18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
P10TReK 2013-10-12, 12:47 5
hmm.. a gdyby tak zamiast kajdanek wyrwał mu pistolet ??
Zgłoś
Avatar
czlowiekzbuszu 2013-10-12, 12:47 1
Chyba mieli jakieś szkolenia z obezwładniania, ale jak na nich patrze to pała mięknie. Powinni potrenować z 3 lata judo a i tak kobieta tylko do papierkowej roboty się nadaje.
Zgłoś
Avatar
Majozen 2013-10-12, 12:49
ryhuskaua napisał/a:

Kupiom nowom wanienke



Oni kupią wanienkę, a ty kup słownik
Zgłoś
Avatar
adagioo 2013-10-12, 12:53 6
Jak miałem jakieś 15, może nawet 14 lat, pochlałem jakoś jak po raz pierwszy na mieście ( nie, że jakiś patol jestem, miałem urodziny, więc z kumplami postanowiliśmy się napić) i jak wracałem to zaczepił mnie tajniak, że jestem najebany i mam z nim iść na komendę. Wyrywałem się mu jakiś czas, potem podbiegł jeszcze drugi i wyjebali mnie na glebę, leżałem na ziemi oni mnie trzymali, a ja im jeszcze spierdoliłem. Biorąc pod uwagę fakt, że byłem najebany jak szpadel i ważyłem pewnie jakieś 60 kg, to nie do ogarnięcia jest to, że nie potrafili mnie złapać.
Zgłoś
Avatar
Elvis84 2013-10-12, 12:53 16
Na pasach nie przeszedl, Jesus Fucking Christ! Mam 30 lat i smieszy mnie pokolenie JP ale powiem jedno - JEBAC TAKA POLICJE, JEBAC TAKI RZAD!
Zgłoś
Avatar
stonefenix 2013-10-12, 12:57
breakdance'a bede tanczył hahaha
Zgłoś
Avatar
M................2 2013-10-12, 12:59 3
Ten typ : co wy kurwa chcecie ?
Pies:Na pasach nie przeszedłeś. od 0:45
Zgłoś
Avatar
yogibp 2013-10-12, 12:59 28
No i tak to kurwa właśnie jest... Mój dobry kolega który uzyskuje czołowe miejsca w BJJ na mistrzostwach Polski , ma kilkanaście pokończonych kursów(począwszy od płetwonurka skończywszy na instruktora samoobrony) , studia i co najważniejsze "powołanie" aby nie być PSEM tylko policjantem dostaje za każdym razem pismo z odmową przyjęcia go do pracy. Dlaczego? Bo kurwa 99% ludzi tam pracujących mają pozałatwiane stołki na 7lat wstecz... Jak tu ten zawód szanować? Jak czuć przed nimi strach skoro jakiś cep spod sklepu potrafi szarpać policjantem jedną ręką?
Welcome to Poland !
Zgłoś
Avatar
mily1200 2013-10-12, 13:00
Jest mi za nich wstyd. Ta nie udolność.. mam 170cm i potrafię bez problemu wykrecić komuś rękę tak by leżał na ziemi i się nie chciał ruszyć ze strachu przed bólem.
Btw. Oni nie mogą go uderzyć, skopać itp. BO zaraz bu było ze brutalność policji, nie bija to jest zaś nieudolność.
Zgłoś
Avatar
sqnk 2013-10-12, 13:02 2
kupim nową...

ps. na chuj polska policja ma pistolety??? nie moga ich uzywac, dac im dobre paralizatory i napierdalac takich pijusow czy chamow ,, problem z glowy bez szarpania
Zgłoś
Avatar
holek86 2013-10-12, 13:05 1
Gość powinien ostać parę razy pałą prze łeb, paralizatorem i byłby grzeczny.
Problem nie leży w policji, tylko w społeczeństwie (i w prawie) które nie pozwala policjantom użyć siły.
Zgłoś
Avatar
B................i 2013-10-12, 13:06 2
Polską policje i amerykańską różnią tylko prawa. To nie tak że tam są silniejsi czy coś.
Tutaj wykręcił by mu rękę za bardzo czy uderzył to by było w głównym wydaniu wiadomości "brutalność policji".
Chuj z tym że nie wiadomo o co chodzi, jak masa półinteligentów widzi filmik zaczynający się w połowie interwencji gdzie policja próbuje kogoś obezwładnić to krzyczą "zomo"
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2013-10-12, 13:07
ale po chuj się szarpać jak i tak go zawiną i tak ?
Zgłoś
Avatar
Pikson 2013-10-12, 13:19 7
o ja pierdole, ostatnio w uwadze parę dni temu na żydVN było właśnie o naszej polskiej policji i pokazywali tam tego typu filmiki i celem tego wszystkiego było chyba ośmieszenie i oczernienie jej. Punktem kulminacyjnym był mini wywiad (już na żywo w studio), w którym to policjant, jakiś wyższy stopień, usiłował wytłumaczyć co jest spowodowane takim sytuacjom. Niestety pan prowadzący uwagę nie dał nawet dojść mu do głosu, przerywał co chwila jego wypowiedź zmieniając pytania. A to co usiłował wytłumaczyć i to czego wy durnie nie wiecie to fakt, że polskie prawo jest tak spierdolone, że gdyby taki policjant (jak w tym filmiku) powiedzmy żeby móc skuć takiego żula użyłby większej siły, tj wykręcił rękę albo nawet obezwładnił go to w tym momencie taki człowiek idzie do sądu i pozywa policjanta o pobicie i co was pewnie bardzo zdziwi, wygrywa sprawę. A dlaczego zapytacie? Bo policjant NIE MA PRAWA użyć przemocy wobec podejrzanego O ILE on pierwszy tego nie zrobił. To samo się tyczy uzbrojenia. Policjant nie ma żadnego prawa użyć broni palnej jeśli napastnik sam takowej nie posiada i jeśli jej NIE UŻYŁ. Nawet jakby się rzucił na niego z nożem to jedyne co taki policjant może zrobić to najwyżej pałki użyć i nic więcej. W przeciwnym razie wyląduje w pierdlu.
Jeszcze wracając do tej uwagi pan prowadzący usiłował wytłumaczyć, że w Polsce policja nie wzbudza żadnego strachu i respektu, porównująć z policją np w hameryce. No niestety nie dał temu policjantowi wytłumaczyć, że w takiej hameryce prawo pozwala policji nawet strzelać jeśli podejrzany nie będzie słuchał poleceń, ponieważ jak już mówiłem przerywał mu bez przerwy.

tl;dr policja w Polsce nie ma prawa użyć siły/broni dopóki podejrzany nie zrobi tego pierwszy
Zgłoś
Avatar
nasil7 2013-10-12, 13:20 1
Oszukiwało się na testach sprawnościowych
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie