18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
pakicito 2011-10-31, 7:16
Cytat:

Amerykańska policja to kwintesencja tego kraju. Banda głupich, obżartych tumanów, z zerowymi umiejętnościami analizy logicznej i mających się za panów świata.
Strzelać do wystraszonej krowy i to jeszcze małej krowy. A do tego wszystkiego trafić max 2-3 razy.

Boże zatop ameryke i wszystkich ich mieszkańców, niech się utopią w ściekach własnego ego i głupoty.


tam sie nie pierdola a ty zyjac w uni zobaczysz jak w ue pedofile beda mieli swoje prawa
Zgłoś
Avatar
wladca44 2011-10-31, 8:19
To byk a nie krowa aamerykańska policja jest pojebana
Zgłoś
Avatar
mamo kupe 2011-10-31, 9:25
bravo stalovy pifo
Zgłoś
Avatar
Massivee 2011-10-31, 11:29
Robster napisał/a:

Amerykańska policja to kwintesencja tego kraju. Banda głupich, obżartych tumanów, z zerowymi umiejętnościami analizy logicznej i mających się za panów świata.
Strzelać do wystraszonej krowy i to jeszcze małej krowy. A do tego wszystkiego trafić max 2-3 razy.

Boże zatop ameryke i wszystkich ich mieszkańców, niech się utopią w ściekach własnego ego i głupoty.



Ja tam widzę Kanadyjskie radiowozy.
Ale ogólnie masz rację.
Tylko mogło by ocalić Connecticut bo zakochałem się w jednej całkiem mądrej i prze zajebiście ostrej dziewczynie stamtąd.
Zgłoś
Avatar
Rafal1757 2011-10-31, 11:39
mogli najpierw przedstawić jej prawa, a później wykrzyczeć, że wszystko co powie, może być użyte przeciwko niej
Zgłoś
Avatar
Lilu 2011-10-31, 13:40 1
Wiochmen napisał/a:



ale ty pierdolisz...polska jest sto lat za murzynami i nie chodzi mi tutaj o tych z afryki,co prawda w takich sytuacjach powinni wezwas lesniczego ,weterynarza czy innego pana ktory strzeli jakims zastrzykiem usypiajacym...moze nie bylo nikogo takie a ta krowa wlasnie zabila jakies dziecko huj wie

Widze huja u USA wiesz ale bedziesz pierdolil...Polska jest najlepsza i zyją tu tylko prawi ludzi ,tylko kurwa szkoda ze polscke kazdy ma w dupie



po 1 facet ma w pełni racje
po 2 Twoj mozg chyba ta krowa wpierdo*ila
po 3 zachowaj troche kultury 13letni znawco ameryki
po 4 widac jacy amerykanie są wspaniali jesli muszą robic blokade z 3 radiowozów aby zatrzymac glupią krowe .. szkoda ze nie przyjechał swat , nie zamkneli Obamy w bunkrze i nie potraktowali jej bronią jądrową
po 5 najlepiej mówić że polska jest 100 lat za murzynami, choć gdy inni patrzą na Ciebie to możliwe ze tak sobie pomyślą panie polaczku lecz zamiast pierdo*ic jaka ta polska nie jest to sam może cos byś dla niej zrobil ! moze na początek wyjdz z domu
po 6
Zgłoś
Avatar
gawlow 2011-10-31, 21:58
Ale wy wszyscy pierdolicie bo to nie jest USA TYLKO KANADA.
Zgłoś
Avatar
odkurz 2011-10-31, 22:11
Boże, ekhm... po prostu thanks za tych wszystkich forumowych analizatorów...
Zgłoś
Avatar
milkyway 2011-11-01, 22:17
mogli ją kurwa jeszcze aresztować i na 48 zamknąć
Zgłoś
Avatar
TheByQ 2011-11-02, 2:31
Ale jak można strzelać tak niecelnie? Dwa razy w życiu strzelałem a dałbym radę jej dzwonek odstrzelić. A przynajmniej trafić 9 razy na 10 strzałów.
Zgłoś
Avatar
ojojoj 2011-11-02, 9:26
kto ma psa niech uwaza bo niedlugo i do nich beda strzelac
Zgłoś