18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
o................e 2013-10-22, 16:10
w końcu piękna bestia, nie kurwa szlifierka....
Zgłoś
Avatar
sandor 2013-10-22, 17:23
Cr4zySh4ker napisał/a:



Chodzi o to, że ten motocykl jest strasznie ciężki i trudny do opanowania, a koleś na nim stunci jak na rowerku (pomijając fakt, że to moto to przeprawówka)



Typowy przykład na "chuja się znam, ale się wypowiem". Duży GS jest ciężki? gotowy do jazdy waży 230kg, niewiele więcej niż mój mały fazer, więc przestań pierdolić. Do tego praktycznie zawraca w miejscu i ma bardzo fajny moment. Nie jest też to motocykl w ciężki teren, na jakimś lekkim szutrze można się pobawić ok. To klasyczny połykacz km, świetnie winkluje i jest w miarę niezawodny (im nowsze tym więcej bajerów i problemów).

PS. Tak miałem i śmigałem GSem 1200, przerzuciłem się na mniejszy (gabarytowo i pojemnościowo) motocykl bo w mieście do przeciskania się w korkach przy moim wzroście nie był odpowiedni. Lewa!
Zgłoś
Avatar
Bezem 2013-10-22, 17:25
@up
Mój GSF 600 waży też waży ponad 200kg i zajebiscie, ale Fazer to ma pierdolnięcie, podwójny gaz i takie tam.
Zgłoś
Avatar
yeloneck 2013-10-22, 20:08
Nie wiem czym się zachwycać. Startuje na koło, hamuje na koło - jak każdy normalny motocykl.
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2013-10-22, 21:48
stworek napisał/a:

...Trzeba przyznać że jeśli takim motocyklem wyprawia takie rzeczy ...



"Jakim" motocyklem wyprawia "jakie" rzeczy? To nic szczególnego - bardzo nowoczesny motocykl o bardzo dobrych parametrach. Każdy, kto pojeździł kilka sezonów na podobnym motocyklu, wie co mam na myśli.
Zgłoś