18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 58 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:24
Black Friday w Rosji
Scream66 • 2017-11-25, 12:20
feministki w Rosji protestują nawet przeciwko promocjom

Na harda chyba za słabe bo nawet cycków nie widać
Zgłoś
Avatar
Szpilant 2017-11-26, 0:30
Ale, że co? Bo jest czarna czy jaki huj?
Zgłoś
Avatar
Jaro2106 2017-11-26, 9:53
dopiero po komentarzu pod filmikiem skapnąłem się, że "ona" lata z cyckami na wierzchu
Zgłoś
Avatar
razak 2017-11-26, 11:01
troche do Joanny Jędrzejczyk podobna
Zgłoś
Avatar
timmy77 2017-11-26, 13:11 1
Jod123 napisał/a:

Przecież ZA TO IM PŁACĄ.
One nie robię tego za darmo i dla zasady.
Podobnie jak w kod-zie czy obywatelach ub, są najzwyklejsze kurwy z agencji.
Czy to tak trudno pojąć?



Kodziarzom nie płacą za robienie z siebie kretynów, to są ludzie którzy wierzą w jakieś zjebane idee, a płacą tylko temu alimenciarzowi i wierchuszce na górze za to, że wpycha tym biednym dzieciakom i innym pojebom gówno do głowy. To, że oni to gówno przyjmują, to już tylko ich czysta głupota

Feministki to też po prostu upośledzona umysłowo subkultura myśląca, że walczy za wolność kobiet, a tak naprawdę żyje w matriarchacie, który jest rządzony przez stare niechciane przez nikogo i łaknące kasy lebery. Bo przecież żadna z tych walczących w terenie lasek, raczej do władzy się nigdy nie dopcha

I nie, nie jestem za żadną grupą polityczną, ani prawą, ani lewą, jedyne co mnie interesuje to spuszczenie atomówki na źródło wylęgarni ciapatych i całego islamu
Zgłoś
Avatar
HEKTOR1226 2017-11-26, 13:55
Ciekawe czy Putin to posprzata tak jak posprzatal te gendery Lenin jak juz zdemoralizowal spoleczenstwo i zdobył aparat terroru.
Zgłoś
Avatar
b0r000 2017-11-26, 16:02
Kara:
Prace społeczne w postaci posortowania wszystkich cukierków a potem przez pół roku czyszczenia podłóg
Zgłoś
Avatar
chudy005 2017-11-29, 21:09
Za taki bałagan powinna przyjąć w miedzy usta...
Zgłoś