18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
garota 2013-09-01, 16:45 1
"Najlepszą metodą na fotoradary jest jeździć zgodnie z prawem"....ojjjjj dzieciaczku, widzę że jeszcze jesteś na etapie jeżdżenia gimbusem do szkoły. Nie masz pojęcia jak jest na drogach, oprócz tego że "niebezpiecznie". Poczytaj trochę jeżeli nie możesz wejść w samochód i pojechać w trasę...może, ale to może skumasz o co chodzi w tym procederze. Bo na pewno nie o poprawę bezpieczeństwa.
Zgłoś
Avatar
zonk 2013-09-01, 17:49
@Up, posłuchaj śmieciu. Jak jadę samochodem i przekroczę prędkość to mam świadomość że coś mnie może złapać (suszarka, fotoradar). I o ewentualny mandat mogę mieć pretensje tylko i wyłącznie do siebie.
Zgłoś
Avatar
jarecki93 2013-09-01, 19:24
Osobiście jeżdżę dosyć dynamicznie - tak +10 lub +20 - jak wszyscy. No i wiem to że jak mnie złapie policja to zapłacę mandat. I z tym nie mogę się kłócić, bo niebiescy bardzo często wystawiają się z suszarkami w niebezpiecznych miejscach. Jednak jak mi taka kurwa ze straży miejskiej ukrywa fotoradar za krzakami tylko aby zarobić no nie wytrzymuję... Banda debili tam pracuje co tylko potrafią włączyć fotoradar (dobrze ustawić to już nie), a załatwić tego żeby mój sąsiad nie palił jakiś opon albo innych gówien to już nie mogę. Na serio powinni zlikwidować tych debili!
PS: Jeżdżę prawie 3 lata - mandatu nie dostałem żadnego
Zgłoś
Avatar
kothletino 2013-09-02, 0:36
"Straż Gminna" ??? co to kurwa jest ? W kraju mnie z rok czasu nie było a tu już jakieś kolejne ośrodki psychopolicyjne powstały ?
Zgłoś