18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:21
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:25
🔥 Żydów nie obsługujemy - teraz popularne
Avatar
macior13 2022-09-10, 21:39
Riikko napisał/a:

sadystyczne w chuj...



Sadystyczne nie jest ale pokazuje różnicę pokoleń
Zgłoś
Avatar
Love_is_Love 2022-09-10, 22:46
Ten chłop nie jedno pento gioł
Zgłoś
Avatar
Toudeusz 2022-09-10, 23:16 1
Lata siłowni, wyrzeczeń, wpierdalania białka, tylko by dowiedzieć się, że piwo to jednak lepsze paliwo xD
Zgłoś
Avatar
Artek5 2022-09-11, 10:25
Sadystyczne w huj do tego brzmi po rusku :/ fuck da nikt_nie
Zgłoś
Avatar
saves 2022-09-11, 10:57
Yhy... Teraz temu siłaczowi dać do rozwiązania zadanie z deltą.
Zgłoś
Avatar
Nagar1 2022-09-11, 17:54
Riikko napisał/a:

sadystyczne w ch*j...

ja pierdole to włacz se hard i tam wall konia do chuja co to kurwa falki odrazu na glownej maja byc wchodz se na harda i tam se pisz kurwa mac jebany sadysta
Zgłoś
Avatar
Prof_Dr_Wiktor_Traktor 2022-09-12, 7:21
Miesiek z Nadarzyna się nie pierdoli z takimi.
Zgłoś
Avatar
mitakana666 2022-09-12, 11:19
dlatego wlasnie nie boje sie miesniakow. wpierdol jednym strzalem od wiesniaka jakim jestem bo jestem ze wsi i mam power whuj w lapie. a do tego oram stoly nosem wiec lepiej unikac wiesniaka z sloma w bucie
Zgłoś
Avatar
PrzemasNaIbizie 2022-09-12, 12:04
Riikko napisał/a:

sadystyczne w chuj...



no tak - biały starszy Pan poniża i znęca sie nad panem śniadym pokazujac mu ze jego, jak myslal silne miesnie to tak naprawde sasin przy jego - wiec już nie kozacz ze twoje sadystyczne uczucia zostaly zranione ze ktos to tu wrzucil

moze ustawka moze nie **uj z tym
Zgłoś
Avatar
Nikt_nie 2022-09-12, 12:21
mitakana666 napisał/a:

dlatego wlasnie nie boje sie miesniakow. wpierdol jednym strzalem od wiesniaka jakim jestem bo jestem ze wsi i mam power whuj w lapie. a do tego oram stoly nosem wiec lepiej unikac wiesniaka z sloma w bucie



Hehe prawda, 90% mojej rodziny jest ze wsi, spędziłem naprawdę duuużo czasu na Podlasiu, potwierdzam... strzał na ryj od swojaka ze wsi potrafi zgasić światło nie jednemu karkowi ze stolicy.

Byłem, widziałem, piękne wspomnienia
Zgłoś