18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
fun88 2024-06-30, 18:53
Mam nadzieje ze to prawda i ich napierdalaja czym sie da
Zgłoś
Avatar
elim 2024-06-30, 19:59
Bardzo dobry filmik żeby to rozpropagować w państwach z których pochodzi najwięcej nachodźców żeby ich wystraszyć tym co ich czeka po przekroczeniu granicy z Polską.
Zgłoś
Avatar
elim 2024-06-30, 19:59
Bardzo dobry filmik żeby to rozpropagować w państwach z których pochodzi najwięcej nachodźców żeby ich wystraszyć tym co ich czeka po przekroczeniu granicy z Polską.
Zgłoś
Avatar
donkapusta 2024-06-30, 21:36 2
SignioreMonsignore napisał/a:

Znam osobiście osoby które pilnowały granicy(żołnierze i policjanci alkoholicy), zdarzają sie przypadki, jest ich wiele że pilnujący biorą hajs(przeważnie euro) od panów inżynierów mówiąc im że ich przerzucą dalej. Po czym wrzucają i z powrotem na bialoruska stronę. Tak tak większość z was i tak napisze że to nieprawda...



Przyjemne z pożytecznym.
Zgłoś
Avatar
willoo 2024-07-01, 0:35 1
A tam nie miało być strefy bezpieczeństwa, że mają nie podchodzić właśnie takie lewackie kurwy ?
Zgłoś
Avatar
obi89 2024-07-01, 8:47
Kriski napisał/a:

Ciekawym, ilu idiotów będzie wierzyć w te brednie?


Czyli to nie jest prawda? Szkoda bo już się cieszyłem, że do nich strzelają ;(
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-07-01, 9:28
Czyli brudas próbuje bez wizy wjebać się na darmową zagrychę i popitę, ale go łapią i wypierdalają za płot więc są źli.
Powinni się zlitować i za kolejnym razem go po prostu odjebać żeby się tam w tych nienaturalnych warunkach nie męczył. Jak bekasa
Zgłoś
Avatar
pipi71 2024-07-01, 15:31
a mnie to chuj obchodzi martwię się o żubry
Zgłoś
Avatar
Krak 2024-07-01, 17:12
tu jest do tego gówna
youtube.com/watch?v=9MTvaxhDA0c&t=1952s

Zgłoś
Avatar
łopatolog 2024-07-01, 23:16 1
Kriski napisał/a:

Ciekawym, ilu idiotów będzie wierzyć w te brednie?



Tak zwane fajnopolactwo czyli wyborcy KO/Hołowni/Lewicy którzy mieszkają w "swoim" mieszkanku na kredyt na prestiżowym osiedlu, aspirują w swoim mniemaniu do "elity" bo mają nową skodę w leasingu i pojechali w tym roku na wakacje do Grecji, a na co dzień słuchają radia ZET i czytają inne onety wierząc, że PiS to prawica, kraina na U broni nas przez "złym" Putinem, a państwo i UE posiadają własne pieniądze, które nam dają. Tacy wiesz, "najważniejsze, że PiS nie rządzi", idący z narzuconymi trendami, niechcący uwierzyć, że świat nie jest podzielony wyłącznie na "złych i dobrych". To wszystko potęguje strach przed ostracyzmem ze strony współpracowników z korpo w którym pracują, nie chcą zostać nazwani "foliarzami" czy też "szurami".

Najgorszy sort człowieka, pożyteczni idioci, tfu! Gardzę nimi bardzo.
Zgłoś
Avatar
SokZtućka 2024-07-02, 17:02
Jebać rudego chuja
Zgłoś