Bede mial takiego - za 20 lat...
Zgłoś
Avatar
Novotko 2010-06-05, 22:38
za co tyle piw ?? sami niemcy głosowali ??
Zgłoś
Avatar
mcmt 2010-06-06, 13:38 1
Dla porownania reklama VW... Tak jak i ich produkty, nie maja ciekawego stylu, ani dobrego pomyslu...


Moja interpretacja tej reklamy:
VW Polo, to auto, dla ostatnich cieci, popychadel i idiotow, ktozi jesli nawet fuksem uda im sie zwabic laske do swojego "samochodu", to pomimo gazu w podlodze, laska (trzezwa) i tak zasnie. Auto pozatym jest niebezpieczne, bo nawet przy zapietych pasach, laska moze przypierdolic w szybe boczna, tudziez polozyc sie na galce zmiany biegow.
Generalnie tragiczny marketing.
Zgłoś
Avatar
~Vuko 2010-06-06, 21:57
mcmt napisał/a:

Dla porownania reklama VW... Tak jak i ich produkty, nie maja ciekawego stylu, ani dobrego pomyslu...



Moja interpretacja tej reklamy:
VW Polo, to auto, dla ostatnich cieci, popychadel i idiotow, ktozi jesli nawet fuksem uda im sie zwabic laske do swojego "samochodu", to pomimo gazu w podlodze, laska (trzezwa) i tak zasnie. Auto pozatym jest niebezpieczne, bo nawet przy zapietych pasach, laska moze przypierdolic w szybe boczna, tudziez polozyc sie na galce zmiany biegow.
Generalnie tragiczny marketing.


z tą interpretacją

Interpretacje są gówno warte. Ważne jest to, że jak masz VW to nikt nie patrzy na Ciebie jak na przypakowanego dresiarskiego idiotę w E30
Zgłoś