18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 13 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 45 minut temu
Niestety selekcja naturalna w tym wypadku nie zadziałała .

Nietypowa interwencja policjantów w centrum Kalisza. Jedną z ulic zablokowała kobieta, która nie mogła wydostać się ze swojego samochodu. Okazało się, że auto po tuningu nie miało klamek, a drzwi otwierały się tylko na pilota. Kłopot w tym, że tym razem pilot nie zadziałał.

- Jeśli chodzi o pojazdy poruszające się po naszych drogach niewiele rzeczy jest w stanie zaskoczyć funkcjonariuszy Wydziału Ruchu Drogowego. Zdarzają się jednak sytuacje kiedy i oni przecierają oczy ze zdumienia - przyznaje Anna Jaworska-Wojnicz z kaliskiej policji.

Tak był w centrum Kalisza, gdzie jeden z pasów zablokował samochód. Wewnątrz siedziała 34-letnia kobieta z małym dzieckiem, która nie mogła się wydostać z auta.

Tuningowa klatka

Utknęła w korku i zaczęła rodzić. Do szpitala odwiozła ją policja
Do szpitala...
czytaj dalej »
- Samochód był po tuningu. Nie miał klamek wewnątrz i na zewnątrz pojazdu. Drzwi samochodu otwierały się jedynie na pilota przy użyciu specjalnych siłowników. Miejsca, w których powinny znajdować się klamki zostały usunięte i polakierowane. W aucie nie było też możliwości otwarcia szyb - tłumaczy Jaworska-Wojnicz.

Awarii uległ prawdopodobnie układ elektryczny. Na miejsce musiał przyjechać mąż kobiety, który wytłumaczył jej, jak otworzyć drzwi.

Za stan techniczny pojazdu i spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu, kobieta została ukarana mandatem w wysokości 500 zł, zatrzymano jej także dowód rejestracyjny.

- Pozostaje pytanie co mogło się wydarzyć, gdyby samochód się zapalił? - pyta policjantka.







żródło
Zgłoś
Avatar
batmanPL 2013-11-23, 14:09
Jestem specjalista, to POLO, ogladalem ostatnio w TVN turbo ta akcje
Zgłoś
Avatar
LiquidKaczor 2013-11-23, 15:03
a czy ta Pani nie mogła otworzyć szyby?
Zgłoś
Avatar
100PROcentZmC 2013-11-23, 15:22
picasso1974 napisał/a:

no kurwa golf, jak mogłoby być inaczej!!



To nie golf tylko Lupo.
Zgłoś
Avatar
sadam 2013-11-23, 16:22
kurwa debile to nie golf!
Zgłoś
Avatar
sierra 2013-11-23, 16:31
picasso1974 napisał/a:

no kurwa golf, jak mogłoby być inaczej!!



ze golf to juz kurwa zauwazyles a ze syf w srodku to nie
Zgłoś
Avatar
majkel_admwz 2013-11-23, 16:33
chuj Wam do dupy, Seat Arosa jest to
Zgłoś
Avatar
krwawy18 2013-11-23, 21:28
to polówka głąby, byl juz temat z fotami z innego ujecia. pzdr

picasso1974 napisał/a:

no kurwa golf, jak mogłoby być inaczej!!



to jest POLÓWKA, TEMAT BYŁ tylko z fotami z innego ujecia. pzdr
Zgłoś
Avatar
M.K. 2013-11-23, 22:02 2
Napiszcie jeszcze z 50 razy, że to nie golf.
Zgłoś
Avatar
Johny212 2013-11-23, 22:19
To do KURWY seat arosa !! Spójrzcie na deske - lupo takiej już nie miało. Wiem, bo ostatnio kupowałem auto i brałem pod uwagę arose i lupo.
Zgłoś