18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
ritu4l 2020-12-27, 22:04 1
Radbug napisał/a:

Cóż, dzieciaczki wyżej nawet nie zauważyły, ze prezentem jest sama choinka.



Dla kogo prezentem? Chyba dla zoofila, ja bym szybko taką choinkę rytualnie spalił żeby jaj nie złożyła.
Zgłoś
Avatar
T3RMINATOR 2020-12-27, 22:26 9
Karmazon napisał/a:

Dla kogo prezentem? Chyba dla zoofila, ja bym szybko taką choinkę rytualnie spalił żeby jaj nie złożyła.


Gdyby nie byłoby internetu to byś nawet nie wiedział czy cipa jest wzdłuż czy w poprzek. I masz ćwoku pewnie ze 12 lat bo jak inaczej wyjaśnić że nie podoba ci się zdrowa dupa.
Zgłoś
Avatar
andrzejrobert75 2020-12-27, 23:14
Moszna nie wystaje,piwo.
Zgłoś
Avatar
outsidethebox86 2020-12-27, 23:36 1
Shibari to zajebista sprawa jest jeśli ma się do tego odpowiedniego partnera
Zgłoś
Avatar
Kaczor_Donald 2020-12-27, 23:44
Halman napisał/a:

ale papier pakunkowy to żywcem z PRLu.. przyznać się czyja to stara?



Pewnie twoja Halman

Zgłoś
Avatar
ritu4l 2020-12-28, 0:01
T3RMINATOR napisał/a:

Gdyby nie byłoby internetu to byś nawet nie wiedział czy cipa jest wzdłuż czy w poprzek. I masz ćwoku pewnie ze 12 lat bo jak inaczej wyjaśnić że nie podoba ci się zdrowa dupa.



Pizdusiu mam żonę i dwoje dzieci, i jeżeli dla ciebie to to jest zdrowa dupa, to albo jesteś zwykły pedał i lubisz męskie rzycie, alboś taki paskudny i twoja stara ma porównywalnie obleśne cielsko.
Zgłoś
Avatar
hellbwoi 2020-12-28, 0:48 2
Karmazon napisał/a:

Pizdusiu mam żonę i dwoje dzieci, i jeżeli dla ciebie to to jest zdrowa dupa, to albo jesteś zwykły pedał i lubisz męskie rzycie, alboś taki paskudny i twoja stara ma porównywalnie obleśne cielsko.



normalnie nie wpierdalam się między wódkę a zakąskę.. ale... pierdolisz karmazony... pokaż nam to, te twoje kalibry dup, bo aż ciekaw jestem co z tą jest nie tak.

p.s. dla niedojebanych mózgowo "pierdolenie karmazonów" to taki neologizm w ramach licencja poetica... który wymyśliłem na potrzeby tegoż wpisu, do czego się odnosi, jamochłon nie pokuma nic a kto ma wiedzieć wiedzieć będzie.
Zgłoś
Avatar
ritu4l 2020-12-28, 2:26
hellbwoi napisał/a:

normalnie nie wpierdalam się między wódkę a zakąskę.. ale... pierdolisz karmazony... pokaż nam to, te twoje kalibry dup, bo aż ciekaw jestem co z tą jest nie tak.
p.s. dla niedojebanych mózgowo "pierdolenie karmazonów" to taki neologizm w ramach licencja poetica... który wymyśliłem na potrzeby tegoż wpisu, do czego się odnosi, jamochłon nie pokuma nic a kto ma wiedzieć wiedzieć będzie.



Przemyślałem to i też nie będę się już wpierdalał. W końcu nie każdy może mieć zgrabne dupeczki, kaszaloty też musi ktoś obracać.
Zgłoś
Avatar
Bejson 2020-12-28, 6:47
Gdzieś na zbiorniku to widziałem
Zgłoś
Avatar
KoniecZartow 2020-12-28, 7:40
outsidethebox86 napisał/a:

Shibari to zajebista sprawa jest jeśli ma się do tego odpowiedniego partnera



Najlepiej starego marynarza.
Zgłoś
Avatar
T3RMINATOR 2020-12-28, 15:39
Karmazon napisał/a:

Przemyślałem to i też nie będę się już wpierdalał. W końcu nie każdy może mieć zgrabne dupeczki, kaszaloty też musi ktoś obracać.



Nie tłumacz się już ty wolisz tajskich chłopców parówo.
Zgłoś