18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
brudny 2013-11-02, 21:57
banshee napisał/a:

Ssak morski, ty brudny idioto.


kurwa geniusz
Zgłoś
Avatar
banshee 2013-11-04, 23:30
Geniusz czy nie, dostałem warna bo nazwanie brudnego (czyli Ciebie) brudnym jest rasistowskie i/lub niemiłe.

~Psychopatic_fucker chyba miał zły dzień (jedynka z klasówki? To wstyd w tym wieku jeszcze mieć klasówki ). Szanowny Panie modzie; będę piętnował imbecyli nie odróżniających ryby od ssaka morskiego. Dzięki Tobie uznam to za moją życiową misję. Nie będziecie znać dnia ani godziny. Już żadne nazwanie rybą orki, delfina, czy jakiegoś walenia nie pozostanie bezkarne.

Ssaki morskie for life!
Zgłoś
Avatar
Fakerę 2013-11-05, 1:24 2
banshee napisał/a:

Geniusz czy nie, dostałem warna bo nazwanie brudnego (czyli Ciebie) brudnym jest rasistowskie i/lub niemiłe.

~Psychopatic_fucker chyba miał zły dzień (jedynka z klasówki? To wstyd w tym wieku jeszcze mieć klasówki ). Szanowny Panie modzie; będę piętnował imbecyli nie odróżniających ryby od ssaka morskiego. Dzięki Tobie uznam to za moją życiową misję. Nie będziecie znać dnia ani godziny. Już żadne nazwanie rybą orki, delfina, czy jakiegoś walenia nie pozostanie bezkarne.

Ssaki morskie for life!



Cieszę się

Koniecznie dawaj znać jak ci idzie!!!
Zgłoś