18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:16
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:18
🔥 Środkowy palec - teraz popularne
🔥 Macanie chleba w supermarkecie - teraz popularne
Avatar
BigLebovsky 2024-10-20, 14:06 1
aligator napisał/a:

Zamiast walić konia przed monitorem wyjdź czasem z domu to się dowiesz



Nie chcę. Boję się że spotkam ciebie i twoje patologiczne koleżanki

______________

mam w dupie małe miasteczka
Zgłoś
Avatar
aligator 2024-10-20, 14:43
BigLebovsky napisał/a:

Nie chcę. Boję się że spotkam ciebie i twoje patologiczne koleżanki



Teraz wszystko zrozumiałe jesteś miękka faja więc nawet nie bijesz konia bo nie staje
Zgłoś
Avatar
Mlotek91 2024-10-20, 18:38
aligator a ty co dalej konia walisz ? ale sie odpaliles az chyba reka piecze co ? czy rodzice pomagaja przy wyladowaniu twoich frustracji ?
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-10-20, 19:02
Przecież to koci niemowlak. Gówniak nie potrafi jeszcze się kontrolować, tak jak ludzkie gówniaki jak i część tu obecnych.

psotna_cipka napisał/a:

Z sierściuchów to futro jest tylko dobre. Na przeciętne futro potrzeba około 40 kotów.

Ja bym raczej kupiła futro z dalmatyńczyków — jest bardziej w modzie.
Zgłoś
Avatar
vladok 2024-10-20, 22:36
Jakby qrwej szatanowa - lubi srające na nią bezdomne zwierzaki🤔
Zgłoś
Avatar
spawarka_inwertorowa 2024-10-20, 23:49 1
chl404 napisał/a:

normalna dziewczyna. z taka to i dzieciaka mozna zrobic. przynajmniej pieluchy nie bedzie sie bala zmienic



nie ma juz normalnych samic, a ty nie masz jakiegokolwiek doswiadczenia praktycznego z obecnymi popsutymi genetycznie babami, oraz przez siec i same kurwy na only fans
Zgłoś
Avatar
LPCrooks Wczoraj 5:52
Gówno kota jebie niemiłosiernie, nawet się nie skrzywiła za bardzo.
Zgłoś
Avatar
aligator Wczoraj 9:00
Mlotek91 napisał/a:

aligator a ty co dalej konia walisz ? ale sie odpaliles az chyba reka piecze co ? czy rodzice pomagaja przy wyladowaniu twoich frustracji ?


Niby młotek a zwykły gwóźdź …
Zgłoś
Avatar
Radian1 Wczoraj 10:03 1
aligator napisał/a:

Hahahah jak mozna ocenić laskę po samym filmiku …dobry jesteś ziomek niejedna „normalna”uwielbia brać z dupy w gębę mało tego cipka wygląda jak szyja indyka bo przeszło tam stado mudzinow;) życzę szczęścia w szukaniu partnerki może znajdziesz jakąś na fb bo po zdjęciu będziesz wiedział że to ta najporządniejsza ,najwierniejsza i wgl kurwa ocenisz to po układzie czaszki czy dzwonisz do wróżbity Macieja ??



Ziomeczku, wygląda jakbyś traktował temat bardzo osobiście
Zgłoś
Avatar
aligator Wczoraj 11:44
Radian1 napisał/a:

Ziomeczku, wygląda jakbyś traktował temat bardzo osobiście



Mam bardzo dużo dystansu do życia i samego siebie mając bekę z takich przegrywow pozdro

[ Dodano 2024-10-21, 11:47 ]
Mlotek91 napisał/a:

aligator a ty co dalej konia walisz ? ale sie odpaliles az chyba reka piecze co ? czy rodzice pomagaja przy wyladowaniu twoich frustracji ?



Jeżeli 91 w Twoim nicku to rocznik to zastanów się kto tu jest frustratem ciśniesz po rodzicach mając chrystusowy wiek …nie jest Ci głupio ?? Chyba że masz lat 12 a te 91 tak o z pizdy tak czy siak na miano młotka to Ty nie zasługujesz
Zgłoś
Avatar
chl404 Wczoraj 12:09
spawarka_inwertorowa napisał/a:

nie ma juz normalnych samic, a ty nie masz jakiegokolwiek doswiadczenia praktycznego z obecnymi popsutymi genetycznie babami, oraz przez siec i same kurwy na only fans



wiem tez cie kocham
Zgłoś
Avatar
Kowal. Dzisiaj 17:56
A pies juz chcial wpierdolic tylko mu zabronila
Zgłoś
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów