18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Bójka w windzie
fantastico • 2019-03-22, 9:59
W Guangdong do windy wchodzi mężczyzna z dzieckiem i żoną, jego wzburzenie wzbudza człowiek palący w zamkniętym pomieszczeniu.
Wywiązuje się szarpanina, po której agresor musi zapłacić 1500 yuanów zadośćuczynienia za atak fizyczny.
Zgłoś
Avatar
pve11 2019-03-23, 2:15 1
Mnie też zawsze denerwują te śmietniki palące w miejscach publicznych. Ale nie mam na tyle odwagi żeby ich lać po ryjach, tym bardziej szanuje gościa.
Zgłoś
Avatar
QuarioX 2019-03-23, 2:31
Nie dość, że musiał zapłacić, to jeszcze sam wpierdol dostał.
Zgłoś
Avatar
polakwrocek 2019-03-23, 13:15
Pamiętam jak w kolejce do katedry w Pradze jakiś śniady sobie papierosa zapalił.
Kolejka 100 osób , każdy palący szedł na bok z 10 m na dymka, a ten kutas zapalił w środku.

Pomimo że nie jestem koksu , i nie wyglądam jak sebix.
Pan najpierw udawał że nie rozumie. Jak podszedłem krok bliżej to grzecznie udał palić na uboczu.
Chyba wiedział co się stanie jak np dmuchnął by mi dymem w twarz...
Zgłoś
Avatar
Jabulko69 2019-03-23, 14:16
No i w sumie bardzo dobrze. Sam nie mam ochoty wachac tego jebanego smrodu dymu z papierosa takze jak najbardziej pochwalam.
Zgłoś
Avatar
jasiek.kulaga 2019-03-23, 18:13
oni (cienkookie) to nawet nie to, ze wygladaja jak pizdy (z ubioru i fryzow) to jeszcze bija sie jak pizdy, ale popieram, za jaranie szluga kontrolny lisc do utraty przytomnosci
Zgłoś
Avatar
artiee 2019-03-24, 1:29
Który kurwa jest agresorem? Przecież ja tego chuja małego też bym rozszarpał i nakarmił tym fajkiem.
Zgłoś