18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 10 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Bo frytki były zimne
N................o • 2022-08-14, 9:57
Podejrzany o zabójstwo zostaje aresztowany po tym, jak zadzwonił do gliniarzy w sprawie zimnych frytek z McDonald's

A to mądrala.

Akcja od 6:19

Zgłoś
Avatar
Djt88 2022-08-14, 22:43 1
mesjans napisał/a:

Zadzwonić na policję bo zimne frytki to mega debilizm, zadzwonić na policję z jakiegokolwiek powodu będąc osobą poszukiwaną to też mega debilizm, ale zadzwonić będąc osobą poszukiwaną bo zimne frytki to ja już nie znam na to określenia.



Jestem policjantem w małej mieścinie. Pewnego razu pojechałem na zgłoszenie, gdzie ochroniarz biedronki ujął mężczyznę, który 4 raz przyszedł do sklepu dokonać kradzieży alkoholu za jakieś śmieszne pieniądze. Po wylegitymowaniu łepka , zaśmiałem się pod wąsem i spytałem go czy wie, że jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności, wymiarze 1.5 roku... Pan odpowiedział, że wiedział o tym , iż jest poszukiwany, a nic nie stało mu na przeszkodzie kraść tzw małpki xD.
Zgłoś
Avatar
r................t 2022-08-14, 22:56 1
mesjans napisał/a:

Zadzwonić na policję bo zimne frytki to mega debilizm, zadzwonić na policję z jakiegokolwiek powodu będąc osobą poszukiwaną to też mega debilizm, ale zadzwonić będąc osobą poszukiwaną bo zimne frytki to ja już nie znam na to określenia.



odp: murzyn
Zgłoś
Avatar
JebacPis100procent 2022-08-15, 5:10 1
Djt88 napisał/a:

Jestem policjantem w małej mieścinie. Pewnego razu pojechałem na zgłoszenie, gdzie ochroniarz biedronki ujął mężczyznę, który 4 raz przyszedł do sklepu dokonać kradzieży alkoholu za jakieś śmieszne pieniądze. Po wylegitymowaniu łepka , zaśmiałem się pod wąsem i spytałem go czy wie, że jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności, wymiarze 1.5 roku... Pan odpowiedział, że wiedział o tym , iż jest poszukiwany, a nic nie stało mu na przeszkodzie kraść tzw małpki xD.



Znam człowieka który włamał się do samochodu sąsiada i na miejscu przestępstwa zgubił dowód osobisty. Sebixy i karyny to takie polskie odpowiedniki amerykańskich czarnuchów, taka sama mentalność.
Zgłoś
Avatar
JednorękiBandyta 2022-08-15, 13:19
mesjans napisał/a:

Zadzwonić na policję bo zimne frytki to mega debilizm, zadzwonić na policję z jakiegokolwiek powodu będąc osobą poszukiwaną to też mega debilizm, ale zadzwonić będąc osobą poszukiwaną bo zimne frytki to ja już nie znam na to określenia.



Jest na to określenie po prostu głupi czarnuch lub po prostu nygga/czarnuch to jedno słowo wyraża więcej niż tysiąc słów
Zgłoś
Avatar
hardowski 2022-08-16, 23:08
pasjans napisał/a:

Zadzwonić na policję bo zimne frytki to mega debilizm, zadzwonić na policję z jakiegokolwiek powodu będąc osobą poszukiwaną to też mega debilizm, ale zadzwonić będąc osobą poszukiwaną bo zimne frytki to ja już nie znam na to określenia.



Zgłoś