18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
NafazowanyKoleś 2021-07-28, 9:43 3
pro_avenger napisał/a:

Weź zrób taki eksperyment i nagraj film z matką na drodze jak to się powinno zrobić.



Przecież kurwa rację ma pajacu jebany. Wsiadając na czy do pojazdu bierzesz za siebie odpowiedzialność. Skutopizda wyjebał się na ryj bo jest kretynem albo był najebany to powinien być rozjechany w pizdu tylko on. Nic się co prawda nie stało ale gdyby reagujący koleś w osobówce rozjebał TWOJĄ starą bo omijał debila który nawet skuterem nie potrafi jeździć to co byś mówił?
Zgłoś
Avatar
miedzion 2021-07-28, 10:28 2
Tak się składa że to mój Frend daje tu popis szybkiej reakcji. Uderzył gościa w kask, piana z ryja, ale ogólnie skuterzysta wstał po 15 minutach i chciał jechać dalej. Straż, policja, karetka. Do karetki chciał wejść sam ale w pół drogi padł znowu. Skuterzysta nacisnął przedni hamulec zamiast tylnego. Dostał mandat. Piękny filmik pokazujący dlaczego warto mieć rejestrator w aucie

porczmanki napisał/a:

gdy



Po części może i racja. Ale tu prędkości były niewielkie 50-60km/h i chłopu życie uratował a jeśli by trafił po lewej w inny samochód to by go przetarł najwyżej. Każda sytuacja jest inna. No i sam wiesz że to jest impuls i automatycznie robisz unik. Ile czasu tu było na myślenie? 0,5sec? To prowadził mój kumpel. Wszyscy żyją. Mandat dla skuterzysty, auto trochę potłuczone no i z OC sprawcy naprawa.
Zgłoś
Avatar
RazoR2011 2021-07-28, 17:33
Przeżył - wstrząsnienie mózgu. Policja stwierdziła winę motocyklisty.
Zgłoś
Avatar
BiszkoptWE 2021-07-28, 21:59
dobrze ze miał kask
Zgłoś
Avatar
zielonydarian 2021-07-31, 15:13
z prawej strony się nie wyprzedza , to raz po drugie materiał niepełny ,nie wiadomo co się stało.
Zgłoś