18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Bójka uczennic w Kępnie
TT4 • 2018-03-19, 19:16
Cytat:

Bójka, którą sfilmował telefonem, a nagranie umieścił w sieci jeden ze świadków, miała miejsce na terenie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kępnie (Wielkopolska). Na filmie widać szarpiące się dziewczyny. Jedna z nich w pewnym momencie upada na ziemię, a wtedy inna zaczyna deptać po jej twarzy. Sprawą zajęła się już dyrekcja szkoły, a ojciec pobitej uczennicy złożył zawiadomienie do prokuratury.Do pobicia miało dojść na długiej przerwie lekcyjnej we wtorek, 13 marca. Prawdopodobnie pięć 17-letnich dziewcząt zaatakowało młodszą od nich nastolatkę. Poszkodowana 16-latka trafiła do szpitala w Ostrowie Wlkp.

Mogą odpowiadać jak dorosłe

- Postępowanie toczy się w sprawie pobicia, czyn ten jest zagrożony karą do 3 lat pozbawienia wolności - powiedział Polsat News Maciej Meller z Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wlkp.

- Sprawczynie tego zdarzenia, mimo że nie mają 18 lat, to w świetle prawa karnego, mogą za ten czyn odpowiadać, jako osoby dorosłe - powiedział Radiu SUD (rozgłośnia ujawniła nagranie - red.) komisarz Mateusz Lewek, z Komendy Powiatowej Policji w Kępnie.

Na razie nie wiadomo, jaka była przyczyna bójki i jakie konsekwencje poniosą jej uczestniczki. Dyrektor placówki Andrzej Kowalczyk nie wyklucza, że mogła to być zaplanowana wcześniej "ustawka" i mówi o "porażce wychowawczej" szkoły oraz rodziców.


radiosud.pl, polsatnews.pl, Polsat News



Telewizja Polsat:



Przyszłość narodu kurwa...
Zgłoś
Avatar
Juzef_Rzelazin 2018-03-19, 21:44 1
@mateusos

jesteś naćpany?
Zgłoś
Avatar
agn2308 2018-03-19, 21:53 1
Moje strony ... takie piękne. Pozdrawiam Sadoli z Krotka
Zgłoś
Avatar
SaveTheTrees 2018-03-19, 21:58 13
@upy
Jeśli w waszych szkołach codziennie ktoś był napadany przez piątkę starszych, a następnie napierdalany (tu wliczam również skakanie po ryju) tak, że kończył w szpitalu, to cieszę się, że nigdy do takiej szkoły nie trafiłem...
Zgłoś
Avatar
Azus 2018-03-19, 22:12 2
Lepiej napierdalać niż być napierdalanym , proste jak jebanie . Jak byłeś pizdą w szkole to niestety , ale jak to ty napierdalałeś to mogłeś chodzić z podniesioną głową
Zgłoś
Avatar
Argeusz 2018-03-19, 22:43 2
W mojej szkole podstawowej i gimnazjum codziennie były jakieś "solówki" z tym, że zawsze 1 na 1. I nigdy nikt nikomu po głowie nie skakał.
Zgłoś
Avatar
Tris_tan 2018-03-19, 22:55 9
Licho... nie porównuj klasycznej solówki do napierdalania kilku na jedną. Gdy koleś padał to nikt mu po mordzie nie skakał. Kiedyś się napierdalało ale pojęcie honor obowiązywało inaczej chodził byś po szkole z ksywą " Ten huj co kopie w morde leżącego" i w końcu sam dostałbyś wpierdol od starszych w szkole..
Honor już nie istnieje
Zgłoś
Avatar
latino_lover 2018-03-19, 22:59 9
Cytat:

Lepiej napierdalać niż być napierdalanym , proste jak jebanie . Jak byłeś pizdą w szkole to niestety , ale jak to ty napierdalałeś to mogłeś chodzić z podniesioną głową



Jak pomyślę o osobach, które znałem, które lubiły napierdalać innych, chodzić po szkole z podniesioną głową i imponować dziewczynom, to się okazuje, że po paru latach większość ma chujową pracę, brzydką żonę, którą zalali w młodym wieku, mieszkają z na kupie z rodzicami i dziećmi które zdążyli sobie narobić. Do tego brak perspektyw i często problemy z prawem które zmuszają do ucieczki na zachód.
Na szczęście czas zawsze weryfikuje patologię i drobnych cwaniaczków.
Zgłoś
Avatar
X................3 2018-03-19, 23:36 12
garota napisał/a:

Dziwne to są czasy kiedy w wiadomościach pojawiają się...gówna takie jak to. Słuchajcie, w latach 80-90ych napierdalaliśmy się w podstawówce praktycznie codziennie. Solówy na podwórku powodowały tylko to że dorośli mieli ubaw. Jarali sobie szlugi na balkonie i tylko przerywali akcję jak było za ostro. Patologia i wykształciuchy z "dobrych" rodzin dawali sobie po mordzie non stop. A teraz to dzieciaki to są aż takie piździochy że z takich sytuacji robi się pompowany skandal na całą Polskę? Pierdolę te czasy. Lamus za lamusem z komórką w łapie. Nawet wpierdolić już nikomu nie można...


Mamy Jakuba Czarodzieja na portalu!
Zgłoś
Avatar
waszmosc 2018-03-20, 7:24 11
Pewnie każdy z was chcę wiedzieć o co poszło bo w Kępnie wszyscy wiedzą jak podają informacje z pierwszej ręki miały tego samego chłopaka i poszło o to która mu lepszego loda zrobiła
A tu fragment którego brakowało
Zgłoś
Avatar
~Angel 2018-03-20, 8:28 26
garota napisał/a:

Dziwne to są czasy kiedy w wiadomościach pojawiają się...gówna takie jak to. Słuchajcie, w latach 80-90ych napierdalaliśmy się w podstawówce praktycznie codziennie. Solówy na podwórku powodowały tylko to że dorośli mieli ubaw. Jarali sobie szlugi na balkonie i tylko przerywali akcję jak było za ostro. Patologia i wykształciuchy z "dobrych" rodzin dawali sobie po mordzie non stop. A teraz to dzieciaki to są aż takie piździochy że z takich sytuacji robi się pompowany skandal na całą Polskę? Pierdolę te czasy. Lamus za lamusem z komórką w łapie. Nawet wpierdolić już nikomu nie można...



Istotną różnicą pomiędzy tamtym okresem a tym jest taka, że wtedy nie spotykało się aby napierdalały się dziewczyny. Nie przypominam sobie sytuacji ze szkolnych lat abym usłyszał takie słownictwo od swoich koleżanek jak teraz można usłyszeć na placach zabaw czy gówniar siedzących pod blokiem, w sklepie, komunikacji miejskiej itd. Oczywiście zdarzały się wyjątki ale nie na taką skalę jak w dzisiejszych czasach.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-03-20, 8:35 1


no i jak ktoś już leżał to nikt mu po głowie nie skakał, ale to efekt wymiany kultur. Chamskie słownictwo, poprzeplatane kurwą co drugie zdanie, skakanie po głowie leżącemu i bicie się dziewczyn. Zachowują się jak murzyny w Bronxie, a jednocześnie "brudasie" czy "imigrancie" to dla nich obecnie najwyższa obelga
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2018-03-20, 9:11 1
Fajne mlode dlugonogie dupy, zamiast dawac chlopakom dupy to sie po łbach kopią
Zgłoś
Avatar
licho_nie_spi 2018-03-20, 9:44 1
Angel - racja, sukienki za kolano, wyrafionowany język.....a teraz .....większość krótkie włosy "na jeża", długie spodnie tudzież kieca taka ,że kuciape widać, wyjebane od góry do dołu w tatoo i wygląda jak chodząca gazeta....i najgorsze jest to,że za cholere nie poznasz czy to kobieta, lezba czy feministka czy chuj wie co. "Jebać" zjebane cipy, dawno mam na nie wyjebane....mam swoje, złapane w tych dobrych czasach i do tej pory lubią się odwdzięczyć.
Zgłoś
Avatar
radek225 2018-03-20, 9:46 8
garota napisał/a:

Dziwne to są czasy kiedy w wiadomościach pojawiają się...gówna takie jak to. Słuchajcie, w latach 80-90ych napierdalaliśmy się w podstawówce praktycznie codziennie. Solówy na podwórku powodowały tylko to że dorośli mieli ubaw. Jarali sobie szlugi na balkonie i tylko przerywali akcję jak było za ostro. Patologia i wykształciuchy z "dobrych" rodzin dawali sobie po mordzie non stop. A teraz to dzieciaki to są aż takie piździochy że z takich sytuacji robi się pompowany skandal na całą Polskę? Pierdolę te czasy. Lamus za lamusem z komórką w łapie. Nawet wpierdolić już nikomu nie można...



Niech zgadnę, wychowywałeś się na Bronxie w Nowym Jorku, czy teraz w Detroit? Wychowywałem się na typowym blokowisku, chodziłem do typowej szkoły i TAKICH sytuacji było jak na lekarstwo. Jak tylko dochodziło do bójki na podwórku, dorośli z balkonów krzyczeli, nikt nie dopuszczał do bójek. Z drugiej jednak strony dzieciaki zawsze lały się, leją i będą się lać. Pobity byłem nie raz i wpierdoliłem komuś nie raz. Zawsze ja i agresor wiedział, gdzie jest granica. Bójki kształtują charakter, i każdy powinien choć raz w życiu komuś wjebać i przyjąć kilka ciosów na twarz/żebra. Ale nikt nie lał do nieprzytomności, nikt nie kopał nikogo po twarzy. Po prostu dostał ktoś kilka sztuk na twarz, żebra, ciało, zabolało, a po kilku ciosach agresor odpuszczał. Przez całą swoją karierę szkolno-gimnazjalno-licealną nikt nie dostał nigdy, nawet wśród patusów takiego oklepu, by wylądować w szpitalu. Na siniakach, podbitym oku się kończyło. Nikt nie łamał sobie kości, nikt nie skakał nikomu butami po twarzy. Gdybym miał syna, jakby wrócił z podbitym okiem, po prostu bym się spytał, czy wszystko w porządku. Jest to niejako "ryzyko zawodowe" z którym trzeba liczyć się mając syna. Chciałbyś mając córkę, by była bita, szarpana za włosy? Bo ja nie. I chodząc do szkół zdarzało się, że laski się pokłóciły i wygarnęły sobie kilka spraw, ale jak żyję, nigdy żadna z moich znajomych nie dostała lania od koleżanek. Dlatego ojciec pobitej zareagował, i gdybym to ja był na niego miejscu, widząc ten filmik zrobiłbym dokładnie to samo.
Zgłoś
Avatar
Charybda 2018-03-20, 9:48 2
Waszmość - dzięki za brakujący fragment. Rzeczywiście poskakała jej po głowie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie