18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Bezele - Symetria
k................3 • 2010-05-20, 20:06
"ogórka? nie, dziękuję... tylko lamusy dziękują!"
Zgłoś
Avatar
Endriu 2010-05-21, 19:28
Tede by był w więzieniu mamuśka.
Zgłoś
Avatar
mejt 2010-05-21, 19:43
ludzie ktorzy nie byli w wiezieniu po obejrzeniu symetrii mysla ze wiedza jak tam jest i na powaznie obrazaja sie parodia zrobiona dla zabawy przez Tedego
ludzie ktorych znam po odbyciu wyroku w wiezieniu smieja sie z symetrii
sam w zakladzie karnym nie bylem i nie zamierzam, ale rozumiem ze to po prostu humor na odmozdzenie i nie wymagam wiele
Zgłoś
Avatar
wciazszukam 2010-05-22, 0:18
Jeżeli to jest humor lub parodia to ja jestem dyrygentem orkiestry symfonicznej. Co tu kurwa jest śmiesznego?! Te cioty na hajs lecą i jak coś było na topie to na siłę w to cisnęli. Nawet na chwilę uśmiech na mych ustach nie zawitał, bo to żenada zwyczajna jest. Już byłoby lepiej dla wizerunku Tedego, jakby to na serio nagrał, z serca, bo przynajmniej byłoby to prawdziwe. A to tutaj puka w dno od spodu.
Zgłoś
Avatar
Gwiazdormma 2010-05-23, 23:54
żeby mogli zrobić parodie to powinni wiedziec co parodiują. są żałośni, puści i sięgają niżej niż dna. kolega siedział, brat był, a kolega z dzielny siedzi za rozbój. byłeś w ameryce? nie? ja też nie ale znam kogoś kto był i powiedział mi to i owo. owszem symetria nie oddaje tego co jest w zakładzie karnym, ale to co się dzieje w więzieniu owszem. znam ludzi którzy pracują w pierdlu i niestety zdazyło mi się tam być. te pedały będą tu się podśmiewać... świerzak, puca, wiedzą o co chodzi? a moze jeszcze szamakowi bajere skrańcują?
p.s. odróżnijcie oddział na którym są sanki, a cele elity. myślą pajace że to co w przejściowej to obraz pobytu? a dla kogo to wstyd że siedział w więzieniu? każdemu się może zdażyć... nie mów "nie pójde" powiedz "nie chce iść". pozdrowienia dla kumatych wiedzących o co chodzi i co się tak na prawde dzieje.
Zgłoś