18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Bójka z nożem w tle.
~_Yarko_ • 2020-01-03, 16:31

Zdarzenie z Sylwestra zeszłego roku.
Boleję, że nagranie tak nagle się urywa.

2020-01-03, 20:13
Obrona konieczna to nie rycerski pojedynek. Jak mnie kiedyś ktoś napadnie to kosa w płuco i nie będę się zastanawiał czy chciał mi tylko wpie**olić, obrabować czy też zabić bo trafiłem na świra. Wolę żeby mnie trzech sądziło niż czterech niosło.

2020-01-03, 20:23
tkubiak, Nieładnie, oj nieładnie. Średnio 1 post na rok i już tak mocne słowa - mocno się zagotowałeś, tylko o co?
Cieszy mnie jedynie to, że słowo "pedał" nadal ma negatywny wydźwięk.

2020-01-03, 20:49
Nie wszczynaj bójki z czeczenami bo skończysz podobnie jak pan na filmiku. Lepiej od razu do nich strzelać ;-)

2020-01-03, 21:05
Do wszystkich sebixów uważających, że jak ktoś atakuje pięściami, to należy mu sprzedać kosę...
Wielki bagnet w dupę wam się należy... a potem w wątrobę.

2020-01-03, 21:06
tak myślałem że brudasy z nożem wylecą

2020-01-03, 21:21
Za nożyk w brzuszku zawsze piwko .

2020-01-03, 22:49
Do łagru na wieczne potępienie takie k***iska co nóż wyciągają!

2020-01-03, 23:01
Dobrze że zdjął kurtkę i marynarkę

2020-01-03, 23:29
"Więc ja mu raz kosę w brzuch i już dalej wiecie
Nie ma drugiej takiej kosy w całym świecie
Sika krew w około syf, co za jatka, ale dzień"
Tak mi się przypomniało.
Dr. huckenbush- Kosa, tak dla szukających



2020-01-04, 01:08
"O k***a mać, jak zapie**ala czas ..."
Za Dr. masz piwko.
;-)

2020-01-04, 05:01
Same p*zdy noża używają. Chlopaczki w rureczkach

2020-01-04, 05:30
muflonpl napisał/a:

Co za k***i naplet, z partyzanta ze sprzętem



To czeczeńcy albo inne muzułmańskie gówno, więc tam raczej napleta nie ma. Te śmierdziele uwielbiają tak mordować, bo ich zj***ny bóg i prorok to kochają.

2020-01-04, 11:05
pie**olone zwierzeta, mogli go spokojnie w dwoch obic a nie k***a zabic bo naj***nemu wydawalo sie, ze jest niesmiertelny

2020-01-04, 13:09
I bardzo dobrze ze uzyl noza, przeciez koles ich atakuje. Nastepnym razem zastanowi sie zanim bedzie kogos atakowac. To nie jest jakis sparing ze masz sie z kims mierzyc i sprawdzac kto jest silniejszy, tylko obcy czlowiek ktory cie atakuje wiec masz prawo sie bronic, to nie jest pojedynek ze istnieja jakies zasady. Jak ktos kogos atakuje masz prawo wyjac bron i go zastrzelic, bo dlaczego nie? p*zdusie z sadistica mowia o honorze ze c*pki uzywaja noza xDD juz wyobrazam sobie sytuacje jak jakis o 2 glowy wiekszy gosciu podchodzi do was i was napeirdala a wy sie z nim sparingujecie by bylo HONOROWO bo przeciez piesci vs piesci co nie XDDD Skad macie wiedziec co druga osoba potrafi czy trenowala jakies walki a moze jest j***nym bokserem i was zabije piesciami?? To nie jest sparing z zasadami tylko zycie i przetrwanie jak ktos was atakuje masz prawo zrobic cokolwiek co zechcesz z ludzkim smieciem agresorem taka prawda.

a jezeli uwazasz inaczej to po prostu jestes ludzkim smieciem ktory nie szanuje wlasnego zycia i tyle w temacie xD

2020-01-04, 16:09
up
Mam prośbę. Nie rozmnażaj się...