18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
lokal.szczecin 2023-01-29, 16:40 1
szczecin moje miasto
Zgłoś
Avatar
Batman_ 2023-01-29, 17:17 17
Beka z debili, którzy bronią tego jebanego kretyna. Jak taki śmieć przepierdoli się na czerwonym przez skrzyżowanie i zabije wasza matkę, która przejechała normalnie na zielonym, to tez będziecie takiego chuja bronic? A może wy sami tak jeździcie i dlatego jesteście po jego stronie? Dramat kurwa, co za ludzie…
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-01-29, 17:36 3
Batman_ napisał/a:

Beka z debili, którzy bronią tego jebanego kretyna. Jak taki śmieć przepierdoli się na czerwonym przez skrzyżowanie i zabije wasza matkę, która przejechała normalnie na zielonym, to tez będziecie takiego chuja bronic? A może wy sami tak jeździcie i dlatego jesteście po jego stronie? Dramat kurwa, co za ludzie…



To w takim razie ta twoja matka drezyną popierdala, a ty zakładasz na łeb kask gdy jeździsz na rowerze
Zgłoś
Avatar
Yelu 2023-01-29, 18:09 2
Zamiast tej policji lepszym zakończeniem był by pociąg i jego truchło
Zgłoś
Avatar
argen64 2023-01-29, 18:25 2
4 tysiące taka przyjemność kosztuje.
Zgłoś
Avatar
K.Jah 2023-01-29, 19:01 7
HenrykS. napisał/a:

Normalną, nic złego nie zrobił. Niedługo będziecie się zachowywać jak te kurwy ze szwecji.
Jak można porównywać te sytuacje... Ten człowiek na nikim nie wymusił, przejechał przez przejazd i tyle, krzywdy nikomu nie zrobił.



Wyprzedził pojazd który zatrzymał się przed przejazdem kolejowym przy już włączonej sygnalizacji dźwiękowej, mógł spowodować katastrofę w ruchu lądowym jakich wieeele tutaj już widzieliśmy. Grzecznie oddaj prawo jazdy i zamknij mordę.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-01-29, 19:09
K.Jah napisał/a:

Wyprzedził pojazd który zatrzymał się przed przejazdem kolejowym przy już włączonej sygnalizacji dźwiękowej, mógł spowodować katastrofę w ruchu lądowym jakich wieeele tutaj już widzieliśmy. Grzecznie oddaj prawo jazdy i zamknij mordę.



Ja mam oddać prawo jazdy? Wiesz ty w ogóle synku co to jest wyprzedzanie?

Katastrofę kurwa, dobrze, że nie kataklizm. Albo, jakby tam jechała po tym torowisku mała dziewczynka, to by ją jeszcze mógł zabić ten łobuz.
Zgłoś
Avatar
NosaczPL 2023-01-29, 19:21 3
HenrykS. napisał/a:

Pierdolisz jak stara baba.



dobrze gada tylko tyś głupi bałwan !

HenrykS. napisał/a:

Ja mam oddać prawo jazdy? Wiesz ty w ogóle synku co to jest wyprzedzanie?
Katastrofę kurwa, dobrze, że nie kataklizm. Albo, jakby tam jechała po tym torowisku mała dziewczynka, to by ją jeszcze mógł zabić ten łobuz.



co ty masz niby oddać jak ty nawet prawka dzieciaku nie masz ^^^^
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-01-29, 19:28 1
NosaczPL napisał/a:

dobrze gada tylko tyś głupi bałwan !



Dla ciebie dobrze. Teraz pokolenie pedałków w rurkach przestrzega przepisów jak należy, a po lesie w maseczce na ryju chodzą.

NosaczPL napisał/a:

co ty masz niby oddać jak ty nawet prawka dzieciaku nie masz ^^^^



Prawo jazdy zrobiłem gdy miałem 16 lat. Teraz spójrz na swój wiek i na mój, gimbusku.
Zgłoś
Avatar
R................N 2023-01-29, 19:47 1
HenrykS. napisał/a:

Prawo jazdy zrobiłem gdy miałem 16 lat. Teraz spójrz na swój wiek i na mój, gimbusku.



Heniu, co ty tu w ogóle pierdolisz za kocopoły, wjechał na przejazd przy włączonej sygnalizacji i koniec i kropka. Mam już ładnych parę wiosen, ale nie przypominam sobie, żeby była możliwość zrobienia uprawnień w wieku 16l.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-01-29, 19:55
RobsoN napisał/a:

Heniu, co ty tu w ogóle pierdolisz za kocopoły, wjechał na przejazd przy włączonej sygnalizacji i koniec i kropka. Mam już ładnych parę wiosen, ale nie przypominam sobie, żeby była możliwość zrobienia uprawnień w wieku 16l.



No i co z tego, że wjechał, nic nikomu nie zrobił. Możliwość była, normalnie było od 17, ale można było wcześniej, pod warunkiem, że będzie się jeździć z kimś kto ma już dłużej prawko.
Zgłoś
Avatar
NosaczPL 2023-01-29, 20:14
HenrykS. napisał/a:

Dla ciebie dobrze. Teraz pokolenie pedałków w rurkach przestrzega przepisów jak należy, a po lesie w maseczce na ryju chodzą.
Prawo jazdy zrobiłem gdy miałem 16 lat. Teraz spójrz na swój wiek i na mój, gimbusku.



tak wow patrz żebyś nie narobił w majtki ja mając 16 lat to pod domem już czekało na mnie auto więc słaby jesteś ^ więc sobie wywnioskuj kiedy robiłem prawko ....

RobsoN napisał/a:

Heniu, co ty tu w ogóle pierdolisz za kocopoły, wjechał na przejazd przy włączonej sygnalizacji i koniec i kropka. Mam już ładnych parę wiosen, ale nie przypominam sobie, żeby była możliwość zrobienia uprawnień w wieku 16l.



można było robić bez problemu widocznie wcześniej o tym nie słyszałeś....
Zgłoś
Avatar
AmonG 2023-01-29, 20:21 2
Jacy wy jesteście niedojebani, to przez takich dzbanów jak ten w BMW podnieśli kwoty mandatów i ilość punktów. Przyklaskujcie dalej to kurwa niedługo nikt do samochodu nie wsiądzie, bo mandaty będą kosztowały tyle co 20 pensji. Jak jest kurwa czerwone na przejeździe to się stoi jak chuj o poranku.
3 lata temu gówniarz w audi wyjechał mi na czołówkę, pamiętam tylko jebnięcie, bo mnie przymroczyło i ocknąłem się na poboczu. Nie pamiętam momentu jak wyszedłem z auta, przód był cały rozjebany, a ja prawie na kolanach poszedłem do audi żeby zobaczyć co się z tym zjebem stało. Przypaździerzył w drzewo, siedział nieprzytomny z ryjem całym we krwi. Ile to potem kurwa było formalności i papierologii, jeżdżenia na komendę, auto trza było zezłomować, a nie wspomnę o zapierdalaniu do ortopedy i rehabilitacjach. Młodemu chciało się zapierdalać, chuj miał szczęście bo obaj przeżyliśmy.
Zgłoś
Avatar
Ronoaro 2023-01-29, 20:49 2
HenrykS. napisał/a:

Pierdolisz jak stara baba.



A ty jak głupi chuj.
Zgłoś
Avatar
n................l 2023-01-30, 1:27
Pośpiech poniża, perfekcyjny przykład.  Żyjcie tak żeby postój 5, 10 czy i 120 minut nie był dla was nigdy problemem - mniej siwych włosów się dorobicie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie