18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Mazur666 2015-10-12, 21:28 1
@Leczosek Ty za to jesteś na wyższym stopniu inteligencji i jedyna rozrywka jaka jest na twoim poziomie to wyjście do filharmonii ewentualnie do teatru jak grają coś nienowoczesnego (też uważam że niektóre nowoczesne sztuki to chujstwo).
A w domu to tylko porządna książka po łacinie lub po grecku przy akompaniamencie Wagnera. A tak na serio to zluzuj wielu ludziom w tym mnie podoba się taka "niska" rozrywka, choć nie taka niska bo występuje tu duża dawka satyry, a w zasadzie cała twórczość ZF Skurcz to karykatury.
Zgłoś
Avatar
Noct 2015-10-12, 21:36
Wyłączcie ból dupy u oglądajcie, atencyjne matoły
Zgłoś
Avatar
Lomaz2411 2015-10-12, 23:12
Niech mi jakiś znawca z dzielni powie o co chodzi z tym "k***a raz,dwa,trzy"
Zgłoś
Avatar
wkurwiacz_ludzi 2015-10-12, 23:21
PIWO oczywiście dałem, ale uważam, że z odcinka na odcinek ,,Blok Ekpia" robi się coraz słabsza. Wątki wrzucane jakby na siłę, żarty nieśmieszne no i jeszcze ten pomysł z Comedy Central. Puścili tam 2 nieemitowane nigdzie w necie odcinki i są tak słabe jaki siki pająka. Pokazują tam też dużo starsze odcinki, Vlog Spejsona i nie wiadomo po co ,,Konia Rafała".
Jak tak dalej pójdzie, to kolejny porządny serial pójdzie do lamusa niestety. Ale liczę jednak, że niedługo ,,Blok Ekipa" się odrodzi.
Zgłoś
Avatar
Zielonek92 2015-10-12, 23:57
@Leczosek Wrzuć coś swojego to pogadamy.
Zgłoś
Avatar
Zwiastun 2015-10-13, 9:17 1
Leczosek napisał/a:


Sorry, można lubić lub nie lubić piłki nożnej, twórczości zespołu QEEN, można mieć poglądy lewicowe lub prawicowe, ale jak coś jest ch*jowe to jest po prostu ch*jowe i tego nie zmienisz. Pozdrawiam miłośników wszelkich kartonów, piesków leszków, kapitanów bombów i innych tego typu "programów rozrywkowych" dla ludzi umysłowo niedo*ebanych.



Waaaaal się kyyyyyrwa 1 2 3!
Zgłoś
Avatar
deepweb 2015-10-13, 14:29 1
Leczosek: jesteś chujowy, ale to moja prywatna opinia.
Zgłoś
Avatar
Leczosek 2015-10-13, 17:56
Mazur666 napisał/a:

@Leczosek Ty za to jesteś na wyższym stopniu inteligencji


Beeez przesady, po moich postach raczej widać, że nie uważam się za żadnego inteligenta "ę" "ą" i gówno przez papierek. Oglądam wiele prostych seriali, programów rozrywkowych itd, ale jest różnica pomiędzy nimi a humorem rodem z podstawówki gdzie cała klasa się śmieje gdy ktoś puści bąka.

Cytat:

@Leczosek Wrzuć coś swojego to pogadamy.


Nieprędko to się zdarzy. Nie siedzę na necie 24/7 i pomimo tego, że lubię czarny humor to poza sadisticiem zdarza mi się wejść na jeszcze jeden portal z "chamskim" humorem i tyle bo na więcej nie mam za bardzo czasu. Jeśli chodzi o sadola to zazwyczaj ograniczam się też do przejrzenia zawartości z głównej. Nie miałbym więc skąd cokolwiek wrzucać, chyba że jakiś materiał własny jak sobie coś połamię czy rozwalę sobie rękę co przy moim trybie życia jest również mało prawdopodobne.

deepweb napisał/a:

Leczosek: jesteś chujowy, ale to moja prywatna opinia.


Szanuję twoją opinię i pozdrawiam - Leczosek.
Zgłoś