18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 40 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:55
🔥 Pożar - teraz popularne
🔥 Pato VS Bandera - teraz popularne
🔥 Nie dzisiaj... nie dzisiaj. - teraz popularne
Avatar
frytaa 2016-03-10, 15:55 1
Gwardek napisał/a:

Bo głupie babsko zamiast raz a porządnie szarpnąć nogami, żeby dać koniu sygnał do startu, to ta się telepie jakby miała padaczke albo ujeżdżała małego chińskiego chujka. Tak jestem ekspertem.


Jesteś expertem bo sam masz małego chińskiego hujka
Zgłoś
Avatar
Tryper 2016-03-10, 16:21
Ale z niej matoł jebany.
Zgłoś
Avatar
krechaman 2016-03-10, 16:31 1
Zwaliła konia :/
Zgłoś
Avatar
PhantomMask 2016-03-10, 17:16
Jak go napierdala tak ostrogą to co się dziwić...jak łyda nie pomaga to bacik, ostrogi ostateczność i nie na wysokości kurwa praktycznie popręgu...Druga sprawa - całkowicie luźne wodze, brak kontaktu no i koń wyjebał.
PS Dla Pana konia skrzynka marchewki

Logiczny napisał/a:



Chuj z Ciebie nie ekspert (w sensie słaby, nie zaś porównania do członka) skoro twierdzisz że konia trzeba pogonić nogami. Dziś konia ułożysz na zwykłe:

"C C"

Nie udawaj, że coś wiesz bo wiesz gówno:-)


O ho, mamy zastępowego eksperta od koni robotów co na pierdnięcie trenera chodzą ? Czy może maczo z oprowadzanki na kucyku ?
W dupie byłeś na chuju jeździłeś, tyle w temacie
Zgłoś
Avatar
Logiczny 2016-03-10, 18:24
PhantomMask napisał/a:

Jak go napierdala tak ostrogą to co się dziwić...jak łyda nie pomaga to bacik, ostrogi ostateczność i nie na wysokości kurwa praktycznie popręgu...Druga sprawa - całkowicie luźne wodze, brak kontaktu no i koń wyjebał.
PS Dla Pana konia skrzynka marchewki

O ho, mamy zastępowego eksperta od koni robotów co na pierdnięcie trenera chodzą ? Czy może maczo z oprowadzanki na kucyku ?
W dupie byłeś na chuju jeździłeś, tyle w temacie



Nie, mam 15 koni. Masz jakieś pytania? Tylko mi tu z Montym nie wyjeżdżaj.
Zgłoś
Avatar
PhantomMask 2016-03-10, 18:35
Logiczny napisał/a:



Nie, mam 15 koni. Masz jakieś pytania? Tylko mi tu z Montym nie wyjeżdżaj.


Chyba pod maską malucha skoro twierdzisz, że "dzisiaj" każdy koń chodzi na cmokanie
Albo posiadasz stado kilkunastoletnich chabet jeżdżonych w rekreacji z wygiętym kręgosłupem, molestowanych w zastępie. Tak, takie będą chodzić na cmokanie, pierdnięcie a nawet beknięcie.
Zgłoś
Avatar
Darki72 2016-03-10, 18:42
Znam to po swoich bylych laskach, kobyla pewnie przed okresem...
Zgłoś
Avatar
jedrzej152 2016-03-10, 18:47
Kurwa ilu sadolowych ekspertów od jazdy konnej.

@Logiczny chwalisz się czy żalisz? To że masz 15 koni akurat nie znaczy, że umiesz na nich jeździć.

@PhantomMask kolejny kurwa ekspert, "jak łyda nie pomaga to bacik" - a ty to kurwa masz chyba doświadczenie w jeździe wozem drabiniastym.

Jakby wasze komentarze połączyć w jedno, wyjebać z nich 95% pierdolenia to może szło by zacząć zdanie, które wyjaśniałoby co ta kobita tak naprawdę źle zrobiła.
Zgłoś
Avatar
PhantomMask 2016-03-10, 18:57
jedrzej152 napisał/a:

Kurwa ilu sadolowych ekspertów od jazdy konnej.

@Logiczny chwalisz się czy żalisz? To że masz 15 koni akurat nie znaczy, że umiesz na nich jeździć.

@PhantomMask kolejny kurwa ekspert, "jak łyda nie pomaga to bacik" - a ty to kurwa masz chyba doświadczenie w jeździe wozem drabiniastym.

Jakby wasze komentarze połączyć w jedno, wyjebać z nich 95% pierdolenia to może szło by zacząć zdanie, które wyjaśniałoby co ta kobita tak naprawdę źle zrobiła.


Rozumiem, że ty jesteś za to ekspertem ale w waleniu konia.
Bo co ty pajacu kurwa chcesz od używania bata ? Głównie używa się łydek, jeżeli to nie pomaga bo koń jest uparty i nie chce współpracować to używa się bata. Co baba zrobiła źle ? Napierdalała konia ostrogami, koń się wkurwił i postanowił ją zrzucić. Niektóre szkapy nie trawią jak się klepie zbytnio dupą w siodło, ten się wkurwił przy ostrogach.
Jeździłeś na innym koniu kiedyś niż ten tatowy, że się w ogóle udzielasz ?
Zgłoś
Avatar
wsza104 2016-03-11, 1:24
mógł powiedzieć weź sperrdalaj, albo coś w tym stylu, ale nie kurwa od razu agresja... konie to pojeby
Zgłoś
Avatar
Antek00 2016-03-11, 8:52
Witajcie Sadole odpowiadając na to co ta Pani chciała zrobić, to już tłumaczę dwie opcje co chciała zrobić.

Chciała zrobić "Świecę" lub "cofać" koniem do tylu. W tym celu obiema łydkami naciskamy na przemian lewa prawa na brzuch konia i mamy zebrane wodze i delikatnie rownocześnie z nogami dajemy sygnał na wodzach lewa prawa aby koń nam szedł do tylu lub zrobił świecę. Jest to bardzo trudne, gdyż zwierze naprawdę musi nam zaufać.

Pozdrawiam

A ta pani nie miała w ogole kontaktu na widzach, które były bardzo luźne. Powodowało to tylko szarpanie wędzidłem i denerwowanie zwierzaka.
Zgłoś
Avatar
jbone 2016-03-11, 9:05
jak by mi taką akcje zrobił to przykładam koniu strzelbę do głowy i naciskam spust.
Zgłoś
Avatar
Alonso 2016-03-11, 11:14
Myślałem, że zaraz tryśnie.
Zgłoś
Avatar
PhantomMask 2016-03-11, 11:20
Antek00 napisał/a:

Witajcie Sadole odpowiadając na to co ta Pani chciała zrobić, to już tłumaczę dwie opcje co chciała zrobić.

Chciała zrobić "Świecę" lub "cofać" koniem do tylu. W tym celu obiema łydkami naciskamy na przemian lewa prawa na brzuch konia i mamy zebrane wodze i delikatnie rownocześnie z nogami dajemy sygnał na wodzach lewa prawa aby koń nam szedł do tylu lub zrobił świecę. Jest to bardzo trudne, gdyż zwierze naprawdę musi nam zaufać.

Pozdrawiam

A ta pani nie miała w ogole kontaktu na widzach, które były bardzo luźne. Powodowało to tylko szarpanie wędzidłem i denerwowanie zwierzaka.


+ta "pani" miała ostrogi
Zgłoś
Avatar
Antek00 2016-03-11, 11:53
Najwidoczniej nie potrafiła dobrze wykorzystać naturalnych pomocy jeździeckich wiec skorzystała z pomocniczych. Których także nie potrafiła prawidłowo użyć i w ten sposób bawimy się oglądając jej popis ;D
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie