18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Wszemir 2012-01-10, 14:16 4
Spieracie się na temat czyj bóg ma większego kutasa... a paliwo drożeje...
Zgłoś
Avatar
1488 2012-01-10, 14:18
jestem ateistą ale wiem ,że takie filmiki antychrześcijańskie i antykatolickie sa inspirowane przez zydów,którzy sami sa wierzący i nienawidzą innych Bogów.
Zgłoś
Avatar
cisek666 2012-01-10, 14:20
@Ravager
Doskonałość nie istnieje, poczytaj Platona.
Zgłoś
Avatar
krycha7 2012-01-10, 14:33 4
Dałem Piwo. Jestem Chrześcijaninem. Zdaję sobie sprawę, że dla Was Sadistic to nie miejsce dla mnie, ja po prostu omijam kawały, filmiki, memy obrażające Boga, nie piszę w komentarzach: "o Matko, ogarnijcie się dzieci, żal, lol, omg", bo to nie jest forum Chrześcijańskie, tylko Sadistic, a ten filmik idealnie obrazuje naszą hipokryzję. Niestety, dotyczy to mnie, jak i wielu innych i jest to jak najbardziej prawdziwe. Facet mówi co następuje i niestety się nie myli. Jeżeli czyta to jakiś zagubiony w internecie Chrześcijanin (jak ja ) to zdajcie sobie sprawę z jednego - zamiast "nawracać" tych, którzy wrzucają jakieś zdjęcia, filmiki etc., sami róbcie tak, żeby Ateista mógł was przynajmniej nazwać Chrześcijaninem... Sorry, że tak długo i tak nikt nie przeczyta
Zgłoś
Avatar
thewhitestar 2012-01-10, 14:39 1
O, widzę kolejna wrzuta antychrześcijańska.
Fajnie, pierdolić świętojebliwych!
Zgłoś
Avatar
damiano0122 2012-01-10, 15:48
Z katolikami jest jak z politykiem, niby chce dobrze, ale tylko dla siebie.
Zgłoś
Avatar
Adiro 2012-01-10, 15:59
Gada sobie bo może, wie, że mu się nic nie stanie. Jakby powiedział coś przeciw islamowi to by nie pożył długo. Dla mnie ten gościu to pizda. Jebana propaganda, nie ma piwa.
Zgłoś
Avatar
Magnic 2012-01-10, 17:25
O widzę, że administracja też jest pełna debili. Napisałem coś co wyprzedza poziomem i od razu "twój post został usunięty". Brawo! Oby tak dalej administracjo! Już nie długo będziecie zbierać własne plony i będziecie musieli wypić piwo, którego nie sposób wypić .
Zgłoś
Avatar
pitu 2012-01-10, 17:28
"Nazwał ją. Dał chrzest.
Na imię masz "pełzać się"...
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-01-10, 17:28
Magnic, mogłeś capsa nie używać.
Zgłoś
Avatar
Magnic 2012-01-10, 17:33
Niеbieski, To kup wszystkim okulary bo jak się czegoś nie wyszczególni to ludzie nie widzą.

[ Komentarz dodany przez: Niеbieski: 2012-01-10, 17:34 ]
No wiesz, trza było pogrubić i takie tam.
Zgłoś
Avatar
kermicik 2012-01-10, 18:13
Jak nie bedzie chrzescijanskiej w Polsce to bedzie inna, a wtedy muddzahedini beda ruchac wasze corki siostry matki babcie i prababcie!
Zgłoś
Avatar
Sventevith 2012-01-10, 18:20
@Ravager
Dokładnie. Najgorsi są hejterzy, którzy "pierdolą świętojebliwych" w 90% przypadków nie wiedząc czemu.. I głęboko w dupie mam czy ktoś wierzy, czy nie, nikt nie zasługuje na takie obelgi.
Prawdziwi ateiści natomiast z pewnością ominęli ten wątek, i nie wdając się w tą bezsensowną dyskusję wykazali się resztkami inteligencji.
Zgłoś
Avatar
GeorgeForeman 2012-01-10, 19:16
jakaś bieda, gość na pamięć wyuczone formułki napierdala, publiczność krzyczy i klaszcze nawet jakby zdjął gacie i zaczął bezpardonowo srać pod siebie. jestem wierzący i jakoś mnie takie żarty specjalnie nie ruszają, bardziej rusza mnie głupota ludzi, że to kupują. a jeszcze bardziej to dziwi mnie to, że nie żartują sobie z muzułmanów. :OOO ciekawe czemu
Zgłoś
Avatar
NaughtyBear 2012-01-10, 19:16 3
"Oto co jest w ludzkiej wiedzy o Bogu ostateczne - wiedza, że nie znamy Boga."-Tomasz z Akwinu

Drugi wazny cytat "Nikt nie może zabijać w imię Boga, nikt nie może akceptować odbierania życia braciom."

Jan Paweł II

"Obraża niebo podła i nieufna tłuszcza,
Co wzywa Boga, lecz się na Boga nie spuszcza." - Adam Mickiewicz

Co do cytatow to by bylo na tyle, moim zdaniem kreujecie siebie na wielkich ateistow, a z babcia co niedziele lecicie do kosciola i pokornie chylicie glowe bijac sie mea kulpa ! Jestescie pozorni jak grubas w koszulce Krav Magi.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie