18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Bójka w uk
pazuzu • 2024-08-04, 23:28
Kolejne nagranie bójki w Sheffield ale nie mam pojęcia co tam dokładnie sie dzieje, chyba jacyś ciapaci pobili "pseudo skina" . Widać tez kilku białych którzy się patrzą i potem starają się go ochronić.



Zmieniono 1 razy Zgłoś
Avatar
Kopernik2080 2024-08-05, 14:24 1
banerr napisał/a:

Fajnie tak we własnym kraju dostać wpierdol od nachodźców.



Coś takiego już było - w Kosovie. Kosovo to była taka kolebka państwa serbskiego - coś jak dla nas Wielkopolska z pierwszą stolicą Gnieznem... w Kosovie była mniejszość albańska - muzułmanie... Po wojnie statystycznie każda serbka robiła co najmniej jedną skrobankę, a urodzonych dzieci nie było wiele... za to albanki jak to u muzułmanów rodziły po 10 bahorów... pod koniec lat 90tych kosowscy Serbowie zorientowali się, że są mniejszością we własnym państwie. Próbowali robić czystki etniczne, ale wkroczyło NATO a Kosovo stało się niepodległe (tak naprawdę druga Albania) Oczywiście Serbowie protestowali w Kosovie, ale na demonstracje przychodziły stare babki i dziadki... a jak demonstrowali Albańczycy to wszystko młodzi mężczyźni - silni, liczni...
tak mi się skojarzyło jak zobaczyłem tych skinheadów 50+ walczących z młodymi, licznymi muzułmańskimi byczkami... Pamiętajcie Sadole, że Koran mówi do muzułmanów tak: jeśli nie możecie pokonać niewiernych mieczem niech łona(macice) waszych kobiet staną się bronią... tak, że można dostać łomot we własnym kraju od nachodźców, ale to bardziej smutne niż fajne...
Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2024-08-05, 15:35
DziQ1916 napisał/a:

Mam nadzieje, że nasi Polacy nie wyjdą na ulice tylko będą się patrzeć jak Angole dostają wpiedol



A może znowu uratują Anglię jak dywizjon 303.
Zgłoś
Avatar
desade 2024-08-05, 18:36 1
Po chuj kurwa nasi przodkowie przelewali krew za swoje narody jak my to teraz darmo oddajemy małpom za pośrednictwem lewicy. Gdyby taki Pilecki zobaczył jak wygląda polska klasa polityczna z biedroniami, spurkami czy innymi grodzkimi to za skurwysyna by się tak nie poświęcał. Wszystko rozpierdolą - gospodarkę pierdolonym ekoterroryzmem, kulturę - genderyzmem/feminazizmem. Na koniec zgliszcza przejmą muzułmanie i w ten sposób nawet siebie zaorają bo polecą z dachu meczetu.
Zgłoś
Avatar
WERFI 2024-08-05, 19:48
@Marian_Koniuszko

u nich to już zostalo tylko white ale to też już chyba tylko 1/4 white
Zgłoś
Avatar
zbyszek161 2024-08-05, 21:16
Tlukl bym starego cwela
Zgłoś
Avatar
donkapusta 2024-08-05, 21:48 1
Małpy zawsze napadają w stadzie.
Zgłoś
Avatar
ancient86 2024-08-06, 3:06 1
donkapusta napisał/a:

Małpy zawsze napadają w stadzie.



ta i jednego dziadka kopac po glowie jak lezy
Zgłoś
Avatar
paragon0 2024-08-06, 18:29
banerr napisał/a:

Fajnie tak we własnym kraju dostać wpierdol od nachodźców.



"Tak samo by dostał od białego" xD
Zgłoś
Avatar
JanzDukli 2024-08-06, 19:02
banerr napisał/a:

Fajnie tak we własnym kraju dostać wpierdol od nachodźców.



a wpierdol od banderowców się liczy?
Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2024-08-06, 22:32
pazuzu napisał/a:

Nie mierz wszystkich swoją miarą to że masz takie skryte marzenia nie znaczy że inni to podzielają



Jemu chodziło o to, że nie możecie się doczekać, aby zgłosić pobicie, jak na demokratów przystało. Przecież wiadomo, że będziecie biernie stali, bo myślenie wam uwłacza.
Zgłoś