18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 17 minut temu
Nagrany niedawno przez znajomą filmik przedstawiający dwie gimbazjalistki i ich dosyć ostrą kłótnię, która przerodziła się w bójkę

Zapomniałbym, nagrywane płytą CD...



To jest mój pierwszy temat, więc jak coś będzie nie tak, proszę o poprawienie.
Zgłoś
Avatar
Adolf Skurwolix 2012-07-26, 17:52
Od warszawy to się odpierdol czereśniaku ze wsi
Moja wina że dwie gówniary "napierdalaja" się na cargo??
Raczej nie po to sie tam przyjezdza, ty w swojej mieścinie/wsi pewnie nie masz nawet tylu samochodów co tam w jeden wieczór się pojawia...
Zgłoś
Avatar
maadafaka 2012-07-26, 17:52
Nawet nie umieją się bić ;/ jakie to jest kurwa żałosne nie ma siły taka cipa i co za włosy ciągnie? W walkach dziewuch tylko takie coś jest szarpanie za kudły ciekawe czy by była taka mądra jaby nie miała za co ciągnąc czy by była taka silna. Widać tu się liczy tylko to która jest szybsza i która pierwsza pociągnie za klajtry.
Zgłoś
Avatar
Jackyll 2012-07-26, 18:24 1
biją się jak pedały
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2012-07-26, 19:00
jak chcesz już coś zmieniać to po prostu nie mów już nic jak będzie ktoś nagrywał następny filmik ok? bo atmosferę psujesz...
Zgłoś
Avatar
waldzio 2012-07-26, 19:34 1
ja pierdole... -.-' już nawet nie chce wnikać czy to codzienność w gimnazjach... Za moich czasów napierdalało się w gałę a nie w mordę, i jak się gdzieś chowało to żeby wypić pierwszego browarka z kumplami a nie napierdalać... niech giną
Zgłoś
Avatar
Meliar 2012-07-26, 20:08 2
Ruchał bym obydwie. już leci filmik na fb by je znaleźć
Zgłoś
Avatar
Manian 2012-07-26, 20:16
ciekawe czy ponakurwiały sobie potem analny terror na zgodę
dawajcie mi czegoś takiego więcej
Zgłoś
Avatar
Legon 2012-07-26, 22:04 1
zacznijmy od tego ze to nie byla bojka tylko jakies kurwa szarpanie w wykonaniu gimbazy i tyle
Zgłoś
Avatar
erpi 2012-07-26, 22:07
Legon napisał/a:

zacznijmy od tego ze to nie byla bojka tylko jakies kurwa szarpanie w wykonaniu gimbazy i tyle



O kurwa zajebisty avatar

I data dołączenia
Zgłoś
Avatar
s................9 2012-07-26, 23:33
Olcikk napisał/a:

W ich wieku to ja robiłam wszystko by nie być taką patologią jak one ... Do dzisiaj obrzydza mnie alkohol i fajki. Mam grupkę normalnych znajomych od x lat, zawsze jakiś wypad na miasto się znajdzie, wspólne imprezy itd itp.... ale wszystko grzecznie jak na dziewczynki przystało. Ciesze się, że jednak mam rozum, bo jakbym w gimnazjum zadawała się z ludźmi o podobnym charakterze, to podobnie bym skończyła.
A takim dzieciom to powinni kuratora chociaż narzucić... ale takiego mocnego.. Żeby się nauczyły dyscypliny.

Weź, wkurwiłam się.



Pomijając to że oglądasz sadistica gdzie ludzie jedzą własną kupe, wsadzają se sztachety w anus to faktycznie królewna śnieżka.
Zgłoś
Avatar
Miranda 2012-07-27, 0:34 1
Olcikk napisał/a:

Mam przynajmniej zasady.



Do czasu. Ja też kiedyś miałam zasady, a teraz... mam ich trochę mniej

A co do filmu, to żałość, chociaż najbardziej żałośni są komentatorzy w tle.
Zgłoś
Avatar
xsl 2012-07-27, 1:39
A ja bym się z tą blondyną umówił. Potrenować parter, ofc. Jakiś nr telefonu, coś?
Zgłoś
Avatar
ziomex1969 2012-07-27, 13:36
xsl, z tego co wiem to tyle ziomków już w niej było, że ma zamiar wprowadzić pieczątki meldunkowe "Tu byłem"...
Zgłoś
Avatar
Zaloguj się 2012-07-27, 17:20
nagrywane przez gimnazjaliste
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2012-07-27, 17:47
Tego ziomka z głosem typowego gimbusa to powinni wyprowadzić na środek tej polanki i obić mu mordę już za samo odzywanie się.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie