18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
takija 2013-05-29, 19:06
froqer napisał/a:

@up, no właśnie, dziękuje. Teraz wierzycie, że gibanie się jak rezus nie jest oznaką bycia dobrym bokserem?



Powiedz to Tysonowi Ale tak prosto w oczy...z odległości nie przekraczającej zasięgu jego sierpa....zaproś kolegę, nich to nagra! Proszę zrób to
Zgłoś
Avatar
Shephards 2013-05-29, 19:13 3
@kmsm1990
Właśnie Tyson robił to poprawnie, gibał się ale ciągle patrzył na przeciwnika
Zgłoś
Avatar
kokos19 2013-05-29, 19:33
Gibie się jak pierdolony rezus!
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2013-05-29, 19:35
Kurwa, wstyd by mi było na miejscu tego "boksera", że mne filmują w takiej sytuacji. Przy takiej różnicy wag wynik był do przewidzenia, szacun dla gościa, że tak długo wytrzymał i nie spękał się obłożyć spasionego steryda.
Zgłoś
Avatar
takija 2013-05-29, 19:50
Shephards napisał/a:

@kmsm1990
Właśnie Tyson robił to poprawnie, gibał się ale ciągle patrzył na przeciwnika



Wiem wiem Ale sam powiedz że filmik o którym pisałem z chęcią byś obejrzał
Zgłoś
Avatar
olewojciech 2013-05-29, 19:52 1
ja pierdole jakim trzeba być debilem żeby nagrywać i wrzucać (!) takie chujostwo, pokaz slajdów.
co to kurwa prezentacja w power point ?

no co za gówno ...
Zgłoś
Avatar
yonderbrack 2013-05-29, 20:40 1
Bokser to pies autorze... to może być ewentualnie pięściarz...
Zgłoś
Avatar
Spajk 2013-05-29, 20:57
kelner w białej koszuli
Zgłoś
Avatar
sztafeta18 2013-05-29, 21:39
kmsm1990 napisał/a:



Powiedz to Tysonowi Ale tak prosto w oczy...z odległości nie przekraczającej zasięgu jego sierpa....zaproś kolegę, nich to nagra! Proszę zrób to



1. ja tak rzekłem a nie frogger (ps. dzięki za pierwsze piwko;) ) więc mi proszę grozić Tysonem
2. Mankamentem technicznym Tysona była jego "postawa pięściarska", a raczej jej kompletny brak. Otóż "normalny" pięściarz ma charakterystycznie rozstawione nogi, przez co środek ciężkości zabezpiecza go przed łatwą wywrotką, podczas gdy Tyson staje w charakterystycznym, dla niego, rozkroku. I przeciwnik który zdążyłby to wykorzystać miałby większe szanse na "nokdałn". Choć akurat Mike jest bestią jeżeli chodzi o prędkość i siłę, więc rzadko były okazje dla oponentów. Co nie zmienia faktu że jest boskerskim rzeźnikiem, a nie technicznym pięściarzem <Lewis forever!! >

3. zostaję samozwańczym Łapinem sadistica
Zgłoś
Avatar
mayday1707 2013-05-29, 22:17
trafił by na grapplera albo na kogoś kto troszkę zna style mieszane i bokser leży i kwiczy. Jeden low kick w piszczel (ale nie tak jak Najman) i pozamiatane i dojazd na glebie, szczególnie że rusza tylko korpusem. Druga opcja to wjazd z kolanka w szczękę w momencie przejścia do niskiej gardy. Oj pięknie by dostał
Grappler pewnie próbował by obalenia z kolana z wypchnięciem i jak by się udało szybkie przejście do kimury
Zgłoś
Avatar
kalemus 2013-05-29, 22:31
mayday1707 napisał/a:

Jeden low kick w piszczel (ale nie tak jak Najman)



To się kolego wypowiedziałeś nie ma co ekspert.

takie niskie kopnięcie opisywane to zapewne tajna technika "miszcza" lołkinga.

Low kicki wyprowadza się celem pozbawienia przeciwnika nogi , jego nogi - nie własnej, kopie się je w przyczep mięśnia czworogłowego tuż nad kolanem od zewnetrznej strony uda ,tak wygląda to w teorii .Chociaż zazwyczaj w ferworze walk stójkowych uderza się gdzie popadnie między kolanem a biodrem przeciwnika byle by weszła najmocniejsza pizda i to czysto

Jestem ekspertę
Zgłoś
Avatar
mayday1707 2013-05-29, 23:27
kalemus, wszystko ładnie piknie, i nie sposób się z Tobą nie zgodzić a nawet pogratulować znajomości technik walki ale... w konkretnym przypadku kopnięcie w piszczel (np z wyhaczeniem nogi) obala przeciwnika. Ten bokser rusza tylko korpusem a nogi są praktycznie cały czas w bezruchu i do tego jego pozycja jest dosyć twarda co pozwala na obalenie go takim sposobem. Próba kopnięcia powyżej kolana w tym przypadku mogła by się zakończyć obroną szczególnie że typek schodzi z gardą naprawdę nisko. Powyżej kolana dodatkowo przy takiej pozycji kopnięcie mogło być nieskuteczne a dodatkowo niebezpieczne dla nas.
Dalej twierdzisz że nie ma to sensu?
Zgłoś
Avatar
Templariusz Mariusz 2013-05-30, 2:32
Bokserowi zawsze na dzień dobry z kopa w jajca. To wyrównuje szanse, potem można już się bić
Zgłoś
Avatar
smyndryl 2013-05-30, 15:47
Co to jest za nuta? Jestem pewien, że znam ale tutuł mi umknął. Coś chyba z Matrixem ma to wspólnego..?
Zgłoś
Avatar
froqer 2013-05-30, 17:01
Eee chłopaki, a jak będę to mówił, mogę siedzieć w samochodzie? Podjechać mogę blisko...
Poza tym, po pierwszym siepie leżałbym, więc nic wielkiego by się nie stało no i osobisty autograf na mordzie do końca życia. Nie musicie mnie namawiać. Tylko go zaproście.

A wracając do tematu, taktyka Tysona jest spowodowana jego uwarunkowaniami fizycznymi, a ten na filmiku nieudolnie go małpuje.
Zgłoś