18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Biegła w fachu.
_................_ • 2018-08-08, 20:40
Raz tak trafiłem, wszystko pięknie ładnie, elokwencja, impreza zlot- Ebm połączony z DM itd.
Następnego dnia się spotkaliśmy i szok..

Zgłoś
Avatar
qismo1 2018-08-09, 14:52
radek225 napisał/a:

Art. 197. § 1. Kto przemocą, groźbą bezprawną lub podstępem doprowadza inną osobę do obcowania płciowego,

podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.

§ 2. Jeżeli sprawca, w sposób określony w § 1, doprowadza inną osobę do poddania się innej czynności seksualnej albo wykonania takiej czynności, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

§ 3. Jeżeli sprawca dopuszcza się zgwałcenia wspólnie z inną osobą, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.

§ 4. Jeżeli sprawca czynu określonego w § 1-3 działa ze szczególnym okrucieństwem, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 5.

To powinno być dosłownie karane. Ja rozumiem lekki makijaż, ale to podchodzi pod zamaskowanie się, jak muslimki w hidżabach. Powinno być prawnie usankcjonowane, że po wyrwaniu laski na imprezie i przy próbie współżycia ta ma zmyć całą tapetę z ryja.


To się zastanów ile razy byś zaruchał laske z imprezy jakby było tak jak mówisz
Zgłoś
Avatar
ritu4l 2018-08-10, 15:35
Obczaicie sobie w 0:05 i 0:45 kości policzkowe, to jest zupełnie inna baba i takich fejkowych filmów z pseudo make upem jest od chuja.
Zgłoś
Avatar
Strielok1 2018-08-11, 13:46 1
I tak ma nos jak diabeł chuja
Zgłoś