18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Avatar
TomRar 2021-05-15, 8:27 4
PietiaGoras napisał/a:

No no, obwiń jeszcze pana boga i aniołków, że na to pozwolili. Jedyna wina kierowcy polega na tym, że próbował uniknąć kontaktu swojego auta z pustym, rudym łbem tej głupiej kurwy.



Czyli Ty jak dojeżdżasz do przejścia, które w połowie jest zasłonięte przez tira, czy autobus to jedziesz dalej jak gdyby nic? To gratuluję odwagi, tylko żebyś się kiedyś na tym nie przejechał...
Zgłoś
Avatar
PabllosSantoDaSilva 2021-05-15, 8:38 1
notak napisał/a:

up x2
i to właśnie, bo pewnie obwinią kierowcę, a ta pierdolnięta baba jest bezdyskusyjnie winna,
chuj w dupę ustawodawcom za takie zjebane przepisy



Baba to temat oczywisty - zobaczyła promocje to rozum odcięło. Kierowca nie jest jednak taki nieskazitelny - zobacz jak zapieprzał mimo, że było wiele przesłanek by BEZWZGLĘDNIE zachować najwyższą ostrożność! Przejście dla pieszych, brak widoczności (naczepa), market a więc zwiększony ruch ludzi (często z wyłączonym trzeźwym myśleniem), zapewne teren zabudowany a tu nadmierna prędkość. Mam nadzieję, że gnojowi dowalili surową karę a babę porządnie potrzepało. Oboje zawinili, bo nie wbiega się na „pasy” szczególnie zza przeszkody ale ten kierowca to czysty bezmózg.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2021-05-15, 12:57
gumofc napisał/a:

Nie jestem wierzący a Ty mam nadzieje że nie jesteś kierowcą.



Jestem.

Manii napisał/a:

Do lekcji gimbo a jak za pare lat bedziesz robil prawko to sluchaj uwaznie jak pan mowi o przepisach zwiazanych z przejsciami dla pieszych



Ładnie się obsrałeś, gówniaku. Prawo jazdy zrobiłem gdy miałem 16 lat, czyli 23 lata temu.
Zgłoś
Avatar
Manii 2021-05-15, 13:51 1
PietiaGoras napisał/a:

Ładnie się obsrałeś, gówniaku. Prawo jazdy zrobiłem gdy miałem 16 lat, czyli 23 lata temu.



Uuuu, to jeszcze gorzej Januszu, ....mniemam zatem ze jestes jebana ameba ktora nie pomysli ze zza ciezarowki przed przejsciem ktos moze wtargnac gdy popierdalasz przez wioske swoim Passatem B5... do utylizacji z takimi jak ty.
Zgłoś
Avatar
DzidaZawodnik 2021-05-15, 14:33
Ale z was jebane komuchy. KAżdy powinienodpowiadać za swoje bezpieczeństwo, a ni ejak jebany niewolnik ma być posłuszny i odpowiedzialny za resztę stada.

Takie zjebane prawa są tylko po to, bo najwięksidebile są socjalistami i trzeba stworzyć cały system, który będzi eo nich dbał, bo socjaluchy straciłyby calutki elektorat. Wystarczyłoby, zeby ludzi ezaczęli brać odpowiedzialnosc za swoje czyny, no ale ludzi ewolą być jebanym robactwem antycywilizacyjnym.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2021-05-15, 15:56
Manii napisał/a:

Uuuu, to jeszcze gorzej Januszu, ....mniemam zatem ze jestes jebana ameba ktora nie pomysli ze zza ciezarowki przed przejsciem ktos moze wtargnac gdy popierdalasz przez wioske swoim Passatem B5... do utylizacji z takimi jak ty.



Jeszcze ładniej się obsrałeś, gówniaku To nie ja mam myśleć za pieszych karaluchów, a skoro są tak głupi, że nie potrafią się upewnić czy można bezpiecznie przejść, to niech zdychają pod kołami.
Zgłoś
Avatar
Steq 2021-05-15, 19:24
W poprzednim życiu musiała być sarenką
.
.
.
.
.
Ciekawe kim teraz może być?
Zgłoś