18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Bezstresowe wychowanie
R................g • 2010-05-13, 14:46
Ta nauczycielka w nie nie wierzy



Cytat:

HOUSTON — A charter school fired a science teacher after a student shot cell phone video of her beating a 13-year-old classmate.
Sheri Lynn Davis, 40, was fired from her job at the Jamie's House Charter School on Monday night.
Principal David Jones said he reviewed the video and determined there was "no excuse for a teacher to behave in this way with a child."
KRIV-TV in Houston reported that the video was shot in late April.
The student who was beaten, Isaiah Johnson, received a black eye and other bruises in the attack, said his mother, Alesha Johnson.
School spokeswoman Sue Davis, who is not related to the teacher, said Tuesday that Sheri Lynn Davis was put on administrative leave May 5, after the boy's mother notified the school about the incident.
There was no online telephone listing for a Sheri Lynn Davis in Houston. Someone named Sheri Davis had a telephone number but it was unpublished.
The Harris County Sheriff's Office is investigating the incident, Deputy Janie Wagner said. She declined to elaborate.
Isaiah Johnson is still enrolled in the school and was attending classes Tuesday, Sue Davis said

Zgłoś
Avatar
Issander 2010-05-13, 22:36
wut wut? jak to się odnosisz do mojego komentarza, skoro nawet nie potrafisz go zrozumieć? nie napisałem przecież, co sądze o ww. sytuacji, ani co sądzę o wychowaniu młodzieży w szkołach, przeanalizowałem ją krótko z zupełnie innej strony.

I nie będę się spierał, czy z uczniami trzeba ostro, czy delikatnie, bo moim skromnym zdaniem wszystko zależy od konkretnego ucznia czy klasy, i z tego powodu którakolwiek z tych dwóch zasad ustalona "z góry" będzie prowadzić do patologii.

ale nawet jeżeli założymy, że ostre podejście jest tym, co powinni prezentować nauczyciele, to tej na filmiku wyszło to jakoś bez polotu. do widzenia.
Zgłoś
Avatar
propagandzista 2010-05-13, 23:18
W porządku, pełna zgodna w takim razie.
Zgłoś
Avatar
ThunderZ 2010-05-13, 23:46
ma farta, że uczy w podstawówce a nie w technikum tam to by sobie nie pobrykała szmata:D
Zgłoś
Avatar
razor 2010-05-14, 0:10 2
I tak powinno się każdego rozwydrzonego bachora doprowadzać do porządku. Jego problemy z nadmiarem hormonów rozwiążą się raz na zawsze. Wprowadzić karę cielesną!
Zgłoś
Avatar
pozeracz_kotow 2010-05-14, 1:39
"black eye" (śliwka pod okiem) u czarnucha?
Zgłoś
Avatar
jaca80 2010-05-14, 13:31 1
Norma Czarnuchowi inaczej nie wytłumaczysz tylko w ryj XD
Zgłoś
Avatar
S................l 2010-05-14, 15:44
Zolner napisał/a:

Dziwię się Benny, że za taki prymitywny komentarz dostałeś piwko. I to niejedno...


dziwisz sie? w chuj jebniętych gimbusów jest na sadolu to muszą miec jakis autorytet
Zgłoś
Avatar
lopezfilip 2010-05-14, 21:01
Jeeebana jakiejś murzyńskiej kurwico-szajby dostała :|
Zgłoś
Avatar
Sessvisto 2010-05-14, 22:56
hehe jestem ciekawy co bym zrobil gdyby do mnie tak podbila. Hajt kik na twarz i pwned. Chuj z tym ze laska, w dzisiejszych czasach dziewczyny to nie dziewczyny, a nawet jezeli to chca równouprawnienia to niech sie dostosowuja.
Zgłoś
Avatar
phrontch 2011-05-06, 11:56
a dlaczego wyraz p-r-i-n-c-i-p-a-l zostal ocenzurowany????
Zgłoś
Avatar
SadystycznyPl 2011-11-01, 0:50
Cthulhu napisał/a:

Ta nauczycielka w nie nie wierzy





Nauczycielka ? ja widzę tylko że jakaś starsza dziewczyna znęca się nad młodszym chłopakiem
Zgłoś