18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Brak maseczki
Marian_Koniuszko • 2022-09-20, 18:51
W Australii, nadal bardzo poważnie podchodzą, do obowiązku noszenia maseczek.
Ciekawe, czy kobieta z filmu, przeżyła to spotkanie z policją?

Zgłoś
Avatar
dilowski 2022-09-22, 3:59 2
nudzimisiexd napisał/a:


A jakich genialnych, sensownych argumentów tu ktoś użył? Oprócz gowna które obala sie po 5 minutach internetowego researchu



Jeszcze zarzuć linkiem z demagoga imbecylu.

nudzimisiexd napisał/a:

debilne argumenty z dupy wzięte oparte tylko na kłamstwie i dezinformacji



O, dobrze podsumowałeś wszystkie swoje posty w tym temacie.
Zgłoś
Avatar
zotrix 2022-09-22, 6:36 1
nudzimisiexd napisał/a:

XD. Czego przejrzeć na oczy? Bo do dzisiaj wyjaśniam takich szurskich debili bo okazuje ze wszystkie swoje teorie oni opierają na swoim debilizmie, błędach logicznych i zerowej wiedzy.
Każdy kto nie po drodze tobie w poglądach faszolowych, ksenofobii, rasizmie itd to lewak czy jak? Bo zrobiliście prawa(i)czki z tego słowa to z czego sojowa lewica z faszyzmem
Na szczęście jestes tylko jakimś tam szczurem z sadola który codziennie zapierdala z workami cementu na budowę i masz chuja do gadania w sprawach o których nie masz pojęcia a jednak drzesz mordę w oparciu o wiedze która posiadłeś od podobnych tobie debili na Facebooku ktorzy tak samo nie maja pojęcia o czym pierdola.
4 członków rodziny, wfista, sąsiadka, współpracownik wyjebali salto do grobu z tytułu „srovida”. Przez takich pierdolonych pajaców debili z iq na minusie którzy popełniają bledy logiczne gorsze od psa pokroju „ja nie nosze maseczki i nigdy nie miałem covida wiec covid nie istnieje”.
Ja tez prawie zdechlem na to gowno ale przyjdzie ci taki jebany malpiszon i pierdoli coś o tym ze covid nie istnieje albo to plandemia
Nie macie nawet kurwa krzty wiedzy na temat wirusologii bo wy jedyne opracowania naukowe jakie czytacie to badanie waszej dupy przez starego za mlodu



nie zesraj się

nudzimisiexd napisał/a:

Ależ szury mogą mnie przekonać
Daje wam czas na to od 2 lat ale ja wciąż nie zostałem w żaden sposób przekonany właśnie dlatego bo macie tak debilne argumenty z dupy wzięte oparte tylko na kłamstwie i dezinformacji
Szczepionki nie zostały wymyślone w pol roku . Była epidemia sars cov1 podczas której konstruowano już szczepionkę wiec była ona już projektowana od ponad 12 lat . Stad mogła się ona tak szybko pojawić, bo mielismy wlasiciwie gotowca z SARS cov 1
Fazy testów klinicznych masz na całym swiecie:
.
Pierwsza i druga fazę szczepionki przeszły bez wprowadzania do obiegu czyli te fazy w których sprawdza się ewentualnie niebezpieczeństwo dla użytkującego. Covidowe szczepionki zostały wprowadzone w 3 fazie gdzie bada się tylko i wyłącznie skuteczność szczepionki . Jedyne w czym się ryzykowało to to ze szczepionka mogła okazać się nie skuteczna a nie niebezpieczna . I tak pajace, tak było zawsze na długo przed covidem
To nie pierwsza szczepionka dopuszczona do obrotu w tym trybie, niektóre szczepionki na grype i inne leki tez dostają się do obiegu w 3 fazie testów
I tak pajace, tak było zawsze na długo przed covidem X2
Ale tak tak, to ja jestem fanatykiem, przecież ja fanatycznie tylko korzystam z szerokodostepnych linków, danych, badań, testów i innych rzeczy które najzwyczajniej w świecie obalają wasze pierdolenie.
I ty coś gadasz ze mnie sie przekonać nie da?
A jakich genialnych, sensownych argumentów tu ktoś użył? Oprócz gowna które obala sie po 5 minutach internetowego researchu



jednak się zesrałeś

nudzimisiexd napisał/a:

„Spokojne leżenie pod tlenem” - to się wyklucza
Jeśli leżał na oddziale covidowym i musiał dostawać tlen to nie było to spokojne leżenie tylko krok od śmierci.
A takie pierdolenie ze jakiś lekarz se uznał ze go zabije urządzeniem do podtrzymania zycia to jest beka jakich mało, jak to tam było - płuca sie od respiratorów palą : lol:
No, ja jestem głupi bo obnażam najdebilniejsza prawacką manipulacje
BLM było dużo bardziej pokojowe niż prawackie łby myślą ale jedynie co sie nagrywało to zadymy przez co taki debil z polski mysli ze na wszystkich protestach BLM były zadymy i sie rozpierdalalo i kradło
Ale No Tak, ja ten głupi, sadolowe faszole mądre
Przychodzi kolejny debil do zestawu . Zajebiscie bawi mnie dyskusja z takimi bezmózgami które NAWET MINUTY niw poświeciły na jakikolwiek research.
To ostatnia moja wiadomość bo męczą mnie kretyni.
Na poczatku szczepionka nie miała chronic w 100%. Nigdy nie miała takiej skutecznosci i pierwsze badania już obalają co pierdolisz.
Szczepionka nigdy nie chroniła przed zakażeniem bo żadna kuewa szczepionka na świecie nie chroni przed zakażeniem w tym szczepionki na grype krztusiec czy tężec
Jedynym celem szczepionki od samego poczatku miała być gwarancja lekkiego przebiegu i szczepionka w tych kwestiach spełnia swoją role.
Tak, mogłeś umrzeć na covid będąc zaszczepionym szczepionki nie są wieczne, ta covidowa ma skuteczność pod 95% po miesiącu od zaszczepienia po 50% po 6 miesiącach (wtedy dostajesz kolejna dawkę) (szczepionki na tężec tez maja boostery )
Nie pacanie 100% śmierci to śmierci na covid. Tylko w tym są osoby które byly niczym nie obciążone i osoby obciążone innymi chorobami. Wiec jeśli ktoś sobie żył 15 lat z astma, zakazil się i poszedł do piachu to wina covida jest tutaj chyba bezdyskusyjna. I na tym polega śmierc na covid i smierc na covid przy chorobie współistniejącej
Oczywiście ze producenci szczepionek ponoszą odpowiedzialność są zmuszani so składek z zyskow na poczet ewentualnych skutków ubocznych.
Skład szczepionki oczywiście jest znany od samego poczatku, a to pierdolenie o 50 latach . To się tyczyło danych szczepionki i pfizer niczego nie ukrywał
Amerykańskie FDA chciało ryże papieru danych o szczepionce od Pfizera co miesiąc, stad te 75 lat . Jak powiedzieli ze chcą odrazu prawie wszystko to pfizer wszystko dał i sprawa się zamknęła w 3 tygodnie.
I potem ty debili dyskutujesz i starasz się wmówić komuś ze masz racje. 3 minut nie spędziłeś żeby poczytać ale swoje pierdolenie mądrości już uprawiles. Totalna padaka umysłowe
Koncze



to w zasadzie już sraczka....
Zgłoś
Avatar
ruddie 2022-09-22, 21:05 2
nudzimisiexd napisał/a:

XD. Czego przejrzeć na oczy? Bo do dzisiaj wyjaśniam takich szurskich debili bo okazuje ze wszystkie swoje teorie oni opierają na swoim debilizmie, błędach logicznych i zerowej wiedzy.
Każdy kto nie po drodze tobie w poglądach faszolowych, ksenofobii, rasizmie itd to lewak czy jak? Bo zrobiliście prawa(i)czki z tego słowa to z czego sojowa lewica z faszyzmem
Na szczęście jestes tylko jakimś tam szczurem z sadola który codziennie zapierdala z workami cementu na budowę i masz chuja do gadania w sprawach o których nie masz pojęcia a jednak drzesz mordę w oparciu o wiedze która posiadłeś od podobnych tobie debili na Facebooku ktorzy tak samo nie maja pojęcia o czym pierdola.
4 członków rodziny, wfista, sąsiadka, współpracownik wyjebali salto do grobu z tytułu „srovida”. Przez takich pierdolonych pajaców debili z iq na minusie którzy popełniają bledy logiczne gorsze od psa pokroju „ja nie nosze maseczki i nigdy nie miałem covida wiec covid nie istnieje”.
Ja tez prawie zdechlem na to gowno ale przyjdzie ci taki jebany malpiszon i pierdoli coś o tym ze covid nie istnieje albo to plandemia
Nie macie nawet kurwa krzty wiedzy na temat wirusologii bo wy jedyne opracowania naukowe jakie czytacie to badanie waszej dupy przez starego za mlodu



Przykro mi, ale jesteś po prostu pierdolnięty albo cynicznym chujem - czyli pracujesz w tzw. służbie zdrowia i marzysz, żeby czasy zarazy wróciły, bo mieliście, jebane mendy, jak pączusie w maśle.
A z wirusologią masz tyle wspólnego, że tatuś, jak Cię dymał za młodu, zaraził Cię jakąś francą. I pewnie stąd to spierdolenie umysłowe.
Zgłoś
Avatar
popek9 2022-09-24, 0:34
nudzimisiexd szkoda Twojego czasu i wypocin.

Co za pierdolone ameby umysłowe. Dżuma też była wymysłem... Nie ma chorób na świecie, lekarze sami je sobie wymyślają aby trzepać gruby hajs... A szczepionki służą do czipowania i kontrolowania populacji na świecie...

Mam nadzieję, że pierdolniecie szybko w kalendarz. Wystarczy, że mamy pełno idiotów w rządzie więcej ich nam nie potrzeba.
Zgłoś
Avatar
pstPL 2022-09-24, 15:42

Debili i idiotów nie brakuje nigdzie. Wystarczy popatrzeć na komentarze.
Na chuja można trafić nawet w policji. Niewiarygodne!
Zgłoś