18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Białystok - Wysoki Stoczek, kolejne samobójstwo.
m................3 • 2014-04-27, 13:01
Cytat:

Dziś o godzinie 10.54 straż pożarna została poproszona o pomoc przy usuwaniu ciała młodego człowieka z zadaszenia nad wejściem do bloku przy ulicy Działkowej 11. Na miejsce przyjechały dwa zastępy strażaków, w tym jeden wóz z drabiną.

W tej chwili trwają czynności policyjne.

Do naszej redakcji przyszła informacja, że młody mężczyzna mógł zginąć podczas ucieczki przed policją.

"Chłopak skoczył z wieżowca, po tym jak goniła go policja chcąca spisać go za picie piwa na ławce. Ciekawa sprawa, ponieważ chłopak zginął nie tylko z własnej głupot,y ale i przez głupi przepis. Nie wiem ile w tym prawdy, ale podobno groził też interweniującym policjantom nożem" - napisał chcący zachować anonimowość Internauta.

O wyjaśnienie tej sprawy poprosiliśmy zespół prasowy podlaskiej policji.



Zastanawiam się nad jednym co ten typ miał w głowie. Znałem tego kolesia i nie wiedziałem, że jest do czegoś takiego zdolny. Ale no kuźwa skakać tylko dlatego, że policja chciała spisać za picie piwa ? No kurwa...

Zdjęć niestety nie mam, bo świadkiem była moja mama i nie miała ze sobą telefonu XD

Link do artykułu: poranny.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=%2F20140427%2FBIALYSTOK%2F140429668
Zgłoś
Avatar
m................3 2014-05-01, 16:43
ASAKKU napisał/a:

I właśnie tak kurwa działają media. Debil wstawił tylko chwytliwe teksty, ale już kurwa meritum nie, bo po co kurwa... Piwek sobie nazbieram... Chuj ci w ucho!!!!



Nie wiem czy dobrze Pan przeczytał wszystkie komentarze ale dopiero po paru godzinach na stronie porannego pojawiły się NOWE FAKTY więc ja nie wstawiałem "chwytliwych tekstów" wpisałem to co było napisane na stronie więc sorry. A nazywa mnie Pan debilem bo nazbierałem trochę piw no bez przesady to je sadistic Pan też wstawiał jakieś artykuły, żeby nazbierać więc nie wiem po co te nerwy. A jeżeli gustuję Pan we wkładaniu genitaliów w ucho no cóż, każdy ma swoje fetysze. Pozdrawiam XD
Zgłoś