18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
tranzystor 2016-05-26, 17:04 1
tycho napisał/a:

Dlaczego właściciele BMW przyciemniają szyby?
.
.
.
.
.
.
Żeby wstyd był mniejszy.



Żałosne są te "żarty" zakompleksiałych hondziarzy. Lepiej wbijaj na forum o "Hani" i podpytaj gdzie dobrą instalację LPG do 1.5 zakładają. Później wystarczy przedziurawić wydech i dorzucić końcówkę z rynny.
Zgłoś
Avatar
takamahi 2016-05-26, 17:34 1
Różnica jest taka, że w aucie każdej marki może trafić się debil za kierownicą, a w aucie marki BMW może trafić się normalny kierowca.

Gównoburzo trwaaaj
Zgłoś
Avatar
seler84 2016-05-26, 18:27 4
Jestem właścicielem 3 letniej trójki z przyciemnianymi szybami. Zapier....em na nią 5 lat w Anglii na zmywaku a potem jeszcze 3 lata w Niemczech na truskawkach. I uwielbiam te auto za prowadzenie, dynamikę i za luksus choć są auta bardziej luksusowe. I zawsze sie śmieje z takich Januszy, Zbyszkow, i Mietków i Sebiksow z Mariolkami w sowich Golfach, Passatach , Oplach Civic-ach i Lagunach którzy piłują te swoje silniczki do ,,odcięcia" jak widza ze stoję na światłach żeby choć na sekundę byc przed BMK-ą. Zawsze wtedy dodaj gazu i oczywiście bez kierunku zjeżdżam na jego pas i patrzę przez tylne lusterko na zwiedzoną mordę Janusza i Mariolki wachajacych moje spaliny. Świetna zabawa!!!!! I chodź bym zapier...l następne 8 lat na szparagach w Holandii to następnym autem które kupie będzie tez BMW bo to świetne auto!!. I wielki czarny Ch.. w Dupę wszystkim takim takim leszczom i hjterom cisnących z kierowców BMW.
Zgłoś
Avatar
MaratHS 2016-05-26, 18:49
Łeee... nie udało mi się trochę podburzyć i zbudować pyszną gównoburzę, a mogłem bardziej zelżyć BMW i wyzwać od chujów buraków wieśwowozów. Trochę za serio napisałem wcześniej, a mogłem bardziej po januszowemu.
A chuj mi w dupę... jeszcze nie raz będzie na sadolu o BMW.

Nie no serio... BMW jest chujowe.
Zgłoś
Avatar
h................o 2016-05-26, 19:04
Jak dla mnie wszystkie marki samochodów są dla wieśniaków. Po chuj się męczyć i prowadzić samochód, jak można na wyjebaniu sobie śmigać komunikacją miejską? Kiedy tylko chcę i w jakim stanie trzeźwości bym nie był, pan kierowca wiezie mnie gdzie chcę, a wy musicie się uczyć jakichś znaków drogowych i innego badziewia. Taka prawda, nie przyznacie się, ale wiecie, że mam rację i żal wam dupy ściska, że zmarnowaliście pieniądze na prawo jazdy i samochody.
Zgłoś
Avatar
lubieżny_gwałciciel_69 2016-05-26, 20:18
@up Trochę prawda, gorzej jak komunikacja w mieście ssie, ale u mnie akurat spoko i sobie chwalę.
Zgłoś
Avatar
ganja125 2016-05-26, 20:24
up
jak ktoś jest głupi i nie potrafi jezdzic autem to robi tak jak ty
Zgłoś
Avatar
SzpadelOneOne 2016-05-26, 21:32 1
dlaczego w bmw powinny być montowane szklane drzwi?

żeby było widać cały dres
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2016-05-27, 12:43
MaratHS napisał/a:

Łeee... nie udało mi się trochę podburzyć i zbudować pyszną gównoburzę, a mogłem bardziej zelżyć BMW i wyzwać od chujów buraków wieśwowozów.



Gówno ci się udało, bo nikt takiego durnia na poważnie nie traktuje. Jesteś zaszeregowany jako marny, zakompleksiony prowokator, który jeździ samochodem, jak tata Janusz pozwoli.

MaratHS napisał/a:

A chuj mi w dupę...



O tego typu pieszczoty musisz poprosić na innym forum. Na tym, na którym jesteś moderatorem.
Zgłoś
Avatar
Kantinflas 2016-05-28, 16:59
Dlaczego w autobusach miejskich sa takie duze szyby ? Zeby was bylo dobrze widac jebane biedaki.
Zgłoś
Avatar
Madafaka69 2016-06-01, 9:16
MaratHS napisał/a:



na razie składam hajs na mercedesa w203 w sedanie.



Lepiej W211, nawet przedlifta, bo to W203 to Ci spróchnieje zanim do domu dowieziesz, taki urok mercedesów z lat 1995-2005
Zgłoś
Avatar
lubieżny_gwałciciel_69 2016-06-07, 23:09
ganja125 napisał/a:

up
jak ktoś jest głupi i nie potrafi jezdzic autem to robi tak jak ty


Pora odgrzać kotleta, jebie mnie co o tym sądzisz, ale wychodzę z domu, odpalam spotify i mam wszystko w dupie wygodnie siedząc w autobusie.

Wożą mnie profesjonaliści a w razie jakiegoś wypadku nie ponoszę potem żadnej odpowiedzialności. Pierdolę serwisy, paliwo i całą resztę. Praktycznie wszędzie mogę wygodnie dojechać autobusem / samolotem, po chuj auto?
Zgłoś
Avatar
MCanczej 2016-06-07, 23:57
Po chuj auto?

Bo mogę
Zgłoś