18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:20
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 21 minut temu
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
Avatar
svenio 2023-08-24, 7:51 1
Pokolenie Z-ombie qrva jako przecinek błoto zamiast IQ Tik-Tokowi bohaterzy
Zgłoś
Avatar
kodivr 2023-08-24, 7:55
kobiety biją się jak npc bo kurwa sie szarpią zamiast lać. W skrócie kobiety to niższe formy życia
Zgłoś
Avatar
Coffey 2023-08-24, 8:00 1
Ale mnie podniecają takie agresywne małolaty. Nawet sobie nie zdajecie sprawy
Zgłoś
Avatar
Vindizel 2023-08-24, 9:16
"przejdź mi z POVa" jako dziada to mnie najbardziej urzekło w tej historii.
Zgłoś
Avatar
Con4terPro96 2023-08-24, 10:18
Ludzie - też w pierwszym momencie pomyślałem że patologia - ale przypomnijcie sobie czasy klas 7-8 czy gimnazjum kiedy jak poszła plotka że bójka się szykuje to pół szkoły szło obejrzeć - tam sobie dali po pysku wygrał lepszy i każdy do domu i tyle - przynajmniej u mnie zawsze było honorowo a jak ktoś próbował nie to zawsze było kilku co z chęcią pomogło upilnować sprawiedliwość

Chyba jedyna różnica że tu się bija laski a nie faceci ...
Zgłoś
Avatar
AntyUkraina666 2023-08-24, 10:39
Udostępniać gdzie się da! Niech kurwisko ma problemy
Zgłoś
Avatar
Krissoo86 2023-08-24, 12:13
Ajot napisał/a:

Ja tu widzę pobicie, a nie bójkę.
Przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego, więc po tym filmie napastniczka może mieć duże problemy.



Według definicji tu nie ma bójki ani pobicia. bo:

Bójką (art. 158 kk) w rozumieniu prawa karnego jest starcie fizyczne pomiędzy co najmniej trzema osobami, z których każda jednocześnie atakuje i broni się,

Pobicie (art. 158 kk) – w rozumieniu polskiego prawa karnego napaść fizyczna co najmniej dwóch osób na jedną,

Jak dla mnie zwykła napierdalanka małolat co najwyżej 157par2 kk lub 217 KK oba ścigane z powództwa cywilnego.

pozdr.
Zgłoś
Avatar
Sadisticzny 2023-08-24, 12:50 1
rolnik1985 napisał/a:

mam 2 córki jedna w podobnym wieku co na filmie, jestem przedsiębiorcą oraz myśliwym . gdyby takie coś spotkało moją córkę to po równi agresorka jak i osoby , które to nagrywają , komentują dojeżdżam i niszcze, huj z pozwoleniem na bron i jakimś wyrokiem



A potem byś sprzątał gówno, które wypuściłeś podczas snu.

pmalo napisał/a:

Pewnie skaczy sie poprawczakiem i bardzo kurwa dobrze !



Skączy? O kurwa, grubo.
Zgłoś
Avatar
TorkilKoval 2023-08-24, 13:10
co za towarzystwo czarnuchów. za moich czasów, to się nikt pannom bić nie dawał, a co dopiero namawiał. pierdolone lewactwo wszystko ściąga od czarnuchów
Zgłoś
Avatar
danielusx25 2023-08-24, 15:48
fajnie że uwiecznili kolejna bójkę siersciuchów moda na nagrywanie swoich wykroczeń bandyckich miejmy nadzieje że prokuratura już zajeła się tym i ten młody szon dostanie konkretną karę
Zgłoś
Avatar
bar_osz 2023-08-24, 15:50
a ta pizda w tle czego michę jarzy?
byś był facet to byś je rozdzielał nie się podniecał niczym orangutan... tak żeś jest pizda
Zgłoś
Avatar
Karkus 2023-08-24, 21:16
Jebana patologia.
Z obu stron.
Zgłoś
Avatar
PaRR 2023-08-24, 21:23
Ajot napisał/a:

Ja tu widzę pobicie, a nie bójkę.
Przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego, więc po tym filmie napastniczka może mieć duże problemy.



,,Pobiciem zaś jest czynna napaść dwóch lub więcej osób na inną osobę lub osoby, przy czym w zdarzeniu tym występuje wyraźny podział ról na napastników i napadniętych, broniących się" - Komentarz do Kodeksu Karnego. Chujowo widzisz. Naruszenie nietykalności cielesnej, co najwyżej spowodowanie uszkodzenia ciała poniżej dniu siedmiu. W obu przypadkach ścigane z oskarżenia prywatnego.
Zgłoś
Avatar
LouisdeFunes 2023-08-25, 6:38
A za godzinę i tak wzajemnie będą sobie lizały sromik

a powinny trzymać razem - Góra za miesiąc będą skakały na jednych starych chujach za kasę.
Zgłoś
Avatar
JohnMadafaka 2023-08-25, 18:49
Bydło, wyłączając dziewczynę siedzącą na stole, ale w sumie kto z kim przestaje...

PaRR napisał/a:

,,Pobiciem zaś jest czynna napaść dwóch lub więcej osób na inną osobę lub osoby, przy czym w zdarzeniu tym występuje wyraźny podział ról na napastników i napadniętych, broniących się" - Komentarz do Kodeksu Karnego. Chujowo widzisz. Naruszenie nietykalności cielesnej, co najwyżej spowodowanie uszkodzenia ciała poniżej dniu siedmiu. W obu przypadkach ścigane z oskarżenia prywatnego.



Z tymi siedmioma dniami to łatwo przekroczyć granicę. Wystarczy, że ktoś będzie narzekał na bóle w karku lub głowie, a pełne badania mogą potrwać dłużej żeby to wykluczyć.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie