18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Akranus 2013-10-30, 17:21
Co tu się do kurwy dzieje na tym portalu, ludzie jeżdżą po innych którzy pałują muslima, wyżej kurwa bronią czarnych i pedałów. Co jeszcze może kurwa zaczniecie wrzucać tu kurwa jakieś chujowe obrazki. Ciapaty dostał wpierdol i dobrze mu tak, niech zdycha on i cała jego rodzina.
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-10-30, 18:29 1
PatrolZG napisał/a:

UP
W policji robią tylko ludzie. Nie wiemy co zaszło a spinasz dupę. Skąd wiesz czy ta małpa nie napierdalała ich cegłami i w końcu go dorwali ?
Bez policji zruchali by ci matkę, ojca linczowali,a ty bys opierdalał z pałe z gnatem przy łbie.



Idź sapać gdzie indziej obrońco patoli z firmy policja.
Zgłoś
Avatar
Herhard 2013-10-30, 18:35
Co się tak spinacie? Wygląda jakby lali jakichś muzułmańskich ekstremistów,więc chyba dobrze,prawda?
Zgłoś
Avatar
d................8 2013-10-30, 18:59 1
do wszystkich obrnocow Policji, normalnym ludziom nie chodzi o to zeby jej nie bylo, ale o to zeby dziala sprawiedliwie, bo 1 na 1000 przypadek slusznej interwencji to za malo, w Polsce z Policja wyglada to tak, ze jest ona tylko armia naszego panstwa do tlumienia niezadowolenia ludzi, bo moze 11 listopada to kibole robili burdy? aa prowoakcji Policji nie bylo? Policja nie dziala jak powinna, i to w wiekszosci krajow, ale w Polsce z tym to juz jest tragedia, w Polsce przecietny chlopaczek z osiedla(nie, nie ulicznik) na widok policjanta sie boi, ze albo hgo zlapia za smieszny susz, albo dadza mu mandat za piwko, albo jak cos sie policji nie spoodba to bezpodstawinie zawina na komisariat, bo taki maja kaprys, tych rzeczy jest duzo, Policja powinna byc, bo inaczej byla by anarchia, ale to co sie dzieje w Policji ile pobic na komisariacie jest tuszowanych to zenada, bo kto obroni nas przed nimi? skoro sie z kolegami zmowia i jeszcze ten pobity na komisariacie bedzie sadzony za napasc na Policjanta, powinni ich kontrolowac , ale wladzy to nie na reke, bo obywatele maja jej sie bac(np w Holandi nie ma tak, Policjant podejdzie zapyta czy potrzebujesz pomocy i odejdzie), i kazdy kto broni takiej Psuedo Policji, to CHUJ MU W SKRON, jebac Policje pod taka postacia -.-
Zgłoś
Avatar
MrJungleBlade 2013-10-30, 19:11
co się spinacie najważniejsze że bandyta został unieruchomiony... teraz nikomu nie zagraża niebezpieczeństwo!
Zgłoś
Avatar
masabitumiczna 2013-10-30, 19:48
to ta akcja z Wiplerem?
Zgłoś
Avatar
fuckingheaven 2013-10-30, 20:51
Przeczytałem opis i myślałem, ze chodzi o Wiplera.
Zgłoś
Avatar
~Imperator 2013-10-30, 21:00
rmf24.pl/fakty/polska/news-swiadek-posel-wipler-skoczyl-do-policjantow...
Zgłoś
Avatar
dth 2013-10-30, 21:09
@Szron
To są ciapaki, oni wszyscy są dzicy, nie ważne czy policjant czy nie.

@d3x88
Ja jakoś nigdy z policją nie miałem problemów. Żaden policjant mnie nigdy nie pobił bez powodu, ani nic w tym stylu. Nie wiem gdzie Ty żyjesz, z kim się zadajesz, ani jak się zachowujesz, ale może warto się nad tym zastanowić.
Zgłoś
Avatar
E................t 2013-10-31, 0:36
TRQPL napisał/a:


dla srających żarem Popek już was namierza będzie koniec dnia dziecka i wypierdoli wam rowerek
Obrazek



od straszenia to sa duchy
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-10-31, 14:22
dth napisał/a:

@Szron
To są ciapaki, oni wszyscy są dzicy, nie ważne czy policjant czy nie.



Taa. Najłatwiej wszystkich do jednego wora... Ignorancie.

EudezetReprezent napisał/a:



od straszenia to sa duchy
Obrazek



A co to za słonik?

Wygląda trochę jak szpilka, tylko ten ma grubsze uszy.
Nie mam fotoszopa, bo bym dorobił słonika do pary.
Pewnie temu to tak samemu smutno ;(
Zgłoś
Avatar
dth 2013-11-02, 15:09
Szron napisał/a:


Taa. Najłatwiej wszystkich do jednego wora... Ignorancie.


A Ty co niby robisz? ; ) Bierzesz paru chujowych policjantów i na podstawie ich zachowania wyciągasz wniosek, że policja na całym świecie to organizacja przestępcza gdzie tylko się ludzi napiedala i robi się im problemy. Ignorancie.

A tak poza tym to na filmiku jest prewencja a nie policja jako taka. Do prewencji idą pojeby, które chcą napierdalać właśnie na manifestacjach i innych takich. Jak w Polsce była obowiązkowa służba wojskowa, to mogłeś zamiast do wojska iść właśnie do prewencji by napierdalać innych pałą.
Zgłoś