18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
vass 2012-05-16, 23:31
Jedras992 napisał/a:



Chwalisz się czy żalisz?


Chciałeś być śmieszny, czy tylko tak pierdzisz, aby pierdzieć ?
Zgłoś
Avatar
grot 2012-05-16, 23:59
Ja pierdolę bo to ciemnota jest. Trochę wyobraźni, a oni myślą, że to jest jak w filmach, nic złego się nie stanie, pasażerowie się wyswobodzą i będzie happy end. NIE KURWA, rusz dupsko w ułamku sekundy! Tym razem się udało, ale nie wyobrażam sobie, żebym tak długo czekał, tym bardziej, że kurwa ciepło, woda płytka, nic się nie pali, no kurwa jak można tak stać?! A ludzi wokół w pizdu, jak widać później!
Zgłoś
Avatar
Jedras992 2012-05-17, 0:28
vass napisał/a:


Chciałeś być śmieszny, czy tylko tak pierdzisz, aby pierdzieć ?



Nie chciałem być śmieszny... Ale jaki z Ciebie tłuk, żeby na forum wszem i wobec ujawniać wszystkim, że w wypadku zginęli Twoi znajomi? To wyglądało jak byś się chwalił, albo żalił więc zadałem pytanie... I jeszcze zdjęcie wstawiać... Taki lans na śmierć znajomych?
Zgłoś
Avatar
Gorczens 2012-05-17, 2:10
1:06 się typ za wydech złapał....sierotka
Zgłoś
Avatar
ControlYourMind 2012-05-17, 3:13
Zajebałbym.. no zajebałbym kurwe za te słowa
Zgłoś
Avatar
vass 2012-05-17, 3:28
Jedras992 napisał/a:



Nie chciałem być śmieszny... Ale jaki z Ciebie tłuk, żeby na forum wszem i wobec ujawniać wszystkim, że w wypadku zginęli Twoi znajomi? To wyglądało jak byś się chwalił, albo żalił więc zadałem pytanie... I jeszcze zdjęcie wstawiać... Taki lans na śmierć znajomych?


Tłuk to cie robił gamoniu, nie masz nic do powiedzenia, to się nie przypierdalaj.
Jest temat o wpadaniu do stawu samochodem, to dałem i tyle i chuj.
Zgłoś
Avatar
speinstein 2012-05-17, 10:46
e tam kurwa... na warszawskich blachcach to oco ta spina?
Zgłoś
Avatar
Gienek2 2012-05-17, 11:01
w kasku byłto nic by mu nie było...
Zgłoś
Avatar
Jedras992 2012-05-17, 12:20
vass napisał/a:


Tłuk to cie robił gamoniu, nie masz nic do powiedzenia, to się nie przypierdalaj.
Jest temat o wpadaniu do stawu samochodem, to dałem i tyle i chuj.



Ale to trochę niesmaczne wrzucać zdjęcia z wypadku znajomych, skoro ich znasz to oni może nie chcą, aby ktoś publikował zdjęcia z tego zdarzenia... Też postaw się na ich miejscu.
Zgłoś
Avatar
kerfur12 2012-05-17, 13:15
wbrew pozorom możliwe, że to ta pani właśnie odegrała największą rolę w całej akcji. Tłum jest tępy i nie reaguje zbyt szybko - co zresztą na filmie dało się zobaczyć. Potrzeba kogoś, kto pchnie tłum do działania. Wcale bym się nie zdziwił gdyby bez tego darcia mordy kilku z ratowników w ogóle nie ruszyłoby dupy, a kilku kolejnych dalej ściągałoby skarpetki. W mniejszej grupie mogliby nie zdążyć.

Podsumowując: pani robiła to co umie, tak jak umie i nikomu tym nie zaszkodziła, a myślę, że bardzo pomogła - większość gapiów nie zrobiła nawet tyle. I jestem przekonany, że gdyby tych gapiów dzień wcześniej zapytać, co zrobiliby w takiej sytuacji, to nie powiedzieliby, że będą się tępo gapić.
Po dziurki w nosie mam już tych wszystkich recenzentów sprzed klawiatury - zero zrozumienia dla sytuacji drugiego człowieka, ale oceniać to pierwsi.
Zgłoś
Avatar
Skora2 2012-05-17, 13:44
1:42 pobogosławił
Zgłoś
Avatar
M................n 2012-05-17, 13:52
Ja na przykład w takie bajoro nie wszedłbym bez butów. Chuj wie co może być na dnie, jakieś szkło może albo coś?
Zgłoś
Avatar
Mardog 2012-05-17, 15:10
Laska: W szoku mozeeeeee się uszkodzić ;o
Tępa szmata... Pewnie jakaś lalunia z tipsikami...
Zgłoś
Avatar
bartoszto 2012-05-17, 17:56 2

chciałem zrobić gifa ale nawet tego nie potrafię
Zgłoś
Avatar
BP82 2012-05-18, 17:17
4.18 minucie wode mu podaje zeby się napił. O kurwa pół stawu wychlał a ten mu jeszcze butelke wody daje
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie