18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Bóg istnieje
Sayagin666 • 2013-11-02, 18:31
Jakiś czas temy wysiadając z metra zobaczyłem ciepatego właściciela nowego porsche :



Na szczęście ułamek sekundy później zobaczyłem dlaczego ciapaty
stoi a nie jedzie... Niewiedzieć czemu duuużo osób się zacieszało i robiło fotki



Generalnie ciapaty niemiał pojęcia, że porsche szybciej jeździ od kozy
Zgłoś
Avatar
Kepacz 2013-11-04, 1:30
Sayagin666 napisał/a:

nowego porsche



Może się czepiam, ale nie takie nowe to Porsche

To wersja 996 (lata produkcji 1998-2006). Cabrio z hardtopem. Auto wygląda na jakieś 10 lat, jeśli nie więcej.
Polecam sprawdzić ceny. Jak za nowego kompakta, prawda? Trzeba tylko chcieć wydać niemałe jak na tyluletni samochód pieniądze.

Koleś średniozamożny, ale z pasją albo zwykły lanser, który liczy na to, że wśród laików zabłyśnie. Jak widać po Waszych komentarzach - to działa

EDIT:
Sayagin666 napisał/a:

słowo wyjaśnienia - to nie jest nowe pprsche - to nie jest nowe zdjęcie ! Znalazłem na dysku przy porządkowaniu !



No pięknie, ten komentarz pominąłem Co nie zmienia faktu, że na niektórych naprawdę robią wrażenie stare "premiumy"...
Zgłoś
Avatar
P................8 2013-11-04, 4:08 2
nieodwracalne napisał/a:

wielu się uśmiechało, bo biedni cebularze z Polski mają radochę jak bogatemu coś się stanie



Widać,że jesteś brudnym chujem robiony,pewnie matka wyjechała do pracy za granicę i przywiozła ciebie od amira,ahmeda czy jak ten brud się zwał
Tfu!!!!!!!
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-11-04, 6:58
wlasciciel z "nowego"porsche smieje sie z ciebie, bo podczas gdy ty popierdalasz komunikacj aon jedzie taryfa do salonu i kupuje nowe porsche i zapierdala dalej
Zgłoś
Avatar
wojan81 2013-11-04, 8:19 3
Polak88 napisał/a:



Widać,że jesteś brudnym chujem robiony,pewnie matka wyjechała do pracy za granicę i przywiozła ciebie od amira,ahmeda czy jak ten brud się zwał
Tfu!!!!!!!



Na szczęście ten portal odwiedza również arystokracja. Zrodzony w szlachetnej polskiej patologii, nauczany zapijania kanapek z pasztetem nalewką wiśniową latem w skarpetkach i sandałach, wielki znawca działu monopolowego sieci Biedronka, ale przede wszystkim skromny aczkolwiek uciśniony przez całą resztę oszustów, którzy na złość jemu do czegoś doszli i mówią mu jak ma żyć dając mu nędzną pracę nieadekwatną do jego wysokich kwalifikacji.

Przyjmij proszę ode mnie w podarunku czarnego vipa puszkowego. Na zdrowie.
Zgłoś
Avatar
Browaryt 2013-11-04, 9:19
Gościu nie wygląda jakoś na ciapatego
Zgłoś
Avatar
P................8 2013-11-04, 9:42
wojan81,

smutne masz życie chłopie
Zgłoś
Avatar
M................x 2013-11-04, 14:35
Jakie nowiutkie Porsche? Stary model, w Londynie kilka miesięcy pracy
Zgłoś
Avatar
m................6 2013-11-04, 16:59
znowu ten wojewodzki
Zgłoś
Avatar
k................8 2013-11-04, 18:20
nieodwracalne napisał/a:

wielu się uśmiechało, bo biedni cebularze z Polski mają radochę jak bogatemu coś się stanie



To nie jest bogaty człowiek tylko ciapaty, który otrzymuje pieniądze albo z zasiłku albo od ojca w ciapkolandii który sra ropą albo jest też opcja, że otrzymuje pieniądze od starego w ciapkolandii + zasiłek.

Więc zawsze kiedy ciapakowi dzieje się krzywda czy to finansowa czy fizyczna cieszyć się z tego wypada a nawet trzeba.
Zgłoś