18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
Tafariel 2016-10-31, 10:08 5
Tassadar napisał/a:

Co to za sztuka bić kogoś wiele słabszego. Zwykła ciota i tyle, a jeszcze większe ci wszyscy wkoło.



Wszyscy wiedza, że ty byś wszystkich tam rozjebał jakby podskoczyli, ty bohaterze komandosie ty
Zgłoś
Avatar
sezamkowyRozpierdol 2016-10-31, 10:38
Tassadar napisał/a:



No przylazła i coś pierdoliła. Czy żaden z was nie miał nigdy kobiety albo nie przebywał z żadną? Wasi ojcowie też leją wasze matki pięścią za każdą pierdołę? Chyba nawet małpy nie leją swoich samic. * wyjątek stanowią gatunki zamieszkujące stany zjednoczone.
Jak jesteś silniejszy od kogoś, to największą słabością jest użycie siły.



No kurwa nie bądź już takim Korwinowskim rycerzykiem, bo jak to mawiał KRUL, kobiety zawsze się trochę gwałci
Zgłoś
Avatar
M................f 2016-10-31, 11:17
Należał jej się lep na pysk, ale napierdalanie kobiety lżejszej o dobre 20 kg na podłodze i ciągnięcie za włosy to taka trochę przesada.
Zgłoś
Avatar
Wojtas7694 2016-10-31, 11:24
To jest piękne, ostatnio wkurwia mnie fakt, że baby myślą że są nietykalne. Broń Boże nie tak coś powiedzieć to już, że zboczeniec albo cham. I ta żelazna logika: "Mi wolno bo jestem kobietą/dziewczyną"
Zgłoś
Avatar
Paradsie 2016-10-31, 11:33
hahaha w pizde jak typa wali
Zgłoś
Avatar
waloos 2016-10-31, 12:01 3
Ludzie przecież to są dwie dziewczyny, tyle że jedna to gruba i brzydka typowa amerykanka.
Żaden facet nie będzie ciągnąć laski za włosy, jebnie raz i koniec.
Zgłoś
Avatar
bocianoff 2016-10-31, 12:39 3
Przecież to się 2 cipy okładają, nie ma tam faceta.
Zgłoś
Avatar
cowboy 2016-10-31, 14:30
kurwa mac ludzie, lepiej nie pijcie poza domem jak nawet na trzezwo nie potraficie odroznic baby (co prawda tlustej i wielkiej) od faceta, bo wam sie moze przydarzyc niespodzianka. to sa 2 'kobiety'.
Zgłoś
Avatar
Tassadar 2016-10-31, 14:54 2
kaczakaka napisał/a:

@Tassadar, Przez takich jak Ty mamy społeczne przyzwolenie na agresję ze strony kobiet i przemoc domową, gdzie oprawcą jest kobieta. Przemoc, to przemoc - jakby jakiś suchoklates na Ciebie napadł, a Ty byś mu najebał, to też byś nazwał się pizdą, bo najebałeś słabszemu?

Trzeba mierzyć siły na zamiary, laska podjęła ryzyko, bo przecież "kobiet się nie bije" a tu zonk. Pierwsza wyciągnęła łapy i (na szczęście) nie musiała długo czekać na reakcję.

Przy czym gościu też stonowany, bo już w 00:23 dostaje od niej liścia.



Z mojego doświadczenia to raczej bierna postawa czyli leżenie na fotelu doprowadza do sytuacji gdzie np tutaj baba pozwala sobie na takie akcje. Nie sądzę, że jestem winny złu całego świata. U mnie w klubie też biją się kobiety, i to jest logiczne, że nawet przy treningu nie możesz jej porządnie sprzedać techniki bo zabijesz. A takie radykalizowanie, żeby lać baby właśnie daje przyzwolenie na przemoc nieuzasadnioną. Człowiek jest mądrzejszy jak ją złapie i odprowadzi na miejsce. To ją bardziej wkurwi niż jakby dostała z crescent kick na twarz. Każda sytuacja jest wyjątkowa.
Prześledziłem film jeszcze raz i mi to wygląda na sytuacje gdzie koleś coś odjebał i teraz siedzi jak ciota.

Te napiny się sprawdzają jak ewidentnie widać jak gruba murzynka drze morde jak orangutan i się rzuca z łapami do wszystkich.

Będziecie mieć kiedyś dziewczyny, żony, może mózgi, to zobaczycie że nie wszystko jest takie zero jedynkowe. A i z pewnością będziecie lali po mordzie swoją wybrankę przy pierwszej okazji jak wywiąże się jakaś kłótnia. Bo to jest prawdziwa oznaka męskości. Ale w kręgach patologicznych.
Zgłoś
Avatar
sezamkowyRozpierdol 2016-10-31, 15:18
@up

Kobieta nie jest do szczęścia potrzebna
Jak chcesz sobie ulżyć, to kapitalizm oferuje ci dziwki
Zgłoś
Avatar
SamSpirytus 2016-10-31, 15:21 1
Glupie pojebane czasy. Gosciu napierala dziewczyne i jeszcze mu bija brawo. W normalnym swiecie jest to nie do pomyslenia. Jakby sie dziewczyna nie zachowywala, nigdy nie powinna dostac od faceta. Koniec i kropka.
Zgłoś
Avatar
sezamkowyRozpierdol 2016-10-31, 15:24
SamSpirytus napisał/a:

Glupie pojebane czasy. Gosciu napierala dziewczyne i jeszcze mu bija brawo. W normalnym swiecie jest to nie do pomyslenia. Jakby sie dziewczyna nie zachowywala, nigdy nie powinna dostac od faceta. Koniec i kropka.



Nie popuść sobie rycerzyku
Zgłoś
Avatar
D................w 2016-10-31, 16:42
Kobiet się nie bije. Koniec tematu.
Zgłoś
Avatar
AdiOsAmigos 2016-10-31, 18:37
Ja nigdy kobiety nie uderzyłem i pewnie tego nie zrobię bo prawdziwa kobieta nigdy nie da ci do tego powodu. A jak ktoś sra wyżej niż dupsko ma się co dziwić że zahaczy facjatą o cudzą rękę
Zgłoś
Avatar
sezamkowyRozpierdol 2016-10-31, 18:39
AdiOsAmigos napisał/a:

Ja nigdy kobiety nie uderzyłem



Winny zawsze się tłumaczy pierwszy
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie