18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
greegor 2013-09-01, 18:52
Ludzie z Sosnowca też czasem są normalni... nie żebym stamtąd był...
Zgłoś
Avatar
Soxic 2013-09-01, 20:23
Sosnowiec nie jest na śląsku jebanym brudnym tylko na Zagłębiu Dąbrowskim tępe chuje
Zgłoś
Avatar
johny_walker 2013-09-01, 21:03
Soxic napisał/a:

Sosnowiec nie jest na śląsku jebanym brudnym tylko na Zagłębiu Dąbrowskim tępe chuje



a miałeś geografię w szkole? to zobacz jakie granice ma województwo śląskie... i sprawdź czy jest na mapie wojewótdztwo "zagłębiowskie" gorolu

pozdro ze Śląska;)
Zgłoś
Avatar
judasz1234 2013-09-01, 22:59 1
johny_walker napisał/a:



a miałeś geografię w szkole? to zobacz jakie granice ma województwo śląskie... i sprawdź czy jest na mapie wojewótdztwo "zagłębiowskie" gorolu

pozdro ze Śląska;)


jesteś debilem
Zgłoś
Avatar
Kapitan_Klozet 2013-09-02, 7:30
Odpierdolcie sie od Sosnowca.
Zgłoś
Avatar
zarpion 2013-09-02, 9:31
co by o sosnowcu nie mówić dla mnie miastami osi w Polsce są radom, kielce, chełm..
Zgłoś
Avatar
Enkipata 2013-09-02, 14:23
Jadąc trasą na Stryków by wjechać na autostradę A1 trzeba minąć Sosnowiec w województwie Łódzkim. Współczuję ludziom tam mieszkającym, którzy przy odpowiedzi gdzie mieszkają muszą powiedzieć Sosnowiec. Mam ból dupy do Łodzi, więc sobie powiem. Zróbcie wy w końcu sobie obwodnicę albo naprawcie drogi bo o urwanie zawieszenia nie jest trudno i zróbcie wizy dla ludzi ze Zgierza, bo nie potrafią jeździć.
Zgłoś