18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:52
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:57
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 55 minut temu
Avatar
SkoQ 2013-03-14, 11:03 18
Ja go tam już lubie Anty lewak i anty pedał i zajebiście
Zgłoś
Avatar
narvik 2013-03-14, 11:10
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
DamianG 2013-03-14, 11:12 2
Cały TVN. Nawet przy tłumaczeniu kłamią.
Zgłoś
Avatar
!Timon 2013-03-14, 11:28 4
Uuuu wielkie oburzenie lewej strony mocy za to, że obecny Papież zwalczał homo-księży w Argentynie. Cały normalny świat katolicki + prawicowi ateiści jest mu za to wdzięczny zatem mocny plus dla Franciszka.
Chociaż uważam KK jako instytucję za średniej jakości teatrzyk to nowego Papieża już lubię.
Zgłoś
Avatar
Davaj_Nalivaj 2013-03-14, 11:40 1
narvik napisał/a:

Hanbungen Ty lewacki cwelu, to Ty zawijaj się z Sadola i nie wypowiadaj się w tematach które Cię nie dotyczą.Idź złożyć pokłon wiecznie żywemu Leninowi w mauzoleum.



możesz mi obciągnąć
Zgłoś
Avatar
Bacutil 2013-03-14, 11:43 25
VexTeson napisał/a:

Jorge Mario Bergoglio podczas trwania w Argentynie junty wojskowej generała Videli Redondo i podczas tzw. brudnej wojny 1976–1983 (hiszp. Guerra sucia) donosił wojskowym na lewicujących księży i zakonników, z których niektórzy potem znikali.



Bardzo dobrze robił.
Zgłoś
Avatar
narvik 2013-03-14, 11:55 1
Hamburger coś Ci się pomyliło,jestem hetero Ty pedale.
Zgłoś
Avatar
macko99 2013-03-14, 11:57 17


Trzymajcie na te wasze lewackie skurwienie !
Zgłoś
Avatar
ypsilanti 2013-03-14, 12:08 5
!Timon napisał/a:

Uuuu wielkie oburzenie lewej strony mocy za to, że obecny Papież zwalczał homo-księży w Argentynie. Cały normalny świat katolicki + prawicowi ateiści jest mu za to wdzięczny zatem mocny plus dla Franciszka.
Chociaż uważam KK jako instytucję za średniej jakości teatrzyk to nowego Papieża już lubię.



Haha widzę, że jesteś obeznany w temacie. Tak zwalczał pedalstwo w Argentynie, że maja tam legalne związki homoseksualne i adopcje dzieci przez takie pary.
Zgłoś
Avatar
Aragon1988 2013-03-14, 12:13 4
Litości, filmik jest 'wesoło seksistowski', w klimatach kobieta to nie człowiek, a wam już odpierdala z 'lewaczkami'? Kurwa ja się pytam skąd i dlaczego? Czy takie pojebane przerzucanie się obelgami lewo-prawicowe zapanuje na całym sadolu, bez znaczenia czy będzie to walka dwóch czarnych, śmieszny zwierzak, czy gadająca głowa? Ogarnijcie się.
Zgłoś
Avatar
g................s 2013-03-14, 12:14 4
ale tu pełno pseudo prawicowych debili (nie nie jestem lewicowcem) zajmijcie sie kurw czyms pozytecznym na przyklad pedofilia wsrod ksiezy. no i oczywiscie czekam na zajebiste komentarze w moja strone jakie to jestem scierwo lewacke ! hahaha do szkoły dedbile
Zgłoś
Avatar
k................t 2013-03-14, 12:18
Kto to jest ten lewak? pieprzycie przy każdej okazji j..ć lewaków. O co właściwie chodzi ?
Zgłoś
Avatar
!Timon 2013-03-14, 12:30 2
ypsilanti napisał/a:



Haha widzę, że jesteś obeznany w temacie. Tak zwalczał pedalstwo w Argentynie, że maja tam legalne związki homoseksualne i adopcje dzieci przez takie pary.



Jaki głupi tekst. To on je zalegalizował? Od kiedy Kardynał ma władzę ustawodawczą?

@kreet

Lewak:
1. Homo-fil [nie mylić z homoseksualistą chociaż nie można tego wykluczyć],
2. Osoba afiszująca się z narkomanią,
3. Chcąca żyć na koszt uczciwych ludzi. Pragnie zmusić ich do tego wymyślając i usprawiedliwiając coraz to nowe podatki i rozszerzając 'pomoc społeczną'.
4. Uważająca, że godne życie to KOMBINOWANIE
[kurwa kiedy się człowiek doczeka czasów kiedy częściej będzie słyszał 'musisz zapracować' niż 'musisz kombinować']
5. Nie biorąca odpowiedzialności za swoje życiowe wybory [dzisiaj rucham tę jutro tamtą, w międzyczasie kozę więcej ślub mi tylko przeszkadza]
6. Pacyfista - uważa, że armia nam nie potrzebna, brzydzi się przemocą ale nie przeszkadza mu to wyskrobywać niczemu niewinne dzieci
7. Feminista/feministka - osoba uważająca, że kobiety są upośledzone, nie mają żadnych zalet w porównaniu do mężczyzn dlatego uważają, że należy im pomagać czyt. traktować jak dziecko z zespołem Downa.
8. Hipokryta uważający, że ma prawo do 'ekspresji' swojego wyglądu np. przez noszenie kołtuna zwanego dredami pracując w banku czy urzędzie wymagając przy tym szacunku i zaufania do swojej osoby jednocześnie twierdząc, że każdy łysy czy w dresie jest przestępcą.
9. Zwalcza kościół bo był molestowany przez lewackich księży.

Oczywiście to definicja skrajnego lewaka, większość ludzi chociaż trochę lewactwa w sobie nosi [nie ma ludzi idealnych] jednak zasada jest taka, że nie może ono dominować.
Zgłoś
Avatar
r................o 2013-03-14, 12:32
Ciekaw jestem czy puszcza bąki.
Zgłoś
Avatar
Archeolog 2013-03-14, 12:35
Widzę, że prawackie ścierwo Sadistica znów walczy z wyimaginowanym wrogiem. Jesteście chorzy umysłowo. Pozdrawiam!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie