18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Avatar
tomkararek 2014-02-06, 6:38
wtpie ze zatao ze parkowall raczejjj zazdrosne lepkiii bo sie kolesss dorobill i myslelii ze im bedzie sponsorowall piwka pod sklepem pierdolonee blokersyy stadoo murzynskich nierobow
Zgłoś
Avatar
kuba1393 2014-02-06, 11:17
ale ten portal jest opetany przez biede i cebulactwo. prawie kazdy czuje radosc z tego ze komus bardizej ogarnietemu od tej reszty holoty ,co nie potrafi sie dorobic pala auto. wasza radosc debile i tak mu zwroca pieniadze z ubezpieczalni ! i jeszce na tym zarobi pajace.
Zgłoś
Avatar
SteveBennet 2014-02-06, 20:49
Hahah idioci... Koleś od BMW pewnie miał ubezpieczenie i dostanie z niego taką kasę że kupi sobie kolejną X6 i jeszcze mu zostanie. Pogratulować kretynom
Zgłoś
Avatar
The.prophecy 2014-02-06, 21:15
NieWiemZeWiem napisał/a:

A jeśli to był stały bywalec któy parkował tak zwsze to wystarczy przebić oponę lub zbić szybę z papierkiem, na ktorym poda się powób i życzyć miłego dnia



A opona, szyba to nie jest dorobek życia? Trochę się plączesz w swoich postach. Czyste skurwysyństwo niszczenie czyjejś własności. Aż szkoda, że mu baku nie wyjebało + szyby w pobliskich autach i balkonach.

Pamiętaj, karma istnieje. Jutro to ty możesz wpaść pod tramwaj.

A właściciel mondeo siedzi w oknie, śmieje się i co chwila wyłącza alarm.
Zgłoś
Avatar
Black_Hole 2014-02-08, 2:25
takich jak ty zawistnych i zazdrosnych polaczków powinno sie z miejsca utylizować mam podobny drogi samochód i tez mają mi go podpalic?
Zgłoś