18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
ChybaTy1 2013-10-12, 16:02 1
mily1200 napisał/a:

Jest mi za nich wstyd. Ta nie udolność.. mam 170cm i potrafię bez problemu wykrecić komuś rękę tak by leżał na ziemi i się nie chciał ruszyć ze strachu przed bólem.
Btw. Oni nie mogą go uderzyć, skopać itp. BO zaraz bu było ze brutalność policji, nie bija to jest zaś nieudolność.



Chyba kolegom z gimnazjum.
Zgłoś
Avatar
Delamore 2013-10-12, 16:17
przez to równouprawnienie i poprawność polityczną nasza cywilizacja upadnie...
w koncu ciapaci przejmą kontrole nad tym socjalnym grajdołem zwanym europą... a kobiety z policji i wojska beda nas bronic tak jak na tym filmie powyzej... nie pomyslaly, ze na przeciwnika innego niz mąz płacz nie zadziala...
Zgłoś
Avatar
defcon1 2013-10-12, 16:39
Kurwa, temu anemikowi to moja babcia by dała radę.
A ona nie żyje od trzech lat.
Zgłoś
Avatar
barteql 2013-10-12, 16:59
Matikens napisał/a:

Kobiety w policji



Pewnie, lepiej żeby siedziały tak jak ty, cale życie przed komputerem i mądrzenie się w internecie z przerwami na zbrandzlowanie się przy "dobrym amerykańskim kinie".
Zgłoś
Avatar
anger 2013-10-12, 17:12
Jakim chujem kurwa ci "policjanci" pozaliczali wszystkie testy żeby robić to co na tym filmiku kurwa robią?

Odpowiedź jest prosta, mają dobrze poustawianych znajomych z policji lub rodzinkę.

Mam dobrego znajomego co też chciał zostać policjantem. Nie zadziera nosa jak co niektóre zjeby, ogólnie jest wporządku i sądzę, że władza by mu we łbie nie poprzewracała. Typ pozdawał testy, sprawnościówkę i całą resztę. Nie odzywali się do niego przez pół roku po czym raczyli go poinformować, że zaprzestali rekrutacji. Tam to mają kurwa zapłon. Założę się że wejścia do tej instytucji to tylko znajomości i nic poza tym.
Zgłoś
Avatar
POW667 2013-10-12, 17:23
To nie chodzi o to kto pozaliczał testy, a kto nie, tylko ten dziwny syndrom paraliżu wywołanego obiektywem kamery. Szkolenia powinny obejmować jakieś zajęcia z psychologiem, by funkcjonariusze nabrali większej pewności siebie przy wykonywaniu czynności. Przydałoby się jeszcze większe piłowanie z KK i z Ustawy o Policji, żeby żaden menel mówący, że tego nie mogą mu zrobić, nie był w stanie ich przedyskutować, a więc i zmniejszyć ich determinację do wykonania postanowionych czynności. Inna sprawa, że prokuratura powinna z policją współpracować, a nie tylko szukać sposobu do dojebania i wygrania sprawy.
Zgłoś
Avatar
WujaszekStalin 2013-10-12, 17:28
Do policji i innych służb mundurowych powinni przyjmować tylko facetów z min 185cm i 90kg wagi.
Zgłoś
Avatar
o................e 2013-10-12, 17:40 1
Chmieluc napisał/a:

Cackają się z nim jak z jajkiem. Powinni przypierdzielić mu parę razy pałą, psiknąć gazem po oczach, wsadzić jeszcze kilka butów to sam by sobie kajdanki założył. Grójec kurwa


co stary w zomo był a ty krawężnika w miejskich pilnujesz ??
Zgłoś
Avatar
Spajdi666 2013-10-12, 18:27
Wszyscy narzekacie na kobiety w policji (i macie racje, są chujowe), ale chwila.. czyja to wina?

Czy wiecie, że teraz w rekrutacjach do szkół policyjnych czy liceach o takim profilu zdecydowaną większość tworzą kobiety?

To tak naprawdę wina spizdowacenia męskiej części społeczeństwa, skoro nie ma chętnych do policji, to biorą te baby, dużego wyjścia nie mają ;/
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-10-12, 18:45
@Spajdi666 nie ma chętnych do policji bo za mało płacą jak na mężczyznę który musi utrzymać rodzinę a jest bardzo duże ryzyko, a kobietom WYDAJE SIĘ że jest to praca jak w kazdej innej budżetówce - 8 godzin i do domuciu robić obiadek mężowi. I tak właśnie jest ale pod warunkiem że jesteś ustawiona i masz chody, wtedy lądujesz za biureczkiem w cieplutkim komisariacie i za 15 lat chyc na emeryturkę, jak dostajesz się do policji "tak po prostu" tzn. zdając legalnie test bez znajomości i układów to niestety, szorujesz krawężniki przez kolejne X lat.
Zgłoś
Avatar
Chmieluc 2013-10-12, 19:12
opusative napisał/a:


co stary w zomo był a ty krawężnika w miejskich pilnujesz ??



Nie. Ojciec "szefował" przez jakiś czas solidarności w zakładzie w którym pracował(akurat w stanie wojennym). Jeżeli dalej chcesz drążyć temat rodziny do Dziadek walczył w powstaniu i został odznaczony miedzy innymi Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski.

Rozumiem że jesteś jeszcze na etapie JP na 20% bo się trochę boisz ale od mojej rodziny to się odpierdol.
Zgłoś
Avatar
LikeThis 2013-10-12, 19:13
Kurwa czy Ci policjanci naprawdę są tak pojebani żeby do użycia nie wprowadzić paralizatora ?
Taserem jeden strzał sam pada na glebę i nie ma szarpania . Ale kur*a myśleć to w tym państwie no nie ma komu
Zgłoś
Avatar
filantrop 2013-10-12, 19:17
skuter bez koguta, tajniaki je**ne
Zgłoś
Avatar
JeanLuc 2013-10-12, 19:32
Ale żeby wyjść 11 listopada na ulicę i ludzi pałą okładać to się nadają. Szkoda że w zamykaniu elementu kryminogennego nie mają takiej wprawy jak w machaniu pałą i strzelaniem gazem łzawiącym :/
Zgłoś
Avatar
zajka85 2013-10-12, 19:55
Po Pudziana musialoby 100 przyjechac
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie