18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Avatar
kokos_123 2016-03-07, 15:32
3:00 do 3:19

6:56 - 8:54 ahh to polskie sądownictwo 32 wyroki :/
Zgłoś
Avatar
RayaN8998 2016-03-07, 15:45 3
Tą kur*e powinni pociąć żywcem kawałek po kawałku a nie nie kurw* leczenie psychiatryczne.... zmielić te ścierwo na konserwę dla psów w schronisku ... co za kraj ... jak można unikać kary.... Niepoczytalność umysłowa.... jaka niepoczytalność ja się kurw* pytam ... jak ktoś nie nadaje się do życia w społeczeństwie to do piachu a nie kurw* leczenie..... Chory kraj ... a najgorsze jest odbieranie praw ojcu ... i to bez powodu ... jak widać to pokazuje w większości przypadków że to ojciec lepiej się zajmuje dziećmi od matki .... Niestety nie oszukujmy się w Polsce nie ma żadnego prawa i to jest najgorsze ;/ wstyd mi za to jak nasi posłowie rządzą tak pięknym krajem , z taką tradycją .... Jak system niszczy zwykłych porządnych obywateli. Mam nadzieje że MOŻE dożyję czasu kiedy prawo i system w Polsce się zmieni..... Pozdrawiam tego Pana i życzę Panu zdrowia i wytrwałości w walce z tym chorym systemem.
Zgłoś
Avatar
Adrianero 2016-03-07, 15:47
Kurwa nic mnie nie rusza, ucięte łby, truchła gnijące zżerane przez robactwo, fetysze z fekaliami i cała reszta, ale takie rzeczy mnie wybijają z równowagi. Łeb kurwie upierdolić pomalutku ścięgno po ścięgle a nie w psychiatryku się ją zamyka... co za chujostwo...
Zgłoś
Avatar
Klotas 2016-03-07, 15:50
tylko po chuja taka zjebana muzyka
Zgłoś
Avatar
surojak 2016-03-07, 15:57 2
Artykuł 7 na podstawie dościadczenia życiowego sędziego?!?!?! Co to kurwa za przepis!
Zgłoś
Avatar
licho_nie_spi 2016-03-07, 16:21 1
jebane głupie kurwy.... tak, daliśmy im wejść na głowy...wszystko mogą... w robocie mogą drzeć mordę, mogą napierdalać Cię szmatą, mogą Cię jechać po majtach jak burą sukę, mogą wszystko a weź Ty zrób jej tak jak Ona Tobie robi ! to od razu jesteś oskarżony o molestowanie, dywanik i dyscyplinarka.... chuj wszystkim cwelom pedalskim "Rycerzom" którzy mają normalne kobiety i nie rozumieją ,że normalnych kobiet jest wchuj mało na 100 może 1.... a co do mnie gdyby ktoś chciał się dojebać to tak jestem SAM ale z wyboru, pierdole monogamię ....tak właśnie, podrywam tylko po to żeby zaruchać....bo widzę to wszystko co się dzieje i pierdole męczyć się z jakąś głupią kurwą dla której poświęcę życie a ona mnie później wypierdoli....
Zgłoś
Avatar
lobominator 2016-03-07, 16:37
Ja pierdolę. Różne rzeczy tutaj widziałem, ale to mi się w głowie nie mieści...
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2016-03-07, 17:24
Że matkie pierdolnięte to oczywiste - ale sąd to niezła kurwa.
Zgłoś
Avatar
Allin23 2016-03-07, 18:09
Szkoda człowieka, widać że te dzieci to dla niego wszystko.

To, że się powstrzymał i tej kurwy na miejscu nie zabił... tylko przez te dzieci co by same zostały chyba.

I jak zwykle dopierdoliła pewnie wyrok koleżanka albo kolega żony, następne instancje chuj wyłożony i tylko utrzymywały wyroki - a państwo jak zwykle pomogło.

Dajcie spokój. Świat popierdolony.
Zgłoś
Avatar
SpirytusSalicylowy 2016-03-07, 18:41
3:10 Niech tam zdechnie
Zgłoś
Avatar
krzysztof48 2016-03-07, 20:15
ta kurwa tak mnie wkurwia zajebac szmate
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2016-03-07, 22:23 1
O kurwa! w normalnym kraju taką babę osądzono by w ciągu 4 godzin a karą było by krzesło elektryczne.
No tak tylko gdzie jest taki kraj? Przez tych postępowych ultra nowoczesnych lewicujących fanatyków najgorszy zbrodniarz ma swoje prawa i nie można go/ją za surowo ukarać bo to nie humanitarne i niesprawiedliwe społecznie.
Lewicująca młodzieży z jednym się z wami zgodzę, otóż taka bestia ma prawo.
Prawo do ostatniego posiłku, spowiedzi i pochówku na koszt podatnika- tylko i aż tyle.
A po za tym sądzę że lewactwo powinno być zniszczone.
Zgłoś
Avatar
avokingeR22 2016-03-07, 23:45
Oddać ją uchodźcom !
Zgłoś
Avatar
urtel 2016-03-08, 10:56
Kurwa nie kobieta po pierwsze.
Kurwa nie wymiar sprawiedliwosci i pani sędzina(doswiadczenie ja pierdole)
Zgłoś
Avatar
longinus 2016-03-08, 13:52
Co za nieudolność żeby nie umieć zabić własnych dzieci. Ja bym te bachory kurwa urządził.
Zgłoś