18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Frozen2 2012-09-01, 16:29 1
Od ostatniego czasu na tym portalu panuje moda na stawianie piw temu urzytkownikowi ktory w danej chwili ma ich najwiecej , ale nie w tym rzecz . Ludzie gdzie sie podzial wasz dobry humor , nawet pod filmem ktory nie przedstawia patologi , debilizmu czy tym podobne chociaz przyznam ze sluchajac ich komentarzu nie naleza do inteligentnych jednak to nie ma zadnego znaczenia , moze i sie wyzywali ale jestem pewny ze pozniej poszli obalic kolejna flaszke i wszystko bylo dobrze. Reasumujac cala wypowiedz LUDZIE PRZESTANCIE WKONCU WSZYSTKO HEJTOWAC ZACZNIJCIE SIE CIESZYC nawet z takich drobnostek jak widok pijanych "wiesniakow" . Nie licze na to ze takim komentarzem wybije sie w swiecie internetowych portali jednak chcialbym aby kazdy to przeczytal i nie wypisywal swoich refleksji ponizej , zostawcie to dla siebie.
Zgłoś
Avatar
Stew 2012-09-01, 16:55 2
Frozen2 napisał/a:

Od ostatniego czasu na tym portalu panuje moda na stawianie piw temu urzytkownikowi ktory w danej chwili ma ich najwiecej , ale nie w tym rzecz . Ludzie gdzie sie podzial wasz dobry humor , nawet pod filmem ktory nie przedstawia patologi , debilizmu czy tym podobne chociaz przyznam ze sluchajac ich komentarzu nie naleza do inteligentnych jednak to nie ma zadnego znaczenia , moze i sie wyzywali ale jestem pewny ze pozniej poszli obalic kolejna flaszke i wszystko bylo dobrze. Reasumujac cala wypowiedz LUDZIE PRZESTANCIE WKONCU WSZYSTKO HEJTOWAC ZACZNIJCIE SIE CIESZYC nawet z takich drobnostek jak widok pijanych "wiesniakow" . Nie licze na to ze takim komentarzem wybije sie w swiecie internetowych portali jednak chcialbym aby kazdy to przeczytal i nie wypisywal swoich refleksji ponizej , zostawcie to dla siebie.



Ja pierdole człowieku. Tego gówna się czytać nie da. Dosłownie.

@Zjebizor. True. Wągrowiec wydawał mi się spoko, mimo, że babka z PUP dla którego robiłem zlecenie, mówiła, że macie największe bezrobocie w województwie. Przejebane. Stąd się biorą takie kurwa wykręty jak na załączonym filmiku...
Zgłoś
Avatar
Amso 2012-09-01, 17:04
Jak to rezyserka to mistrzostwo swiata!
Zgłoś
Avatar
Portnoy 2012-09-01, 17:53 1
Frozen2 napisał/a:

LUDZIE PRZESTANCIE WKONCU WSZYSTKO HEJTOWAC ZACZNIJCIE SIE CIESZYC



To po co tu wchodzisz?
Zgłoś
Avatar
VanHelsingPL 2012-09-01, 19:45
AmorPatriaeNostraLex napisał/a:

Jakby nie było wolę widzieć takich na ulicy niż rureczki, obcisła koszuleczka, zajebista fryzurka i torebeczka na ramię. A, i jeszcze koniecznie modne okularki.

Zgłoś
Avatar
Bugini 2012-09-01, 19:58 1
@up jakieś kulawe pojazdy na siłę a wiadomo o co typowi chodziło
Zgłoś
Avatar
ojojoj 2012-09-02, 14:55
widac ze mają sie ku sobie
Zgłoś