18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:36
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:01
Avatar
darex239 2013-05-10, 23:53
Dajcie pocieszyć ryja ...
Zgłoś
Avatar
elaks 2013-05-10, 23:58
blood type: ketchup
Zgłoś
Avatar
ValvePlsFix 2013-05-11, 0:02 3
pierdolicie ciagle ze ketchup.. a mi sie kurwa podobało! i daje piwo!
Zgłoś
Avatar
gracii 2013-05-11, 0:03 1
Ponadto nie drze mordy jak opętany więc fejk
Zgłoś
Avatar
Hillsenn 2013-05-11, 0:04
Co on chcial przez to ku*wa osiagnac?...
Zgłoś
Avatar
sono 2013-05-11, 1:01 6
Ze szczątków informacji (bo wideo sprzed dwóch lat, a toż to prawie prehistoria przecież) wnioskowałem, że może to być viral lub fragment reklamy stworzonej na konkurs zorganizowany przez firmę produkującą e-papierosy. Firma nazywała się Blu Cigs i wszystko wskazuje na to, że nie chciała utożsamiać się z sokiem pomidorowym własnoręcznej produkcji, bo z większości forów film usunięto. Rozważałem jeszcze drugą opcję - że koleś faktycznie ujebał sobie palce, po czym stwierdził, że może zrobić z tego viral i wygrać 10000 dolców.

Potem jednak znalazłem to i utwierdziłem się w pierwotnym przekonaniu:


Samo wideo nie działa, widać jednak, na zrzucie, że zostało poprawione - inne są kolory, wklejone są notki o używaniu blendera, no i przede wszystkim sam film jest dwukrotnie dłuższy. Na jakimś z forów znalazłem komentarz, gdzie ktoś wyraźnie zaznacza, że po mrożącej kupę w majtkach scenie można - już na spokojnie i bez niepotrzebnych emocji - przekonać się, że palce są całe. Dodaje również, że e-papieros, który te palce trzymają przypomina e-członka, a ancymon zaciągający się nim to pewnie jakaś ciota, ale to już tak na marginesie.

Kurwa, piątek wieczór, co ja tu robię
Zgłoś
Avatar
Al-Yazir_Ima_Fhatti 2013-05-11, 3:15
ciekawe gdzie tu fake jest?
Zgłoś
Avatar
90luckypl 2013-05-11, 9:28
Boże czy Ty to ^^ widzisz....
Zgłoś
Avatar
ddobry10 2013-05-11, 10:41
Jak już tak chciał przyszpanować to mógł włożyć tam penis
Zgłoś