18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:52
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:57
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 57 minut temu
Avatar
Gothmori09 2013-01-01, 19:25 1
Jesli chodzi o ten filmik to fakt, jest w tym troche prawdy, gosciu schudl, ale jest tu wiecej manipulacji. Zwroccie uwage na to ze na ostatnim zdjeciu gosciu byl ogolony (bruzch, klatka), opalony na solarium oraz wysmarowany jakims olejkiem. Gdyby nie te wszystkie czynniki, to gosciu nie wygladalby tak dobrze. Kiedys widzialem filmik na youtube ukazujacy jak tego typu reklamy etc. Manipuluja ludzmi by kupywal super diety etc.
Zgłoś
Avatar
djp 2013-01-01, 19:28
zrzucić zrzuci w pół roku ale jak kiedy on te mięśnie zrobił? bo na 1:05 wyglądał jak szczypior
Zgłoś
Avatar
maxs90 2013-01-01, 19:37
Gothmori09 o tym mówisz? sadistic.pl/transformacja-do-zdjec-przed-i-po-vt102763.htm967775
Zgłoś
Avatar
o................9 2013-01-01, 19:55
Polecam takie coś, do pobrania na thepiratebay
amazon.com/INSANITY-60-Day-Conditioning-Workout-Program/dp/B002QZ1RS6
Zgłoś
Avatar
Ramsey007 2013-01-01, 20:04
Ohoho! Noworoczne postanowienia!
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-01-01, 20:08
Kolesiowi faktycznie się udało i wygląda dobrze. Szkoda tylko, że się wygolił i nabejcował, bo to już jest trochę tandetne. Niektórzy oczywiście popadają w przesadę i pakują jak pojeby, a potem wyglądają jak jakieś jebane mutanty.
Zgłoś
Avatar
Ramsey007 2013-01-01, 20:11
Ale swoją drogą chciałbym znaleźć gdzieś kompletny program treningowy do domowego zastosowania (czyli bez przyrządów) razem z opisem sensownej diety tygodniowej...
Zgłoś
Avatar
sidian 2013-01-01, 20:13 3
U nas na siłce jest koleś, który w siedem miesięcy zrzucił ze 152kg do 104kg. Jak usłyszałem, jak wygląda jego trening, to odpadłem. Pięć razy w tygodniu siłownia, poza tym bieganie, marsze, rower, ścisła dieta. Masakra, ale trzeba przyznać, że gość naprawdę dał radę.

O, nawet foty są na stronie siłowni. Tak wyglądał na początku:


A tak teraz:
Zgłoś
Avatar
masaj990 2013-01-01, 20:16
@Ramsey007 Diety nikt Ci gotowej nie da, ponieważ dla innego otyłego jedna dieta będzie dobra, a dla drugiego już nie. Najlepiej zaczerpnij porady eksperta - on Ci ułoży diete i fajnie wszystko wytłumaczy.
Zgłoś
Avatar
Numernabis 2013-01-01, 20:47
@Ramsey007
na portalu kfd pomoga Ci ulozyc diete. A w domu to pompki, drazek, brzuszki, skakanka, przysiady. Jest mnostwo cwiczen, wystarczy poszukac w google, ale jak potrzebujesz fachowej pomocy to polecam kulturystyczne forum dyskusyjne.
Zgłoś
Avatar
Z................y 2013-01-01, 20:52
sidian napisał/a:

U nas na siłce jest koleś, który w siedem miesięcy zrzucił ze 152kg do 104kg. Jak usłyszałem, jak wygląda jego trening, to odpadłem. Pięć razy w tygodniu siłownia, poza tym bieganie, marsze, rower, ścisła dieta. Masakra, ale trzeba przyznać, że gość naprawdę dał radę.

O, nawet foty są na stronie siłowni. Tak wyglądał na początku:
Obrazek

A tak teraz:
Obrazek



Wszystko fajnie, szkoda że na obu zjęciach sprawia wrażenie upośledzonego.
Zgłoś
Avatar
ejdzbikej 2013-01-01, 21:30 1
silownia 3x w tyg
bieganie 3x w tyg

żreć można wszystko za wyjątkiem cukru ( sztucznego, fruktoza i laktoza w minimalnych dawkach ) i mąki ( pieczywo, panierki itp gówna )

progres: w 5 tyg 16 kg w dół, postęp w bieganiu - zaczynalem od 2 km na bieg, skonczylem na 10 ( bez zatrzymania, jak wymiekalem i robilo mi sie ciemno przed oczami to poprostu zwalnialem )

na silce nie wiem jaki byl postep bo chodzilem tam glowie dla rzezby no i zeby odpoczac od tego pierdolonego biegania : D

teraz chodze nieregularnie ale staram sie by minimum 2x biegac i z 2-3 razy pakowac na silce w tyg. Wpierdalam wszystko oprócz w/w cukru, ale i pizze czy inne chujstwo tego typu opierdolę od czasu do czasu

fajnie jest, powiedzialbym zajebiscie zrzucic to cholersgtwo to jak dostac nowe , lesze zycie
Zgłoś
Avatar
sidian 2013-01-01, 21:56
ejdzbikej napisał/a:

żreć można wszystko za wyjątkiem cukru ( sztucznego, fruktoza i laktoza w minimalnych dawkach ) i mąki ( pieczywo, panierki itp gówna )



Z tym żarciem nie do końca się zgodzę. To zależy od metabolizmu, ale fakt, że najważniejsze jest wyeliminowanie cukru. Problem polega na tym, że niektórym to nie wystarczy i trzeba ograniczać się znacznie bardziej.
Zgłoś
Avatar
Achajos 2013-01-02, 1:44
zazdroszczę, z taką masą jest o rozwijać. Ja 77kg przy 183 i więcej przytyć nie mogę, choćbym nie wiem co wpierdzielał...
Zgłoś