18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Avatar
Gandalf-Szary 2020-11-26, 16:37 1
Pralpunkt napisał/a:

No kierowca powinien spędzić kilkanaście lat w pierdlu a z dupy powinni mu zrobić jesień średniowiecza
Matka weszła prawidłowo, chociaż jej zachowanie później whu dziwne, tego małego z rowerkiem mogła szarpnąć do tyłu, ale jak ma kaptur na łbie to pewnie huja widziała



Ja bym dał mu zawiasy, a matce prawa rodzicielskie zabrać i na badania psychiatryczne.
Zgłoś
Avatar
Smętek 2020-11-26, 16:54
Pedofilek napisał/a:

Mam nadzieje ze psychicznie cierpi



pojebawszy? chińczyki nie mają uczuć
Zgłoś
Avatar
ptrkmdg 2020-11-26, 17:40 1
pewnie kobitka za kółkiem, jej brzuch jej sprawa
Zgłoś
Avatar
Siawyxd 2020-11-26, 18:02
Kurwa ona wgl spojrzała czy coś jedzie ? Była na pasach nie musi wiem i nie jej wina ;/ Ja juz mam tyle zaufania do ludzi, że nawet przechodząc przez jednokierunkową patrze w lewo i prawo i powtarzam 2 razy.
Zgłoś
Avatar
siedlik 2020-11-26, 20:24 1
Kierowca miał 5 lub i więcej sekund na reakcje, nie wiem co wy macie do tych przechodniów ciągle.
W UK jakoś bardziej ludzie mają ta uprzejmość do przechodniów. Gdzie w Polsce za przejście przez ulice na czerwonym, lub nie na pasach gdy ulica pusta jest mandacik
Zgłoś
Avatar
kris75 2020-11-26, 21:23
Każdy ubity ruski to plus dla ludzkosci
Zgłoś
Avatar
michal190386 2020-11-26, 22:46 1
siedlik napisał/a:

Kierowca miał 5 lub i więcej sekund na reakcje, nie wiem co wy macie do tych przechodniów ciągle.
W UK jakoś bardziej ludzie mają ta uprzejmość do przechodniów. Gdzie w Polsce za przejście przez ulice na czerwonym, lub nie na pasach gdy ulica pusta jest mandacik



jestem kierowcą i pieszym powiem ci że zń wsztstko się zmienia samochody przepuszczają pieszych 8na 10
dnia na dzie
Zgłoś
Avatar
kulawiec 2020-11-27, 3:40 1
Jeśli miał płyn do wycieraczek, to wszystko przecież 0k.
Zgłoś
Avatar
t................0 2022-04-16, 19:51
janlew napisał/a:

Level instynktu macierzyńskiego, na poziomie tych kurew z pod pioruna
*piorun to ostrzeżenie montowane na latarniach. Ergo: "z pod znaku pioruna" = "z pod latarni"



Oczywiście. Przecież każda prawdziwa kobieta marzy o tym, żeby umrzeć mając w sobie gnijący płód, którego ta wasza religia nie pozwala usunąć.
Zgłoś