18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
4................h 2014-02-23, 20:56
Zakładam, że ok 1000h straconych na grę aby coś takiego tworzyć... w tym czasie można stać się ekspertem w dowolnej dziedzinie... a podniecanie się tym czymś jest jeszcze bardziej chorę... w sumie sadistic
Zgłoś
Avatar
PiotrekMMA 2014-02-23, 20:57 4
A nie ma w polskich internetach jakiegoś kurwa forum o grach?
Zgłoś
Avatar
gr3go 2014-02-23, 20:57
Dice wyruchało więcej ludzi od Donaldinio....W tym mnie też.
Maść na ból dupy poproszę
Zgłoś
Avatar
m................r 2014-02-23, 21:04
Spójrzcie na chat w 0:42! Wszędzie Polacy
Zgłoś
Avatar
Catacombe 2014-02-23, 21:05
Jebać bf, mam 3 i znudziła mi się po paru godzinach. Czekam na Titanfalla.
Zgłoś
Avatar
Tassadar 2014-02-23, 21:05
Właściciele AMD mogą mieć powody do radości gdyż jest już dostępna biblioteka zamiast directa i jest to mantle, a działa tak że zwiększa widocznie fps bez zagłębiania się w szczegóły, także nie trzeba już przedrożonego proca intela ani geforca za miliard. AMD i więcej nie potrzeba. A bf4 to jedna z 1szych gier na których można mantla odpalić
Zgłoś
Avatar
ZmianaNicka 2014-02-23, 21:07
przeciez to mapa z bf3
Zgłoś
Avatar
dram09 2014-02-23, 21:10
Bf,Cod, oba komercyjne, nastawione na zyski, mające w dupie gracza, gówienka, i jeszcze te dlc zamiast łatek (ale tutaj to można w sumie podziękować EA jeżeli chodzi o Bf). Zawsze jest alternatywna którą sam polecam, Arma3.
Zgłoś
Avatar
g................k 2014-02-23, 21:13 3
Kurwa mam dość tych gimbusów na tej stronie!!;/ jakieś filmy pojebane tutaj wrzucacie co ni chuja się mają do tematyki tej strony!! i jeszcze wszyscy się podniecają jakimiś grami.. i nie piszcie żeby je omijać bo ich tutaj nie powinno być. Gdzie są moderatorzy tej strony?? czy to są może takie same gimbusy i im też to się podoba.

Sadol schodzi na psy, nawet dział hard (ostatni bastion) nie jest już tym samym, trzeba chyba się przerzucić na inna stronę.
Zgłoś
Avatar
...Rowerzysta... 2014-02-23, 21:20 9
gozdek napisał/a:

Kurwa mam dość tych gimbusów na tej stronie!!;/ jakieś filmy pojebane tutaj wrzucacie co ni chuja się mają do tematyki tej strony!! i jeszcze wszyscy się podniecają jakimiś grami.. i nie piszcie żeby je omijać bo ich tutaj nie powinno być. Gdzie są moderatorzy tej strony?? czy to są może takie same gimbusy i im też to się podoba.

Sadol schodzi na psy, nawet dział hard (ostatni bastion) nie jest już tym samym, trzeba chyba się przerzucić na inna stronę.



Specjalnie dla Ciebie:

Zgłoś
Avatar
g................k 2014-02-23, 21:23
@up
specjalnie dla mnie film z rodziną nagrałeś?? Dzięki jestem wzruszony..
Zgłoś
Avatar
Leouch 2014-02-23, 21:30 1
Tak samo ci debile od Rome II. Gra ma juz kilkanascie patchy a nadaj wyjebuje do pulpitu, wiesza sie i chodzi chujowo...
Zgłoś
Avatar
N................s 2014-02-23, 21:35 2
jebac EA w dupe
Zgłoś
Avatar
Seta666 2014-02-23, 22:46
Walę w 4 ale w 3 sekwana metro i bazar rządzi do dziesiaj
Zgłoś
Avatar
.3lite 2014-02-23, 23:26
...Rowerzysta... napisał/a:

Zabugowane gówno, nie gra. Zamiast załatać grę jak należy, to wydają płatne DLC. Chuje.



Głupota jest darmowa, co nie?

Jak pewnie zauważyłeś to friendly-fire jest wyłączony, więc powiedz mi, jak sobie wyobrażasz działanie fizyki w takim wypadku?

Zabugowany to masz mózg co najwyżej.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie