18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 30 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
eligurf 2013-04-20, 11:28 1
YoogiGoogi napisał/a:



Jest różnica między sadisticiem, a kwejkiem, niestety pan tego nie wie =)



Zdaje mi się, że ci panowie doskonale tą różnicę znają, a Yoogi nie odróżnia śmiesznego czarnego dowcipu od żenującego czarnego dowcipu. Podniecacie się od paru dni pseudozamachem. Dwie bomby (nie noże) - 3 ofiary, kurwa co za skuteczność, Brejvik się śmieje z partaczy. Powód do śmiechu to raczej wynik i doskonała umiejętność ukrycia się po akcji.
Zgłoś
Avatar
KubiKubs 2013-04-20, 12:16 8
To był bardzo fajny wyścig, mój ulubiony zawodnik zajął miejsce 1 , 7 i 15
Zgłoś
Avatar
xarkons 2013-04-20, 12:40
Chujowo ze zginal mlody chlopaczek 8 lat. Jeszcze nawet zycia nie poznal ale z jednej strony to chyba dobrze.
Zgłoś
Avatar
malina340 2013-04-20, 13:35 1
z łaski swojej prośby mojej usuń ktoś komentarz "" MrKinggston" toż hańba dla strony tak miłej aby taki komentarz najlepszym był a przy okazji wypierdol tą gimbazę co nie odróżnia Sadola od kwejka bo jak tak dalej będzie szło to chyba nazwę tej strony będzie trzeba zmienić bo uznają za zbyt przerażającą
koś tu chyba jest bogiem no nie ?? więc niech zrobi porządek .
z poważaniem : Lech Kaczyński
Zgłoś
Avatar
megrin 2013-04-20, 14:02 3
kurwa co to ma być? kawał fajny a jak komuś nie pasuje to chyba pomylił serwisy.
najlepiej byłoby zrobić ten serwis płatnym, opłaty szły by na lepsze serwery, żeby filmiki szybciej się ładowały, a i spinające dupę dzieciaczki nie miałyby tu wstępu. Ewentualnie kurde jakieś testy przed założeniem konta, w stylu: "aby się zarejestrować musisz obejrzeć całą galerię Hard"

Sto chujów w dupę i kotwica w plecy oburzonym pajacom
Zgłoś
Avatar
TOOM44 2013-04-20, 14:29
@up w pełni się zgadzam, ktoś tutaj nie wie chyba jak się ludzie zachowują na sadolu...A za kawał DUUUŻE piwko Dobre to jest
Zgłoś
Avatar
jabarij 2013-04-20, 16:44
Dawno tego nie robiłem, ale tym razem aż musiałem się zalogować. No kurwa - gwiazdkowanie przekleństw jeszcze zniosę, ale o chuj wam chodzi? Dobry kawał, idealny na sadola. Jeszcze żeby te komentarze były okraszone jakimiś sadystycznymi inwektywami pod adresem autora to pół biedy, ale co poniektórzy pomylili sadistica z forum onetu. Jak nie lubicie takich klimatów to spierdalać na kwejka. Co się kurwa dzieje z tym serwisem...
Zgłoś
Avatar
isotop 2013-04-20, 20:14
Jak zamordują murzynów, napadną na Cyganów, stanie się krzywda Żydom, będzie zamach w Iraku/Afganistanie, kolejne zdjęcia z wojny w Syrii to aż szczacie z radości jak to kochacie takie akcje i czarny humor na ich temat. A tu raptem pierdnęły dwie prymitywne bomby w USA i czytając o tym kawał spinacie dupska jak kółko różańcowe... to w końcu jesteśmy na Sadisticu, czy nie?
Zgłoś
Avatar
r250 2013-04-20, 23:04
kawał dobry, z wyczuciem czasu
a lamusy dupa cicho !
Zgłoś
Avatar
Zaethrael 2013-04-21, 0:15
Kawał średni. Czegoś brakuje (nie tylko na mecie). Dopracuj i wróć :]
Zgłoś
Avatar
eligurf 2013-04-21, 9:43
Pierdolicie kawał chujowy nie ze względu na tematykę. Kawał dużo lepszy i śmieszny

"To był bardzo fajny wyścig, mój ulubiony zawodnik zajął miejsce 1 , 7 i 15"

Przypomina mi scenkę z Allo, allo, gdy Herr Flick chwali podręcznik o materiałach wybuchowych napisany przez jakiegoś supereksperta pochowanego w Bremie, Monachium, Berlinie i Hamburgu.

No chyba że w tych liczbach w intencji autora było jakieś nawiązanie (do kabały, czy innych nieznanych mi faktów i wydarzeń), w co jednak wątpię.
Zgłoś
Avatar
melemele89 2013-04-21, 12:28 1
kurwa nie było mnie 2 tygodnie i tyle tych niedojebów co się czują urażeni takimi dowcipami
Zgłoś
Avatar
Kowal_ssj5 2013-04-21, 23:04 1
melemele89 napisał/a:

kurwa nie było mnie 2 tygodnie i tyle tych niedojebów co się czują urażeni takimi dowcipami


Rozmnażają sie jak ciapate brudasy w Europie...
Zgłoś
Avatar
wasalwasali 2013-04-22, 19:26
MrKinggston napisał/a:

Co ma 2 nogi, 2 ręce, 1 głowę i 0 mózgu?
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Kowal_ssj5



Co ma 2 nogi, 2 ręce, 1 głowę, małego penisa i szuka trotylu w tupolewie - pierdolony moralista?
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
MrKinggston
Zgłoś